Ad Turres Holiday Resort Hodnotenie: 3/5
od 73 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 73 € za os.
od 61 € za os.
od 112 € za os.
od 136 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 16 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petr Kořínek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za tuto cenu dobré.
Za tuto cenu dobré.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Gabriela G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Žádný luxus, průměr... Ale když jste celý den spíše venku (koupání, výlety...) a na hotel se vracíte jen vyspat, umýt, najíst. Tak je to v pohodě. :)
Žádný luxus, průměr... Ale když jste celý den spíše venku (koupání, výlety...) a na hotel se vracíte jen vyspat, umýt, najíst. Tak je to v pohodě. :)
Pláž - blízko, jen pár metrů. Oblázková... Když jste chtěli lepší místo museli jste vyrazit aspoň kolem 9-10. ranní. Potápět se dalo :) Spousta rybiček, mušliček... Na hladině často "fleky" benzín/nafta? z lodí??
Pokud chcete spíše klid na pláži, nedoporučuji chodit na písčitou, kde vždy bylo velké množství rodin s dětmi...
Měli jsme polopenzi. Snídaně od 07:30 - 9:30h. každý den téměř stejná.. Ale dala se :)
Večeře 18:00 - 20:00h. již byla o něco horší. Máte na výběr ze zhruba 3 jídel + polévka.
Nejsem náročný strávník ale polévky např. "vývar" mi přišel prostě jako voda s bujonem a s mraženou mrkví. Přílohy jako třeba hranolky to byla katastrofa, těstoviny a rýže absolutně bez chuti že ani sůl a pepř to nezachránili... K večeři vždy desert (ovoce, kompot či buchta).
Na druhou stranu jsem si nemohla stěžovat na brambory, plátky masa jak kuřecího tak vepřového.. a vždy byl nějaký salát či zelenina k tomu, což mě osobně stačilo.. Ale jakmile jste přišli třeba po 19:00h. už tam na vás moc toho lepšího jídla nezbylo..
Co se týče obědu tak jsme chodili to restaurace Riviera kde si tedy nemůžeme na nic stěžovat. Výborné pizzy!!
Průměrné, neočekávejte velkou slávu :D .
Ale co se týče základu jako je lůžko a koupelna - vše čisté.
Pokoj jsme měli směrem k moři a přímo před hotelem bylo venkovní posezení drink bar Balboa - hluk a hudba až do 00:00h. v pátek do 02:30h. Okna netěsnila takže nepomohlo ani když jste si je kvůli hluku zavřeli.
Toalety v přízemí zapáchali... Celkově se nám nelíbilo že jsme přijeli ráno v 07:30h. ale neměli jsme nárok na snídani. do 14:00h. jsme museli čekat na pokoj. Kufry nám leželi v televizní místnosti, kde si za ně nesete svoji odpovědnost. (Už vidím někoho jak tam opravdu sedí celých 6 hodin a bedlivě si je střeží..) Takže v tento čas jsme procházeli okolí a pláž.. I když trochu nervózní.
Na pokoji jsme měli připravené 2x ručník a 2x osušku, kdy jste si v průběhu zbytování mohli požádat 1x o nové čisté.
Každý den dopoledne nám paní uklízečka vysypala koš.
Vadilo mi že nikdy nevysála/nezametla.. A bylo mi opravdu nepříjemné tahat špínu z podlahy do postele...
Obdoba v den odjezdu. v 10:00h. ráno nás vykopli z pokoje.. Kufry jsme mohli mít opět v televizní místnosti, opět na naší vlastní odpovědnost. Ale ejhle, autobus nám jel až v 22:00h. Bez nároku na večeři. Takže jste vlastně 12 hodin "bezdomovec" .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Mónika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V tomto hotelu se pokoje neuklízejí, ručníky se nevyměňují a ani nejsou k dispozici pomůcky na úklid. Snídaně je velmi chudá, míchaná vejce jsou z prášku a nepoživatelné. Večeře není špatná, ale výběr je velmi omezený. Pít lze z jednorázových plastových kelímků. Moře je krásné a čisté, na pláži však není sprcha ani toaleta.
V tomto hotelu se pokoje neuklízejí, ručníky se nevyměňují a ani nejsou k dispozici pomůcky na úklid. Snídaně je velmi chudá, míchaná vejce jsou z prášku a nepoživatelné. Večeře není špatná, ale výběr je velmi omezený. Pít lze z jednorázových plastových kelímků. Moře je krásné a čisté, na pláži však není sprcha ani toaleta.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Petr Kořínek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za tuto cenu dobré.
Za tuto cenu dobré.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Miloš N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Není úplně nejhorší. Až na par drobnosti,jako ze jsme si v Invii domluvili 2pokoje vedle sebe a při příjezdu nam řekli,že je každý na jiném patře,naštěstí nám to ochotně vymenili s jinou CK. A při odjezdu jsme byli s delegátem domluveni,že se sejdeme ve 20.30h na zastávce,odkud nám má ve 20.45h dojíždět autobus zpět domu,autobus jel ve 21.20h a delegát se nedostavil,myslim si,že tam měl být v čase kterém jsme se dohodli,ikdyby řekl "autobus bude mít zpoždění,je to autobus cislo 49,řidiči si vas prevezmou zde a ja se s vama loučím." Též chapu,že CK používají jednu dopravu pro příjezdy a odjezdy,ale pokud dorazite do hotelu v 5'30 rano a ubytuji vas ve 14h a odjizdite ve 21h a pokoj musite opustit v 10h tak by meli mit alespon zabezpeceny prostor kde si muzete odlozit zavazadla a ne ze se to vali v TV mistnosti cely den na vlastni zodpovednost a vzhledem casu cekani by snidane v den prijezdu a vecere v den odjezdu by měla být samozřejmostí a ocenili by to hlavne rodiny s detmi.
Není úplně nejhorší. Až na par drobnosti,jako ze jsme si v Invii domluvili 2pokoje vedle sebe a při příjezdu nam řekli,že je každý na jiném patře,naštěstí nám to ochotně vymenili s jinou CK. A při odjezdu jsme byli s delegátem domluveni,že se sejdeme ve 20.30h na zastávce,odkud nám má ve 20.45h dojíždět autobus zpět domu,autobus jel ve 21.20h a delegát se nedostavil,myslim si,že tam měl být v čase kterém jsme se dohodli,ikdyby řekl "autobus bude mít zpoždění,je to autobus cislo 49,řidiči si vas prevezmou zde a ja se s vama loučím." Též chapu,že CK používají jednu dopravu pro příjezdy a odjezdy,ale pokud dorazite do hotelu v 5'30 rano a ubytuji vas ve 14h a odjizdite ve 21h a pokoj musite opustit v 10h tak by meli mit alespon zabezpeceny prostor kde si muzete odlozit zavazadla a ne ze se to vali v TV mistnosti cely den na vlastni zodpovednost a vzhledem casu cekani by snidane v den prijezdu a vecere v den odjezdu by měla být samozřejmostí a ocenili by to hlavne rodiny s detmi.
Všude beton nebo oblazky ostré jako štěrk,clovek se peče na betonu. Pisecna plaz od hotelu cca2-3km kde bylo par borovic pod ktere jsme se mohli schovat,když jsme měli štěstí a bylo místo.
StravaMonotónní snídaně,vajíčka a parky už nechci nikdy videt. Večeře výběr ze 3jídel, nenáročný stravnik si vybere. Oboji by mohlo být v delším casovem rozmezi,když jsem na dovolené chci si pospat a na veceri nechci z plaze uhánět.
UbytovaniePrumerne,pokud vam staci postel a sprcha tak to staci,lednicku na pokoji bychom uvitali a co se tyce klimatizace,ktera byla v cene zajezdu, slo spise jen o vetrak ktery neochlazoval. Zametali nam kazdy den,ale v druhem pokoji u deti ne a toaletni papir jim doplnili az kdyz si sami pozadali.
SlužbyJaké?
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
László Nagy
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je to na dobrém místě, blízko moře. V pokoji je klimatizace, ale není tam lednička.
Je to na dobrém místě, blízko moře. V pokoji je klimatizace, ale není tam lednička.
Téměř přímo u moře. Žádné služby. Čistá voda.
StravaSnídaně není příliš pestrá, ale večeře je dobrá a vydatná. Čerstvě pečené pokrmy také nezklamou.
UbytovanieJednoduše zařízený
SlužbyLednička nám opravdu chyběla. Jinak bylo všechno v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...