Indonésie je neuvěřitelné místo a mohu jej každému doporučit k návštěvě. Vše splnilo to, co jsme očekávali a všechno bylo možné zařídit - nic není problém na Bali. Určitě je lepší jet aspoň na dva týdny, protože 2 dny strávíte v letadle cestou tam i zpět.
PlážPláž je vzdálená cca 10 minut chůze, znečištěná odpadky nebyla, spíš řasami, kokosy, dřevem atd., zkrátka co příliv přinesl. Odliv je zde poměrně silný, takže občas se není v čem koupat, protože moře je po kolena až do Austrálie :-)
StravaV ceně zájezdu byla "americká snídaně", tedy 2 vejce na jakýkoliv způsob, se slaninou nebo bez, talíř ovoce (každý den stejný - 3 plátky melounu, papayi, banánu, ananasu, limetky), toastový chleba, marmelády, máslo, plátek sýru, káva, čaj - docela se to přejedlo po pár dnech :) V restauraci hotelu jsme nejedli, nabídku dvou menu (za 60k IDR a 70k IDR) střídali po týdnu, takže jsme jedli jinde. Doporučuji projít si TripAdvisor a najít si restauraci (u nás vyhrála Lilla pantai).
UbytovanieUbytování odpovídá tříhvězdičkovému hotelu, ale protože jsme hledali tiché a malé místo, kde se vyspíme, umyjeme a ráno vypadneme za zážitky, vyhovovalo nám to. Celý areál by snesl více péče ne ve smyslu úklidu, ale opravy zašlých drobností. Pokoj je malý a pokoje v přízemí mají otevřenou koupelnu. Sice nám to nevadilo, ale má to více nevýhod než výhod - teplota jiná v pokoji (klimatizace /trochu hlučnější, ale funkční/) a v koupelně, v koupelně je velká vlhkost vzduchu, protože dobře nevětrá, takže na sušáku neusušíte nic, samozřejmě jsou tam komáři a jiné breberky (někteří brouci byli kolem 10 cm). Bazén není na plavání, ale na osvěžení to stačí. Zkrátka jestli hledáte hotel, kde je možné se celou dobu rozvalovat na lehátku u bazénu nebo u moře s all inclusive, tak se rozhlédněte jinde, na pláži je spousta pěkných resortů.
Na pokoji je lednička, 1x denně dvě 250ml lahve vody (z kohoutku se voda nepije) a žádná televize (což ničemu nevadí, ale tak pro úplnost).
SlužbyHotel poskytuje různé služby, masáže, praní prádla, jídlo na pokoj, ale my jsme využili pouze pronájem auta za 250 000 IDR (500 Kč) na den + jsme měli uzavřené své vlastní pojištění, protože to hotelové kryje jen škrábance. Auta byla starší a opotřebovaná, ale když jsme řekli, že bychom další den chtěli něco novějšího, tak nám vyhověli. Posilovač atd. ovšem nemělo žádné ze tří půjčených aut. Nicméně jsme rádi, že jsme si auto půjčovali přes hotel a ne přes autopůjčovnu, operativně jsme pronájem měnili a "nic nebyl problém zařídit". Také jsme využívali hotelový schuttle - zdarma kamkoliv po Sanuru.
V ceně ubytování je wi-fi, připojení bylo poměrně stabilní.
Úklid areálu i pokojů probíhal denně, ručníky byly měněny na přání (standardně ručník na zemi), povlečení také, stačilo nechat na polštáři připravenou cedulku).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate