Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Penzion Harmony

Hodnotenie: 2/5

Bulharsko, Sozopol

Nově otevřený pension 200 m od pláže Wi-Fi v celém pensionu zdarma

Viac o ubytovaní

od 535 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 432 434

Penzión Harmony

Popis
Novootvorený penzión Harmony sa nachádza na tichom a pokojnom mieste Sozopolu. Vzdialenosť od pláže Harmanite je asi 200 metrov, do starej časti Sozopolu necelý kilometer. V penzióne sa nachádza recepcia, výťah. Wi-Fi pripojenie je v celom penzióne zdarma.
Ubytovanie
Ubytovanie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách. Každá izba má vlastnú klimatizáciu, chladničku, TV/SAT, vlast­nú kúpeľňu s WC a balkón. Niektoré izby ponúkajú jedinečný výhľad na more.
Stravovanie
Nie je v cene zájazdu. CK poskytuje možnosť zakúpiť si raňajky v reštaurácii v blízkosti penziónu (približne 100 metrov), prípadne možnosť stravovania v reštauračných zariadeniach v letovisku.
Pláže:
Priamo v letovisku sa nachádzajú dve pláže - centrálna a Harmanite. Obidve pláže sú s jemným pieskom a pozvoľným prístupom do mierne sa zvažujúceho mora. Centrálna pláž sa tiahne od starej časti Sozopolu po začiatok novej časti Sozopolu. Nachádza sa v centre mesta v blízkosti Morskej záhrady. Nakoľko sa nachádza v zálive, býva tu pokojnejšia hladina. Pláž Harmanite sa nachádza v novej časti Sozopolu a tiahne sa až po poloostrov Budzaka. Pláž je dlhá a priestranná s jemným, zlatistým pieskom. Na obidvoch plážach sa nachádzajú strediská vodných atrakcií, prezliekarne, sprchy, bary a bufety s rýchlym občerstvením. Obidve pláže sú pod dohľadom plavčíkov. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok. V okrajových častiach pláži sa nachádzajú bezplatné zóny, ktoré nie sú spoplatnené. Bližšie k penziónu Harmony je pláž Harmonite.


Oficiálna kategória **

Naše hodnotenie ***

Informácie o hoteli

  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať