Zsolt Szedlacsek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Byli jsme zde 3x.
Byli jsme zde 3x.
Pláž byla čistá a upravená. Moc jich nebylo.
StravaSnídaně i večeře výborné, i když u večeře býval větší výběr.
UbytovanieMáme tu nejhlučnější možnou místnost.
SlužbyOdpovídající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







