Ad Turres Holiday Resort Hodnotenie: 3/5
od 73 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 73 € za os.
od 61 € za os.
od 112 € za os.
od 136 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 66 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zažili jsme zde opravdu krásnou dovolenou, poznali jsme spoustu výjimečných lidí, se kterými jsme se doufám neviděli naposled. Takže co více říct...Jednoduše jen otevřete oči a uvědomte si předem, že to není hotel nebo vila 5 hvězdiček...My jsme byli připravení na to nejhorší a můžu říct, že proti tomu, co jsem už zažila a viděla, tak to hodnotím jako lehký nadprůměr.. Takže proto říkám, že jaké si to uděláte, takového to máte!! Za nás tedy spokojenost!!
Zažili jsme zde opravdu krásnou dovolenou, poznali jsme spoustu výjimečných lidí, se kterými jsme se doufám neviděli naposled. Takže co více říct...Jednoduše jen otevřete oči a uvědomte si předem, že to není hotel nebo vila 5 hvězdiček...My jsme byli připravení na to nejhorší a můžu říct, že proti tomu, co jsem už zažila a viděla, tak to hodnotím jako lehký nadprůměr.. Takže proto říkám, že jaké si to uděláte, takového to máte!! Za nás tedy spokojenost!!
Pod hotelem a kolem je nespočet pláží, takže si člověk opravdu může vybrat, zda se chce jít popátět a ležet na platech, nebo jít na oblázky, nebo si popojít dále a být na placené,ale krásné písčité pláži. Co se týká moře- náádhera, čisté a teplotou akorát. A to, že napíše někdo, že jsou tam odpadky....Ano to jsou, ale uvědomte si od koho?? S námi tam byly převážně Češi, tak se prosím zamyslete!
StravaTak jako se psalo, že se jídlo stále opakuje....Ano samozřejmě že opakuje....asi tak jako doma...takže pokud jsou lidi nenažraní a potřebují si dát na snídani vajíčko, párek, nějaký salát, sýr a ještě to nejlépe zajíst jogurtem, musli nebo chlebem s džemem nebo medem, tak potom ANO- snídaně se pro tyto lidi opakují. Pokud si dáme každý den něco, můžu říct, že se snídaně opravdu neopakují...Co se týká večeří- tak náádhera, vždy zbylo na každého, jídlo se doplňovalo a často byly ryby, které si u nás jen tak nedáte...Vždycky si člověk vybral, ať už ryži, těstoviny nebo brambory a navíc se mi tam nestalo, že bych musela sáhnout pro sůl nebo pepř...maso bylo vždy měkké, i když jsem tam někde od důchodců slyšela, že šlo sotva pokousat..Velmi šikovný kuchař :-) musím pochválit
UbytovanieBydleli jsme v pokoji č.1- o kterém se píše, že je škaredý a plesnivý....opak je pravdou. Čekala na nás krásná zrekonstruovaná koupelna...žádné péra z matrace jsme teda nepocítili vůbec...Vybavení - postele, noční stolky, skříň a stůl s židlí..Co se týká vybavení, pro nás ideální, protože na rozdíl od jiných lidí si to jedeme užít a néé to strávit na pokoji...Taky nám zapršelo a taky jsme tam dopoledne strávili, ale žádný problém...Co se týká chození na jídlo- měli jsme polopenzi v Hotelu Dramalj, kam jsme každý den docházeli. Prosím, pokud máte nějaké problémy s chozením, s hybností, tak to buď vzdejte nebo se na to nějak připravte ...Je to do kopečka, ale dá se to zvládnout...Není to milion schodů, jak jsem někde četla...
SlužbyAno hotel je staršího typu...ale pro nenáročné hosty, kteří se pouze příjdou najíst, sem tam si sednou na terasu a dají si kafíčko je vyhovující.Co se týká personálu, jak se píše- jsou dva číšníci, jeden s culíkem, velice příjemný a druhý už méně...Ale po čase se na nás začal usmívat také...Je to totiž o lidech. Co se týká recepce, tak usměvavá paní a slečna, takže žádný problém.
Co se týká delegáta Pepíka :-) tak můžu říct max. spokojenost- vyslechl, poradil, pokud byl nějaký problém, pokusil se ihned odstranit. Opravdu jednička na svém místě!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (2)
Andrea H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena odpovídala službám zájezdu. Byli jsme spokojeni.
Cena odpovídala službám zájezdu. Byli jsme spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Peter M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel pre nenáročných klientov,strava v pohode, parkovanie super pred hotelom zdarma,pláž hneď pod oknami hotela čo je výhoda, prostredie veľmi pekné
Hotel pre nenáročných klientov,strava v pohode, parkovanie super pred hotelom zdarma,pláž hneď pod oknami hotela čo je výhoda, prostredie veľmi pekné
Pláž ihneď pri hoteli,čistá voda
StravaVeľmi dobrá strava v hoteli i v samotnom meste množstvo reštaurácii a bistier s prijateľnými cenami.
Ubytovanienižšia kvalita ale zodpovedá cene
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Renáta Petríková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cítili sme sa výborne
Cítili sme sa výborne
Pláž,na výber či kamienky,alebo betón,krásne čisté
StravaStrava v pohode,chutna.Všetko sme spapali.
UbytovanieVzhľadom na to že som čítala recenziu na ubytovanie vedela som že nejaký nedostatok bude,lebo budova je staršieho vybavenia,hlavne kúpeľňa s toaletu chce nové sanitarne zariadenia,a chladničky na izby.
SlužbyÚstretový personál,usmjevavi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená za nízkou cenu!
Příjemná dovolená za nízkou cenu!
Dostupnost moře na dosah ruky /nohy/ !!! Pláž čistá, upravená. Vstup do vody: oblázko-štěrková pláž, betonová plata,schůdky. Voda v moři většinou naprosto čistá.
StravaStrava chutná, jídla dostatek; jídelna s neobyčejným výhledem na moře!
UbytovanieUbytování s krásným výhledem na moře; vybavení pokoje i příslušenství by prospěla rekonstrukce.
SlužbySlužby tohoto klubového zařízení byly pro mne dostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojnosť.Prístup k moru priamo z hotela
Celková spokojnosť.Prístup k moru priamo z hotela
Prístup k moru priamo z hotela.Od dverí cca 2 metre.Voda čistá, dalo sa šnorchlovať. Neboli vlny a dalo sa super si zaplávať. Maximálna spokojnosť.
StravaStrava výborná.Stravovanie ako v rodinnom penzióne.
UbytovanieUbytovanie v poriadku.Chcelo by to rekonštrukciu kúpelní.Ale za tie peniaze je to v poriadku.
SlužbySpokojnosť.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vlasta Ptáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V hotelu byla ubytovaná převážně mládež. Proto by bylo vhodné aby jejich hlasitá hudba skončila nejpozději v 21 hodin. Je třeba brát ohled na starší lidi, kteří si na terase chtějí popovídat a užít si krásný večer. Naštěstí jsme to zažili pouze 2x.
V hotelu byla ubytovaná převážně mládež. Proto by bylo vhodné aby jejich hlasitá hudba skončila nejpozději v 21 hodin. Je třeba brát ohled na starší lidi, kteří si na terase chtějí popovídat a užít si krásný večer. Naštěstí jsme to zažili pouze 2x.
Nejkrásnější byla dostupnost na pláž, protože hotel byl přímo u moře. Z pokoje také výhled na moře a na terase
hotelu nad mořem krásné posezení. Voda výborná a vstup do vody příjemný.
Strava byla výborná, nemáme výhrady.
UbytovanieUbytování odpovídalo, jen by neuškodila na pokoji chladnička nebo aspoň na patře. Naštěstí nám obsluha hotelu vyšla vstříc a umožnila nám použít jejich chladnici. Bylo to jen jednou, protože pak už jsme ji nepotřebovali.
SlužbyPersonál hotelu byl velice vstřícný. Všimla jsem si pouze v celém hotelu 7 pracovníků včetně kuchyně. Všichni
byli velice pracovití a vždy s úsměvem na rtech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.