Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2025
Krásný relax v krásném prostředí. Zdarma vlak - bez problému.
Krásný relax v krásném prostředí. Zdarma vlak - bez problému.
Pestrá, velmi dobrá.
UbytovanieMoc pěkné, stylové. Čisto, denní úklid.
SlužbyOchotný, usměvavý personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







