Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 531 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 34 079

Poloha

Jeden z najlepších hotelov v Dubrovníku vystavaný v originálnom štýle sa nachádza na romantickom polostrove Babin Kuk a ponúka nádherný pohľad na náprotivne Elafitské ostrovy . Pekná kamienková pláže je vzdialená 250 m od rezortu . Do historického centra mesta sa dá dostať príjemnou 15 minútovou prechádzkou ( reštaurácie, bary, diskotéky , kultúrne pamiatky , kaviarne , športoviská, požičovne automobilov a motocyklov , obchody ) .

Vybavenie

Rozsiahly prázdninový rezort disponuje 401 izbami rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešené hlavnej budove a priľahlých depandanciách obklopených starostlivo udržiavanú zeleňou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, 8 výťahov , hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie langusty s pestrou ponukou morských špecialít a vín miestnych vinárov najvyššej kvality , panoramatická terasa, kongresové centrum ( moderné vybavenie ) , SPA a wellness centrum, fitnes centrum , internetový kútik ( za poplatok ) , predajňa kozmetických prípravkov , Palma lounge bar, Onofrio bar pri bazéne , veľký vonkajší bazén pre dospelých, detský bazén , bar pri bazéne, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , vnútorný bazén , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Komfortne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný LCD TV, minibarom, trezorom , sušiak na bielizeň , žehličkou a žehliacou doskou ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom ( na vyžiadanie ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo . Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu ( nápoje pri večere sú za poplatok ) . Hotel je vyhlásený svojou vynikajúcou kuchyňou . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) .

Služby

Veľmi kvalitný, rozsiahly hotelový rezort si získava svojich hostí polohou s nádherným výhľadom na more, vynikajúcou kuchyňou, luxusným relaxačným zázemím, veľmi pestrou ponukou služieb a ich prvotriednou úrovňov. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, detský bazén) i dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, minigolf, plážový volejbal, bedminton, kolky, loptové hry a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu sú určené služby wellness & spa centra (para, fínska sauna, soft sauna, ľadová jaskyňa, relax zóna s vitality barom s ponukou čajov, vody, čerstvého a sušeného ovocia), Afrodita spa (výhradne pre ženy - v cene pobytu), executive Spa (za poplatok) - aromasauna, fínska sauna, masáže, vonkajšie jacuzzi, relax zóna s vitality barom, Ragusa centrum akozmetické služby.

Služby za poplatek

Žehliaca doska a žehlička , izby s výhľadom na more , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži , masáže, služby SPA a wellness centra , internet .

Pláž

Štrkovité a skalnaté pláže sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela, pláž Cava , Copacabana a verejná pláž pri hoteli Valamar President . Klientom sú k dispozícii sprchy , prezliekarne , centrum vodných športov, potápačský klub a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) .

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia vrelo odporúčame tieto turistické ciele : folklór v Čilipi ( cca 23 km ) , ostrovy Koločep ( cca 16 km ) , Lopud ( cca 16 km ) , Šipan ( cca 24 km ) , Korčula ( cca 92 km ) , NP Mljet ( cca 65 km ) , safari džíp na Konavle ( cca 18 km ) , Trsteno ( cca 19 km ) , Ston ( cca 55 km ) - záhrady Jadranu , vínna cesta polostrova Pelješac ( cca 60 km ) , Čierna hora - Budva ( cca 116 km ) , Boka Kotorská ( cca 63 km ) , Mostar a Medjugorje - Bosna a Hercegovina .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 500 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 4 km
 • Vzdialenosť od letiska 20 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 5,0/5
Invia

Fantastické (1 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

2. najlepšie hodnotený z 327 hotelov v Dubrovník

Tibor E. Júl 2015

Dátum pobytu: 11.7. - 18.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou
Celkové hodnotenie

Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
pekné čisté

Strava
Výborná rozmanitá

Služby hotela
výborné

Pláž
Fantastická lehátka uteráky slnečník obsluha len pre hotelových hostí. Super

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Tibor E. Júl 2015

Dátum pobytu: 11.7. - 18.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou
Celkové hodnotenie

Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
pekné čisté

Strava
Výborná rozmanitá

Služby hotela
výborné

Pláž
Fantastická lehátka uteráky slnečník obsluha len pre hotelových hostí. Super

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 22 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 21 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 22 °C v noci 12 °C

 • Sobota 22 °C v noci 12 °C

 • Nedeľa 21 °C v noci 12 °C

 • Pondelok 18 °C v noci 14 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December