Green Valley (Jezerce)
od 515 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 515 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
od 344 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 23 hodnotení)
Andrea Dekanová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost. Příští rok bychom tam opět chtěli strávit dovolenou.
Spokojenost. Příští rok bychom tam opět chtěli strávit dovolenou.
Přístup v pohodě, blízko. V podstatě kousek od apartmánů. Další pláže v pěším dosahu.
UbytovanieNaprostá spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Iryna M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Andrea Dekanová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost. Příští rok bychom tam opět chtěli strávit dovolenou.
Spokojenost. Příští rok bychom tam opět chtěli strávit dovolenou.
Přístup v pohodě, blízko. V podstatě kousek od apartmánů. Další pláže v pěším dosahu.
UbytovanieNaprostá spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Sylva Fučíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila. Cesta autobusem byla příjemná jak pro nás tak pro naše holky (4 a 6let). Skoro celou ji prospaly.
Dovolená se nám moc líbila. Cesta autobusem byla příjemná jak pro nás tak pro naše holky (4 a 6let). Skoro celou ji prospaly.
Pláž blízko u hotelu a ostatní také dost přístupné. Kousek půjčovna šlapadel, vodní nafukovací hrad...aj atrakce pro děti dospělé. Vše čisté, uklizené, popeláři jezdili každý den.
Oblázková s příjemným přístupem
Chutnalo nám i dětem. Pro manžela občas menší porce, ale dojídal po dětech takže nakonec mu stačilo.
UbytovanieUbytování bylo super. Čisto, výhled na moře. Co se týče klimatizace, tak fungovala bezvadně, jen její umístění ( u postele) nebylo nejvhodnější. Ale chápu, že to nešlo zařídit jinak. Příjemný rodinný penzion, kde nic nebylo problém. Společná terasa s televizi, rychlovarnou konvici, lednici. Prostě super!
SlužbyWifi, ručníky...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Dagmar Lvová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené mám dobrý. Odpočinula jsem si.
Řidiči v autobusu byli skvělí. Opravdu se o nás starali, zastavovali na WC, byli milí, příjemní a celkový dojem z cesty je na 10 bodů.
Do cílové destinace jsme dorazili v cca 5.30 ráno. Řidiči nás vyložili a dali nám pokyny kam máme jít s tím, že delegát již o nás ví.
Hledali jsme tedy naše ubytovací zařízení podle pokynů. Pokyny však byly mylné, nicméně jsme asi po půl hodině hledání dorazili na místo určení, Vzhledem k tomu, že byla brzká ranní hodina, nebyl zde nikdo kdo by se nás ujal, nebo nám dal další pokyny. Vzhledem k tomu, že bylo vše zamčeno, ani žádná restaurační zařízení nefungovala, neměli jsme žádnou možnost se někam uchýlit, neměli jsme k dispozici ani WC, ani si kde koupit alespoň vodu.
Objevili jsme zde jednu členku personálu hotelu ( paní pokojskou) a ta s vyděšeným výrazem v očích nám sdělila, že tam všichni spí, že se ničeho nedomůžeme a že máme přijít až kolem poledne. To byla pro nás opravdu "skvělá" zpráva po noci v autobuse. Alespoň nám tedy uložila kufry někde ve sklepě, abychom se tedy mohli "procházet".
Po dalších komplikacích se záměnou jmen, voucherů a pokojů, jsme byli ve 15.00 ubytovaní.
Delegátky. které pro tuto oblast pracují, neměly žádné zkušenosti ( což by ani tak nevadilo), ale po našich telefonických urgencích, že ještě stále nejsme ubytované (telefon v 14.30h), neměly ani moc zájem nám pomoci.
Na ubytování jsme čekali po "procházení se" na místě od 12.00 do 15.00. Takže vlastně téměř celý první den jsme prožili jako bezdomovci.
Vzhledem k tomu, že si člověk na dovolenou jede odpočinout a ne řešit nějaké problémy, jsme si to od druhého dne již užili.
Celkový dojem z dovolené mám dobrý. Odpočinula jsem si.
Řidiči v autobusu byli skvělí. Opravdu se o nás starali, zastavovali na WC, byli milí, příjemní a celkový dojem z cesty je na 10 bodů.
Do cílové destinace jsme dorazili v cca 5.30 ráno. Řidiči nás vyložili a dali nám pokyny kam máme jít s tím, že delegát již o nás ví.
Hledali jsme tedy naše ubytovací zařízení podle pokynů. Pokyny však byly mylné, nicméně jsme asi po půl hodině hledání dorazili na místo určení, Vzhledem k tomu, že byla brzká ranní hodina, nebyl zde nikdo kdo by se nás ujal, nebo nám dal další pokyny. Vzhledem k tomu, že bylo vše zamčeno, ani žádná restaurační zařízení nefungovala, neměli jsme žádnou možnost se někam uchýlit, neměli jsme k dispozici ani WC, ani si kde koupit alespoň vodu.
Objevili jsme zde jednu členku personálu hotelu ( paní pokojskou) a ta s vyděšeným výrazem v očích nám sdělila, že tam všichni spí, že se ničeho nedomůžeme a že máme přijít až kolem poledne. To byla pro nás opravdu "skvělá" zpráva po noci v autobuse. Alespoň nám tedy uložila kufry někde ve sklepě, abychom se tedy mohli "procházet".
Po dalších komplikacích se záměnou jmen, voucherů a pokojů, jsme byli ve 15.00 ubytovaní.
Delegátky. které pro tuto oblast pracují, neměly žádné zkušenosti ( což by ani tak nevadilo), ale po našich telefonických urgencích, že ještě stále nejsme ubytované (telefon v 14.30h), neměly ani moc zájem nám pomoci.
Na ubytování jsme čekali po "procházení se" na místě od 12.00 do 15.00. Takže vlastně téměř celý první den jsme prožili jako bezdomovci.
Vzhledem k tomu, že si člověk na dovolenou jede odpočinout a ne řešit nějaké problémy, jsme si to od druhého dne již užili.
Pláže byly všude kolem. Vybetonované plácky. Některé pláže v blízkosti patřily jiným hotelům, takže zde byl pro ostatní přístup zamítnut. Placené pláže se pravidelně uklízely, neplacená různá zákoutí byla plna nedopalků od cigaret a smetí od neukázněných návštěvníků, což trochu kazilo celkový dojem.
Celkový dojem byl však dobrý, moře bylo čisté, teplé a krásné :-)
Stravy bylo dostatek i když bylo dost poznat, že se hoteliér snaží co nejvíce ušetřit. Např. na snídani jsme dostali na každý stůl kelímek margarínu. Na kelímku bylo číslo stolu a tento kelímek jsme dostávali každý den ráno. Dokonce jeden stůl si stěžoval , že dostali kelímek již dříve po někom použitý. Ze zeleniny jsme dostávali každý den nakrouhané syrové zeli a rajčata. Jinak snídaňový výběr byl každý den skoro stejný - bílá káva, čaj, pečivo, párky, paštiky, marmeláda, lupínky, jogurt ve velké lahvi (pro všechny), salámy, sýry, jednou vaječina, nebo vařená vejce.
Na večeři byl výběr ze tří jídel. Jídla byla všechna opravdu chutná a porce byly přiměřené. V jídelníčku u moře jsme ve výběru postrádali ryby. Ty nám nabídli pouze jednou - poslední den.
Ubytování bylo slušné. Bylo všude čisto a uklizeno. Trošku jsme v pokoji postrádali alespoň varnou konev a skleničky, nebo hrmečky.
Plastové kelímky, které byly v koupelně se opravdu nedaly použít pro vrstvu "něčeho" na dně.
Pro uvaření kávy, případně něčeho jiného nám však byla nabídnuta společná kuchyňka. V té však zcela chybělo nádobí ( byly tam pouze 2 hrnky, jeden velký hrnec, džezva a 2 skleničky a 2 štamprle) - pro celý hotel !
Varné zařízení sestávalo se sporáku na kterém fungovala pouze jedna plotýnka.
Na dovolené opravdu nemám zájem řešit jestli je něco v pořádku, nebo není.
Ovšem celkový dojem z našeho hoteliéra byl asi takový - dělám to, protože potřebuji peníze. Jak se vám zde líbí, mě v podstatě nezajímá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fakt nic moc.
Fakt nic moc.
Pěkná, bohužel na začátku srpna hlava na hlavě.
StravaPrůměr.
UbytovanieNejvtipnější byl příplatek za výhled na moře - z okna jsme viděli plechový stánek s rychlým občerstvením a stromy.
SlužbySnažili se.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.