Green Valley (Jezerce)
od 515 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 515 € za os.
od 958 € za os.
od 266 € za os.
od 344 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)
Mária Pintér
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přijeli jsme si odpočinout po celoročním shonu ve dvou. Malebné uličky, večer na Hlavním náměstí programy, které bavily turisty. Mnoho možností výletů lodí, na kole nebo pěšky. Velmi jsme si to užili. Město i hotel navštívíme i příště.
Přijeli jsme si odpočinout po celoročním shonu ve dvou. Malebné uličky, večer na Hlavním náměstí programy, které bavily turisty. Mnoho možností výletů lodí, na kole nebo pěšky. Velmi jsme si to užili. Město i hotel navštívíme i příště.
Betonová plocha, drobné kamínky, čistá voda.
StravaSnídaně je pestrá, různorodá. Pravá kontinentální snídaně s bufetovým servisem a spoustou ovoce. Večeře první den mě vyděsila, jen jeden druh hlavního jídla, výběr byl poměrně chudý, ale v dalších dnech nebyl problém. Probíhala výměna turnusu, určitě proto.
UbytovanieZvlášť se nám líbilo, že nás čekala předem vychlazená lednička na pokoji. Denně uklízeli, měnili ručníky. Pokoje s balkonem s výhledem na moře. Balkon lze zvlášť zamknout. Renovované pokoje, pohodlné postele, moderní vybavení. Lednička je malá, pokud si někdo nezvolí stravování. V televizi není maďarský kanál v nabídce :), ale kdo jede na dovolenou, neměl by se dívat na televizi :) Rehabilitační hotel, proto je zde mnoho důchodců. :9
SlužbyBezplatné parkování, bezplatné používání klimatizace. Použití bazénu je možné po předchozí domluvě termínu. Během dne jsou k dispozici léčebné procedury.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zsuzsanna Somogyiné Garán
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha hotelu je dobrá, stravování je hrozné.
Poloha hotelu je dobrá, stravování je hrozné.
Večeře, jeden druh polévky s vařenými těstovinami, během týdne třikrát stejná. Hlavní chod maximálně dva druhy. Při jedné večeři bylo možné si vybrat mezi rybou a pečeným vepřovým masem, což považuji za skandální. U polévek a bramborové kaše jsme měli dojem, že byly připraveny z prášku. Jako dezert bylo obvykle možné si vybrat ovoce, ale jednoho večera podávali pudink z krabičky. Ve školních jídelnách lze najít rozmanitější jídla.
UbytovanieNa nás čekala pavučina visící ze rohů, špinavá sprchová vanička a ucpané umyvadlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Mária Pintér
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přijeli jsme si odpočinout po celoročním shonu ve dvou. Malebné uličky, večer na Hlavním náměstí programy, které bavily turisty. Mnoho možností výletů lodí, na kole nebo pěšky. Velmi jsme si to užili. Město i hotel navštívíme i příště.
Přijeli jsme si odpočinout po celoročním shonu ve dvou. Malebné uličky, večer na Hlavním náměstí programy, které bavily turisty. Mnoho možností výletů lodí, na kole nebo pěšky. Velmi jsme si to užili. Město i hotel navštívíme i příště.
Betonová plocha, drobné kamínky, čistá voda.
StravaSnídaně je pestrá, různorodá. Pravá kontinentální snídaně s bufetovým servisem a spoustou ovoce. Večeře první den mě vyděsila, jen jeden druh hlavního jídla, výběr byl poměrně chudý, ale v dalších dnech nebyl problém. Probíhala výměna turnusu, určitě proto.
UbytovanieZvlášť se nám líbilo, že nás čekala předem vychlazená lednička na pokoji. Denně uklízeli, měnili ručníky. Pokoje s balkonem s výhledem na moře. Balkon lze zvlášť zamknout. Renovované pokoje, pohodlné postele, moderní vybavení. Lednička je malá, pokud si někdo nezvolí stravování. V televizi není maďarský kanál v nabídce :), ale kdo jede na dovolenou, neměl by se dívat na televizi :) Rehabilitační hotel, proto je zde mnoho důchodců. :9
SlužbyBezplatné parkování, bezplatné používání klimatizace. Použití bazénu je možné po předchozí domluvě termínu. Během dne jsou k dispozici léčebné procedury.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zsuzsanna Somogyiné Garán
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha hotelu je dobrá, stravování je hrozné.
Poloha hotelu je dobrá, stravování je hrozné.
Večeře, jeden druh polévky s vařenými těstovinami, během týdne třikrát stejná. Hlavní chod maximálně dva druhy. Při jedné večeři bylo možné si vybrat mezi rybou a pečeným vepřovým masem, což považuji za skandální. U polévek a bramborové kaše jsme měli dojem, že byly připraveny z prášku. Jako dezert bylo obvykle možné si vybrat ovoce, ale jednoho večera podávali pudink z krabičky. Ve školních jídelnách lze najít rozmanitější jídla.
UbytovanieNa nás čekala pavučina visící ze rohů, špinavá sprchová vanička a ucpané umyvadlo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hlučné ubytování, jídlo není příliš kvalitní, i přes soukromé parkoviště není auto v bezpečí. Jedinou pozitivní věcí je, že je to jen krok od pláže. Hotel je zároveň terapeutickým centrem, takže je zde mnoho starších lidí.
Hlučné ubytování, jídlo není příliš kvalitní, i přes soukromé parkoviště není auto v bezpečí. Jedinou pozitivní věcí je, že je to jen krok od pláže. Hotel je zároveň terapeutickým centrem, takže je zde mnoho starších lidí.
Byla zde volná pláž i placená. Byla čistá. O víkendech byla přeplněná.
StravaStravování probíhalo od 8 do 9:30 a od 18 do 19:30. Pokud jsme nepřišli na začátek, jídlo často nezůstalo, protože nebylo vždy doplňováno. Obvykle byly k dispozici 2 druhy jídel se salátem a dezertem. Zbylé saláty z předchozího dne byly nápadně smíchány dohromady. Celkově to mělo charakter školní jídelny jak co se týče jídel, tak i "obsluhy".
UbytovanieStěny byly z papíru, vše bylo slyšet ze všech stran. Koupelna byla místy plesnivá. Požádali jsme uklízečky, aby nám neklepaly na dveře v 8:00, ale marně. Dali jsme cedulku „nerušit“, ale i přesto klepaly! Jednoho dne zapomněli přinést toaletní papír, celý den jsme žádali recepci, aby to vyřešili. Nakonec se to podařilo až v 9 večer.
SlužbyHotel měl soukromé parkoviště. Náš vůz byl poškrábán, oznámili jsme to na recepci, zavolali policii, která řekla, že každý rok přijíždějí k tomuto hotelu kvůli nějakému poškození auta. Řekli, že náhradu škody dostaneme pouze pokud máme havarijní pojištění, ale bohužel ho nemáme a hotel naši škodu neuzná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Magdalena Kaplanová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem hrozné ubytování, úprava před hotelem. Myslím, že komplex Thalassoterapia je určen nějakým způsobem handicapovaným lidem. S námi tam byl zájezd postižených mladistvých. Budova, kam jsme se chodili stravovat měla na oknech mříže... Není to zrovna ideální místo na rodinnou dovolenou s dětmi.
Celkem hrozné ubytování, úprava před hotelem. Myslím, že komplex Thalassoterapia je určen nějakým způsobem handicapovaným lidem. S námi tam byl zájezd postižených mladistvých. Budova, kam jsme se chodili stravovat měla na oknech mříže... Není to zrovna ideální místo na rodinnou dovolenou s dětmi.
Kamenitá, jen někde mě přišla jako přírodní, většinou uměla dovezený kámen. Celkem velká koncentrace lidí na malé pláže. Možnou půjčení lehátek + slunečníku. Vodní atrakce.
StravaSnídaně s velmi malým výběrem, jeden druh sýru, 2 druhy salámu, který vypadal dost hrozně. Někdy míchané vajíčka, někdy párky. Ty nejlevnější musli, jogurty. Večeře výběr z menu - 3 jídla + 1 polévka. Z těch 3 jídel byla někdy jako další chod hustá polévka, takže si dáte asi polévku + hustou polévku... Ohodnotila bych to jako trochu lepší jídelna.
UbytovanieHotel má staré vybavení, na židle ve vestibulu bych se bála sednout, pokoje velmi skromné, starý oprýskaný nábytek, koupelna celkem dobrá, nové obklady, bohužel ve sprše ve spárách hrozná plíseň. Požadovala jsem proto nápravu, to se nestalo ani za 3 dny ( 2 dny to zařizovala naše delegátka, potom jsem tam šla osobně), žeprý to nejde odstranit, jen přesilikonovat a tak mi nabídli přesilikonování, které by jim trvalo 2 dny, nebo výměnu pokoje. Zvolili jsme jiný pokoj. Provázeli mě po 3 pokojích, všude byla ve sprše plíseň, v jednom, kde bylo v koupelně okno byla minimální, tak jsme se tam přestěhovali. Před naším nastěhováním tu plíseň ještě nějak odstranili. Nový pokoj měl krásný výhled na moře, tak jsme byli spokojeni.
SlužbyNevím o žádné službě hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.