Alpský Hotel Hodnotenie: 3/5
od 183 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 183 € za os.
od 83 € za os.
od 144 € za os.
od 49 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 116 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Jednoduché ale čisté ubytování, personál milý a vstřícný, jídlo chutné. Celkově jsme byli spokojeni. Kvalita ubytování odpovídá ceně. Penzion by potřeboval rekonstrukci. Je situován na pěkném místě hned vedle sjezdovky Labská a v blízkosti zastávky skibusu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Božena Valenová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Milan D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Uvítali jsme,že místo nasmlouvaného ubytování v hotelu Lovochemie,který je ve svahu jsme byli ubytováni v hotelu Niko blízko autobusové zastávky.
Uvítali jsme,že místo nasmlouvaného ubytování v hotelu Lovochemie,který je ve svahu jsme byli ubytováni v hotelu Niko blízko autobusové zastávky.
Hotel Niko má nádhernou restauraci,bohužel mimo provoz,kam jsme chodili pouze na snídaně,velice dobré a bohaté.Na večeře,které byly také dobré,se muselo do vedlejší restaurace,připomínající hospodu se vším všudy.
UbytovanieNa čtyř lůžkový pokoj málo místa ani jedna sklenička a matrace,které by patřily do kontejneru.Televize stará umístěná na skříni s malinkou obrazovkou,vhodná do ekodvora a ne do hotelu.Vybírat denní poplatek za použití hraničí z urážkou hostů.Pozityvní dojem bylo sociální zařízení,pravděpodobně nové a čisté.
SlužbyZaměstnanci v hotelu Niko byli ochotní slušní,respektující soukromí hostů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Milan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Odpočinek,klid a v parných dnech krásný chládek..Paní domácí naprosto úžasná
Odpočinek,klid a v parných dnech krásný chládek..Paní domácí naprosto úžasná
nebyla
Stravarestaurace momentálné v rekonstrukci,chodili jsme na do vedlejšího hotelu na polopenzi
UbytovaniePoměr cena-vybavení dobré....Ubytování je pro nenáročné hosty,ale všude čisto
SlužbyŽádné jsme nevyužili....pouze pinpong byl k dispozici
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za ty peníze super
Za ty peníze super
Příroda Špindlu úžasná.
StravaSnídaně úžasné, večeře ve vedlejší restauraci - celkem hrůza. Dávají vám najevo, že jste pro ně méně než ostatní hosté. Jelikož jsme byli zákazníci z polopenze, nemohli jsme si sednout ven, žádné milé uvítání. První den bylo jídlo tak na 50 %, druhý den studená (a tím myslím opravdu studená) bramborová kaše a syrový holandský řízek. Bohužel bylo částečně vidět do kuchyně. Kuchař, který vypadá, jako by právě vylezl z feťáckého doupěte, bez čepice s mastnými vlasy a CIGARETOU v puse nám vesele připravoval večeře .. Čísník drzý a velmi nevkusný.
UbytovanieTaková ta klasika, na přespání dobré, pokoj čistý.. Jen sprcha trochu blbla, ale teplá voda tekla
SlužbyBezvadná a příjemná recepční. Vše probíhalo dle smlouvy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...