Danica Mičatková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojnosť
Celková spokojnosť
Ubytovanie sme mali len s ranajkami. Ruský hovoriaci personál nerozumel česky. O 9:30 hod. bolo ovocie - banány hnedé a zelenina zvlädnuta. Bohatý vyber nápojov.
UbytovanieUbytovanie príjemné, čisté, pekne zariadené.
SlužbyPersonál recepcie úslužný, profesionálny, slušný. Chyžná taktiež nerozumela česky.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







