Green Valley (Jezerce)
od 515 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 515 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
od 350 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 29 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Radka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Toto místo je velmi pěkné. Dobré na procházky i koupání. Všem vřele doporučuji :-)
Toto místo je velmi pěkné. Dobré na procházky i koupání. Všem vřele doporučuji :-)
Byli jsme ubytovaní blízko moře, to bylo fajn :-) můžu říct - hezké prostředí, voda čistá, daly se najít hezké místa, kde nebylo moc lidí pohromadě. Pláže v blízkosti hotelu byly kamenité s možností pozvolného vstupu do moře. Vhodné i pro děti a neplavce. Měli jsme možnost jít i na písčité pláže, v té době byly neplacené, nevím jak v průběhu prázdnin.
StravaStrava v hotelu byla moooc dobrá :-) Doporučujeme
UbytovanieUbytování bylo dobré, pokoje čisté. Byli jsme spokojení. Trochu nás mrzelo, že tam nikde nebyla lednička nebo varná konvice. Zcela jsme byly odkázáni na službách hotelu. Nebylo kde si něco uvařit ani kafe nebo čaj ... To nám chybělo. Jinak jsme s ubytováním byli spokojeni :-)
SlužbySlužby taky dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (2)
Filtrovať recenzie
Eva U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytování, strava,možnosti výletů ..atd.odpovídá ceně zájezdu. Nejsme však spokojeni se zpáteční cestou do ČR. Myslím si,že náš pobyt tu byl odjezdem ukončen příliš brzy.V Brně jsme z autobusu vystoupili hodinu po půlnoci.A dopravit se busem nebo vlakem v tuto hodinu do Zlína je NEMOŽNÉ !!! CHápu,že páni řidiči už chtěli být doma ale my jsme proseděli dalších 5 hodin na vlak. nádraží.a další 3,5 cestovali.Příště s KOVOTOURem nejedeme !
ubytování, strava,možnosti výletů ..atd.odpovídá ceně zájezdu. Nejsme však spokojeni se zpáteční cestou do ČR. Myslím si,že náš pobyt tu byl odjezdem ukončen příliš brzy.V Brně jsme z autobusu vystoupili hodinu po půlnoci.A dopravit se busem nebo vlakem v tuto hodinu do Zlína je NEMOŽNÉ !!! CHápu,že páni řidiči už chtěli být doma ale my jsme proseděli dalších 5 hodin na vlak. nádraží.a další 3,5 cestovali.Příště s KOVOTOURem nejedeme !
pláž byla blízko lidí na plážích tak akorát, nemáme rádi přelidněno.
voda skvělá pláže "docela" čisté. ocenila bych více odpadkových košů na pláži.
odpadkové koše podél silnice nad pláží byly přeplněné
polopenze nám chutnala,oceňujeme ,že bylo možné si vybrat ,nebo si i jít pro další porci.
byli jsme v restauracích podél pláže, volili jsme rybí pokrmy a velice nám chutnalo
pivo se nám zdá předražené !!
pokoj byl prostorný tak akorát pro 2 osoby,nábytek a postele byly nové.koupelna potřebuje rekonstrukci !!!!
Službypersonál který nás obsluhoval u jídla bylo velmi příjemný a ochotný !!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjezd v 6 ráno, když pokoje jsou volné až ve 14, je trochu tristní
Příjezd v 6 ráno, když pokoje jsou volné až ve 14, je trochu tristní
Díky posezóně bylo lidí tak akorát a nikdo se v mém blízkém okolí nechoval nevhodně
Pláž uklizená
Což se ovšem nedá říct o celém prostoru
V každém zeleném zákoutí a keříku smrdící odpadky vč.nočního stolku
Vynikající bylo v každém případě kafe v každé kavárničce!!!!
Strava pro mě otřesná - ovšem záleží s čím srovnáváte
Pořád totéž, žádný výběr, nulové ovoce/jednou jabko/
Salát jsme si zřejmě měli dodělat sami
Vybavení pokoje bylo nové, pěkné, čisté
Na mě ale bohužel moc měkká postel
Ovšem sociální zařízení vypadalo jak v uprchlickém táboře
Celkový dojem: sídliště bez špetky soukromí s kraválem a smradem z aut
Na WC u recepce už ve středu došlo mýdlo
Na pokoji jsme měly pouze 1 skleničku na zuby a to i po reklamaci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anna Malchová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné okolí,moře, velká spokojenost.
Krásné okolí,moře, velká spokojenost.
Pěkná.
StravaVelký výběr z různých jídel, které chutnaly skvěle.Velká pochvala všem, kteří se starali o přípravu jídla.
UbytovanieVybavení pokojů pěkné, jen podlahy asi neumí vytírat,Jediné negativum,jinak bylo vše v pořádku.
SlužbyV pořádku, spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Monika F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vily Danica patří k hotelu Riviera, který má jen hvězdy 2, a nejsou umístěny v zahradě, nýbrž v borovicovém (piniovém) háji a ještě ve svahu (toto si myslím mělo být v informacích uvedeno). Takže první dojmy byly rozporuplné...
Vily Danica patří k hotelu Riviera, který má jen hvězdy 2, a nejsou umístěny v zahradě, nýbrž v borovicovém (piniovém) háji a ještě ve svahu (toto si myslím mělo být v informacích uvedeno). Takže první dojmy byly rozporuplné...
Betonové plata pod hotelem příjemná, po sezóně málo lidí, jen bohužel všude se válely nedopalky, ale to je všude. Příjemné bylo, že člověk mohl zvolit více možnosti ke koupání - plata, oblázkové pláž i písečná, vše v docházkové vzdálenosti. Moře čisté...
StravaPrůměrná, odpovídala dvěma hvězdám Hotelu Riviéra... Chybělo mi v informacích upozornění, že je třeba do restaurace docházet, a to navíc ještě cca 50m z/do kopce..
UbytovaniePokoje po rekonstrukci, kromě koupelny a WC, která ale byla funkční, takže nevadilo.. Jinak stav objektu byl původní - fasáda, dveře, okna, ale vše funkční... Trochu mínus byl svah, který bylo nutno každý den několikrát absolvovat.
Jen na pokoji se třemi hvězdami bych očekávala televizi (ale nechyběla) a lednici (ale to bylo v recenzích na ubytování zmiňováno)
Nepružnost personálu při vzniku problému -konktrétně nefunkčního automatu na nápoje (káva, horká voda,....). Personál nebyl schopný zareagovat a řešit výdej kávy např. z restaurace, baru, ti co nechtěli čekat zda kávovar půjde nebo ne, tak si byli nuceni po snídani kávu koupit za své (situace trvala dva dny)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Nátalia O.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem bol pozitívny.
Celkový dojem bol pozitívny.
Všetky pláže boli kamenisté. Pri tej hneď pri hoteli boli betónové platy. Všade boli tie obrovské kamene, čo znamená veľa rakov. Tam sme nechodili. Najkrajšia z pláži bola pláž Thassalotherapia, ktorá bola vzdialená asi 10 minút a bola celá z okruhliakov. Voda bola krištáľovo čistá. Asi 1 km bola vzdialená pláž ktorá mala byť piesočnatá, ale boli to skôr len také malé ostré kamienky.
StravaVeľmi som sa tešila na balkánsku kuchyňu. Všetko bolo formou švédskych stolov. Celkovo chýbalo ovocie a zelenina hlavne na raňajky. Na raňajky bolo pečivo, syr, saláma, niekedy varené vajíčko alebo párky, mlieko a čoko guličkami a džemy alebo med. Na večeru bolo každý deň na výber niečo iné, čo bolo skvelé. Napríklad špagety, rizoto, rezne, kuracie mäso, zemiaky, hranolky, šalát, ryby. Dalo sa vybrať aj z bezmäsitých jedál, čo som úprimne ani nečakala. Pani kuchárky veľmi milé.
UbytovaniePrišli sme vlastnou dopravou takže sme sa museli dopraviť do daného hotela. Nevedeli sme, že hotel sa však nevolá Vila Danica alebo niečo podobné, takže ani miestni nevedeli, kam nás poslať. Nakoniec som sa skontaktovala s našou pani delegátkou, ktorá nám povedala že hotel sa volá Riviera. Čo sa týka vybavenia, na tie 2 hviezdičky asi postačujúce, akurát tam trocha chýbala TV. Pekný nový nábytok.
SlužbyMali sme vlastnú dopravu a kvôli letu zo zahraničia sme bohužiaľ museli doraziť o deň skôr, pretože iný let sme nemali. Na recepcii to s nami vybavili, dali nám izby, akurát sme si zaplatili noc naviac. Keď niečo trebalo, pomohli. Cestou naspäť mi vytlačili lístok na prepravu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.