Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Skvělý výchozí bod k poznávání nového i starého Nesebaru a dalších míst v okolí.
Skvělý výchozí bod k poznávání nového i starého Nesebaru a dalších míst v okolí.
Vlastní pláž tento hotel nemá, ale je to velmi blízko, doslova pár kroků na tu veřejnou, kde se dají pronajmout lehátka a slunečníky nebo být na volné pláži zdarma. My ale za koupáním nepřijeli, tak jsme toto neřešili. Voda měla nádhernou azurovou barvu, co se týká její kvality, nemohu hodnotit. Nekoupali jsme se.
StravaVybrali jsme pobyt se snídaní a ta splnila naše očekávání. Podávala se v hotelové restauraci View u promenády. První dva dny o víkendu, kdy bylo více hostů, byla bufetová, s dostatečným výběrem, jen vejce byla trochu studenější. Další dny servírovaná s výběrem z menu, nabídka velmi dobrá, a to jak sladké, tak slané varianty. K tomu káva, džus a voda. Oceňuji navíc velmi příjemné prostředí restaurace, vkusné a pohodové. Ideální začátek dne.
UbytovanieHotel jsme vybrali pro jeho polohu na břehu Černého moře a u promenády na okraji nové části Nesebaru. Splnil všechna naše očekávání. Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře byl dobrou základnou, výhled z pátého patra fantastický, dostupnost výtahem. Hotel je na skvělém místě a báječný výchozí bod pro vycházky po okolí a nedaleko autobusové zastávky. Blízko i do obchodů a restaurací. Má také bazén a lehátka zdarma, ale ten byl docela studený.
SlužbySlužby byly výborné, denně úklid, výměna ručníků dle potřeby, na pokoji lednička (ta jen chladila až moc), varná konvice, káva, čaj i balená voda. V červnu byl hotel velmi málo obsazený, takže tu byl až neskutečný klid. Check out ve 12 hodin byl také příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







