Eva P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Hotel pěkný, jídlo dobré, personál příjemný. Dobrá dostupnost z centra
Hotel pěkný, jídlo dobré, personál příjemný. Dobrá dostupnost z centra
Nebyla.
StravaBez výhrad, velmi dobrá.dostupnost do centra, tramvajová zastávka u hotelu.
UbytovaniePokoj čistý a uklizený.
SlužbyBez výhrad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







