Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 191 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 34 079

Poloha

Jeden z najlepších hotelov v Dubrovníku vystavaný v originálnom štýle sa nachádza na romantickom polostrove Babin Kuk a ponúka nádherný pohľad na náprotivne Elafitské ostrovy . Pekná kamienková pláže je vzdialená 250 m od rezortu . Do historického centra mesta sa dá dostať príjemnou 15 minútovou prechádzkou ( reštaurácie, bary, diskotéky , kultúrne pamiatky , kaviarne , športoviská, požičovne automobilov a motocyklov , obchody ) .

Vybavenie

Rozsiahly prázdninový rezort disponuje 401 izbami rozmiestnenými v zaujímavo architektonicky riešené hlavnej budove a priľahlých depandanciách obklopených starostlivo udržiavanú zeleňou . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, 8 výťahov , hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie langusty s pestrou ponukou morských špecialít a vín miestnych vinárov najvyššej kvality , panoramatická terasa, kongresové centrum ( moderné vybavenie ) , SPA a wellness centrum, fitnes centrum , internetový kútik ( za poplatok ) , predajňa kozmetických prípravkov , Palma lounge bar, Onofrio bar pri bazéne , veľký vonkajší bazén pre dospelých, detský bazén , bar pri bazéne, opaľovací terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , vnútorný bazén , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Komfortne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný LCD TV, minibarom, trezorom , sušiak na bielizeň , žehličkou a žehliacou doskou ( za poplatok ) a balkónom alebo terasou . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom ( na vyžiadanie ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo . Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu ( nápoje pri večere sú za poplatok ) . Hotel je vyhlásený svojou vynikajúcou kuchyňou . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) .

Služby

Veľmi kvalitný, rozsiahly hotelový rezort si získava svojich hostí polohou s nádherným výhľadom na more, vynikajúcou kuchyňou, luxusným relaxačným zázemím, veľmi pestrou ponukou služieb a ich prvotriednou úrovňov. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, detský bazén) i dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, minigolf, plážový volejbal, bedminton, kolky, loptové hry a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu sú určené služby wellness & spa centra (para, fínska sauna, soft sauna, ľadová jaskyňa, relax zóna s vitality barom s ponukou čajov, vody, čerstvého a sušeného ovocia), Afrodita spa (výhradne pre ženy - v cene pobytu), executive Spa (za poplatok) - aromasauna, fínska sauna, masáže, vonkajšie jacuzzi, relax zóna s vitality barom, Ragusa centrum akozmetické služby.

Služby za poplatek

Žehliaca doska a žehlička , izby s výhľadom na more , vodné športy na pláži , lehátka a slnečníky na pláži , masáže, služby SPA a wellness centra , internet .

Pláž

Štrkovité a skalnaté pláže sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela, pláž Cava , Copacabana a verejná pláž pri hoteli Valamar President . Klientom sú k dispozícii sprchy , prezliekarne , centrum vodných športov, potápačský klub a lehátka so slnečníkmi ( za poplatok ) .

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia vrelo odporúčame tieto turistické ciele : folklór v Čilipi ( cca 23 km ) , ostrovy Koločep ( cca 16 km ) , Lopud ( cca 16 km ) , Šipan ( cca 24 km ) , Korčula ( cca 92 km ) , NP Mljet ( cca 65 km ) , safari džíp na Konavle ( cca 18 km ) , Trsteno ( cca 19 km ) , Ston ( cca 55 km ) - záhrady Jadranu , vínna cesta polostrova Pelješac ( cca 60 km ) , Čierna hora - Budva ( cca 116 km ) , Boka Kotorská ( cca 63 km ) , Mostar a Medjugorje - Bosna a Hercegovina .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 500 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 4 km
 • Vzdialenosť od letiska 20 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 5,0/5
Invia

Fantastické (1 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

2. najlepšie hodnotený z 163 hotelov v Dubrovník

Tibor E. Júl 2015

Dátum pobytu: 11.7. - 18.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou
Celkové hodnotenie

Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
pekné čisté

Strava
Výborná rozmanitá

Služby hotela
výborné

Pláž
Fantastická lehátka uteráky slnečník obsluha len pre hotelových hostí. Super

web:is-usefull-rewiew (2) (0)

Filtrovať recenzie

Tibor E. Júl 2015

Dátum pobytu: 11.7. - 18.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou
Celkové hodnotenie

Vysoká kvalita aj pre Nemcou a Angličanou

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
pekné čisté

Strava
Výborná rozmanitá

Služby hotela
výborné

Pláž
Fantastická lehátka uteráky slnečník obsluha len pre hotelových hostí. Super

web:is-usefull-rewiew (2) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 10 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 14 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 9 °C v noci 4 °C

 • Streda 7 °C v noci 4 °C

 • Štvrtok 8 °C v noci 2 °C

 • Piatok 10 °C v noci 6 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December