Hotel Horský hotel Jelinek

Hodnotenie: 3/5

Česká republika, Jizerské hory, Bedřichov

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Špeciálne detské jedlá Prírodné kúpalisko 200 m Lyžovanie 200 m Jizerská magistrála

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
  • Tenis Tenis áno
  • Tobogány Tobogány áno
  • Bar Bar áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základě 4 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Markéta Houdková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)

Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anonym

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.

Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Šport 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Strava

Strava v zařízení neodpovidala našim představám, měl byt výběr ze dvou jidel k večeři,ten byl pouze od půlky týdne. U snídaně chyběla zelenina, jeden den tedy byla a pak zase nic. K večeři byl jako moučník 4 dny podávána zmrzlina,v -20stupnich to nebylo úplně ideální, ještě když bylo v celém hotelu strašná zima a skoro se netopilo.
Naštěstí v okolí byla výborná pizzerie La Pasta,opravdu vynikající s dětským koutkem. Další sice trochu dál,ale opět vynikající jidlo na Karlovce.

Ubytovanie

Krásný velký pokoj,hezky zařízen. Ale bohužel za celou dobu týdenního pobytu jsme neměli ani jednou vyměněné ručníky a odpadky byly vysypány pouze jednou ve čtvrtek, když se uklízely pokoje pro nové hosty. Takže odpadky jsme si vynášeli samy a ručníky jsme měli naštěstí také i domova.

Služby

Herna nebyla moc uzpůsobena pro malé děti a hlavně tam byla strašná zima. Vinárna nefungovala. Úklid na pokojích nebyl za celý týden pobytu az na jedno vynesení odpadků.

Šport

Sjezdovka přímo za hotelem byla zavřená. Jinak v blízkosti byli dva malé vleky pro začínající lyžaře. Pro pokročilé lyžaře nevyhovující,jezdili jsme na Tanvaldský Špičák cca 20minut cesty.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Markéta Houdková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)

Krásné okolí, pěkný hotel, úžasný a milý personál! Za nás naprostá spokojenost, děkujeme za skvělou dovolenou! :)

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Anonym

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.

Začátek dovolené nebyl zrovna nejlepší. Byly obsazeny pouze tři pokoje a na hotelu byla zima a strava nebyla zrovna nejlepší. Od středy,kdy přijelo více hostů se začalo víc topit a najednou byl opět výběr ze dvou jídel k večeři a vše bylo připravováno čerstvé.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Šport 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Strava

Strava v zařízení neodpovidala našim představám, měl byt výběr ze dvou jidel k večeři,ten byl pouze od půlky týdne. U snídaně chyběla zelenina, jeden den tedy byla a pak zase nic. K večeři byl jako moučník 4 dny podávána zmrzlina,v -20stupnich to nebylo úplně ideální, ještě když bylo v celém hotelu strašná zima a skoro se netopilo.
Naštěstí v okolí byla výborná pizzerie La Pasta,opravdu vynikající s dětským koutkem. Další sice trochu dál,ale opět vynikající jidlo na Karlovce.

Ubytovanie

Krásný velký pokoj,hezky zařízen. Ale bohužel za celou dobu týdenního pobytu jsme neměli ani jednou vyměněné ručníky a odpadky byly vysypány pouze jednou ve čtvrtek, když se uklízely pokoje pro nové hosty. Takže odpadky jsme si vynášeli samy a ručníky jsme měli naštěstí také i domova.

Služby

Herna nebyla moc uzpůsobena pro malé děti a hlavně tam byla strašná zima. Vinárna nefungovala. Úklid na pokojích nebyl za celý týden pobytu az na jedno vynesení odpadků.

Šport

Sjezdovka přímo za hotelem byla zavřená. Jinak v blízkosti byli dva malé vleky pro začínající lyžaře. Pro pokročilé lyžaře nevyhovující,jezdili jsme na Tanvaldský Špičák cca 20minut cesty.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...