Velikonoce v Praze a v hotelu hodnotíme velmi kladně. V těsné blízkosti zastávka tramvaje Solidarita a stanice metra Strašnická.
StravaUbytování jsme měli se snídaní, která byla formou švédských stolů. Z nabídky si mohl vybrat opravdu každý. Mnoho jídel na výběr, k pití volba stejně široká. Vedle hotelu byla příjemná restaurace za přijatelné ceny.
UbytovanieUbytování bylo hezké, čisté, klidné, moderně zařízené. Vše v nejlepším pořádku.
SlužbyRecepce nepřetržitě otevřená, vstřícný personál, nemáme co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate