Petra Šurinová
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vikend bol vskutku perfektny, hotel je 15 minut pesi od centra mesta, cize metro ani elektricka nebola potrebna. Nemozeme sa na nic stazovat, asi len na to ze sme boli iba 3 dni, nabuduce uz len sem
vikend bol vskutku perfektny, hotel je 15 minut pesi od centra mesta, cize metro ani elektricka nebola potrebna. Nemozeme sa na nic stazovat, asi len na to ze sme boli iba 3 dni, nabuduce uz len sem
Mali sme v cene ranajky, ktore boli naozaj rozmanite a pestre, dostatocne mnozstvo zeleniny, roznych druhov syrov, sunky a salamy, vajicka na rozne sposoby, mnozstvo peciva aj sladkeho, cerstve stavy, caje, dzusy, pre mna naozaj velky bufet a velmi chutne pripraveny
UbytovanieUbytovani sme boli na najvyssom poschodi v peknej cistej izbe, kazdy den bolo upratane aj kupelka aj izba. Hluk z cesty sme nepoculi ziaden kedze sme byvali na 9. poschodi
SlužbyVyuzili sme aj bazen ktory sme mali v cene, bazen je mensi, ale uplne stacil, kedze v tom case sme tam boli nanajvys 5. Voda 28 stupnov, cize super. Personal na recepcii velmi ustretovi, pomohli poradili, ukazali kde sa co da vidiet. Tak isto aj casnici na ranajkach alebo v lobby bare
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







