Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 405 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 13 723

Poloha

Elegantný hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste polostrova Babin Kuk , len 200 m od preslávené pláže Copacabana a 6 km od centra starého Dubrovníka ( pohodlne dostupné miestnou dopravou , zastávka 50 m od hotela ) . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od hotela ( reštaurácie , obchodíky , vodné športy na pláži ) alebo v centre známeho letoviska Dubrovník .

Vybavenie

Rozsiahly , novo zrekonštruovaný , hotelový rezort disponuje 308 izbami rozmiestenými v niekoľkých štýlových budovách s nádherným panoramatickým výhľadom na pobrežie . Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou , zmenárňou a lobby barom , výťahy , minimarket , obchodík so suvenírmi , hlavná reštaurácia , úschovňa batožiny , aperitív bar s terasou , internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , veľký vonkajší bazén , detský bazén , opaľovací terasa ( ležadlá a slnečníky zadarmo ) , krytý bazén , sauna s relaxačným priestorom , masážny salón , kozmetický salón, fitnes centrum , tenisové kurty , detské ihrisko , mini klub a parkovisko .

Ubytovanie

Elegantne zariadené , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha alebo vaňa , toaleta , fén ) , telefónom , klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV , minibarom , trezorom a niektoré balkónom alebo terasou . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom ( na vyžiadanie ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie . WiFi na izbe je k dispozícii zdarma . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere podávané formou bufetu ( nápoje pri večeri sú za poplatok ) . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) . Hotel organizuje pravidelné tematické večere a kuchárske šou .

Služby

Moderné , prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou na pokojnom mieste s nádherným panoramatickým výhľadom , vynikajúcou kuchyňou , elegantným ubytovaním aj prvotriednou kvalitou služieb . Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti ( súťaže , kreatívne dielne , kvízy , mini klub , ihrisko , detský bazén ) a zábavné večerné show . Umožňuje športové aktivity ako napr . Cvičenie vo fitness centre , tenis , stolný tenis , , aerobik , vodnú gymnastiku , vodné pólo , minigolf , šípky , plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži ( za poplatok ) . Pre relaxáciu je určená sauna , vírivka , vnútorný bazén , veľký vonkajší bazén s opaľovacou terasou a masážny salón s pestrou ponukou masáží .

Služby za poplatek

Lehátka a slnečníky na pláži , sauna , masáže , tenis , stráženie detí , internet , vodné športy na pláži .

Pláž

Krásna , široká kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo priezračnou vodou sa nachádza 200 m od rezortu . Klientom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky ( za poplatok ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

01:50 h

Popis

Dubrovník je považovaný za najkrajší historický klenot chorvátskeho kultúrneho dedičstva. Je situovaný v najjužnejšej časti preslávenej turistickej oblasti Dalmácie. Za Dubrovník môžeme označiť celú oblasť okolo rovnomenného mesta, zahrňujúcu napríklad aj ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet, či ostrov Pelješac so známymi vinohradmi a kapitánskymi vilami. Celá oblasť sa nachádza v údolí rieky Neretva a práve tu sa najviac rozvíjala chorvátska kultúra a umenie. Dokonca tu v 16. storočí existovala slávna Dubrovnícka republika Ragusa. 

Samotné staré mesto Dubrovník oplýva mnohými pozitívnymi atribútmi. Nie nadarmo bolo zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V minulosti bolo mesto mnohokrát poznačené pádmi ostatných obyvateľov. Z toho dôvodu tu boli na útesoch postavené stredoveké hradby a veže, ktoré dodnes tvoria krásnu panorámu. Okolo nich sa môžete vydať na prvotriednu, takmer dvojkilometrovú prechádzku s výhľadom na more. Počas rokov 1991 a 1992 bolo mesto ťažko napadnuté ostreľovaním, počas ktorého boli početné historické pamiatky nenávratne poškodené. 

Hlavné centrum Dubrovníka sa nachádza na ulici Stradun, lemovanej útulnými kaviarňami a obchodíkmi, a disponuje známou Onofrievou fontánou. Symbol slobodného Dubrovníka - Rollandov stĺp - nájdeme na námestí Luža. Práve tu rozhodne narazíte na niektoré z početných verejných vystúpení pouličných umelcov či divadelníkov. Hlavnou kultúrnou akciou sa stali Dubrovnícke letné hry. Ak sa zaujímate o architektúru, poteší vás goticko-renesančný Kniežací dvor a palác Sponza z 15. storočia. Vo vnútri kniežacieho dvora upútajú pozornosť kusy starého nábytku, sochy aj nosidlá šľachty. V átriu sa často konajú rôzne divadelné predstavenia. Toto prostredie vskutku navodzuje tú pravú historickú atmosféru. Patrónom Dubrovníka je Svätý Blažej, ktorému bol zasvätený kostol na námestí Luža. Inak tu nájdeme aj veľké množstvo impozantných kláštorov, dokonca aj synagógu z 15 storočia. V Námornom múzeu v pevnosti Sv. Ivana sa dozviete zaujímavosti z oblasti námorníctva od stredoveku až do 20. storočia. 

Pokiaľ budete v Dubrovníku hľadať ubytovanie, ponúka sa naozaj široká paleta hotelov či apartmánov. Vybrať si môžete napríklad luxusný hotel Excelsior alebo Villu Dubrovník, ktorý je jedným z najokázalejších hotelov v celej Dalmácii. Krásy najrôznejších druhov je možné nájsť aj v doline Konavlí. Tá je typická svojím ľudovým charakterom, ktorý sa prejavuje napríklad zachovaním nádherných ľudových krojov či staviteľským dedičstvom. Práve toto územie od pradávna slúžilo ako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v susednej Čiernej Hore. Konavlinským centrom je zrejme rodisko chorvátskeho maliara Vlahe Bukovce - mestečko Cavtat. 

Nezabudnite aj na oblasť položenú západne od Dubrovníka. Práve tu, v krásnom mestečku Trsteno, je zriadené najkrajšie chorvátske arborétum sústreďujúce rozmanité druhy subtropickej flóry. Ako doplňujúce dekorácie slúžia sochy, napríklad socha boha mora - Poseidona.

Bolo by chybou neopísať už vyššie zmienený známy ostrov Pelješac s mestečkom Ston, nachádzajúcom sa na úzkej šiji, ktorá je jedinou spojnicou s pevninou. 
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:50

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 13 °C

 • Piatok 24 °C v noci 16 °C

 • Sobota 24 °C v noci 20 °C

 • Nedeľa 23 °C v noci 20 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December