Jaroslava M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Moc se nám tam líbilo akorát jsme chytli špatné počasí ale nedaleko byl aguapark kde se vnukovi moc líbilo a navštívili jsme bobovou dráhu když byl 1 den hezky
Moc se nám tam líbilo akorát jsme chytli špatné počasí ale nedaleko byl aguapark kde se vnukovi moc líbilo a navštívili jsme bobovou dráhu když byl 1 den hezky
Strava velice dobrá a chutná velká spokojenost
UbytovanieUbytování super čisto a příjemný personál
SlužbySlužby velice dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)















