Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Petr B.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: Máj 2025
Ferienhof Oblasser Hodnotenie: 3/5
perfektní
perfektní
vyhovující
Ubytovaniev souladu s cenou zájezdu
Službyna úrovni, milá majitelka
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Klára Růžková
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fun + Spa-Hotel Strass Hodnotenie: 4/5
Bylo krásné počasí, takže umocnilo celkový dojem z dovolené. Na dovolené jsme byli v termínu 12. - 15. 12. 2013, tzn. Čt - Ne. V Čt bylo středisko i celý hotel téměř prázdné, na sjezdovkách byl "manžestr" snad i odpoledne. O víkendu bylo již více lidí, ale pořád to nebyla ta pravá sezóna. Vyhledáváme spíše pohodu a klid, takže nám to nadmíru vyhovovalo.
Bylo krásné počasí, takže umocnilo celkový dojem z dovolené. Na dovolené jsme byli v termínu 12. - 15. 12. 2013, tzn. Čt - Ne. V Čt bylo středisko i celý hotel téměř prázdné, na sjezdovkách byl "manžestr" snad i odpoledne. O víkendu bylo již více lidí, ale pořád to nebyla ta pravá sezóna. Vyhledáváme spíše pohodu a klid, takže nám to nadmíru vyhovovalo.
S hotelovou stravou jsme byli spokojeni. Snídaně dobrý standard, ovšem večeře byly skvělé - salátový bufet + 4 chody - výborné, krásně upravené a jídla bylo tak akorát, že člověk neodcházel s pocitem, že už může jenom ležet, jak je přejedený. Obědy + ostatní stravu jsme realizovali na sjezdovce - jako všude jinde v Rakousku pro nás spokojenost.
UbytovanieHotel byl super. Skládal se z několika budov, my bydleli v Aparthotelu, pokoje byly oproti penzionům o trochu větší, ale vybavením standard - nábytek nebyl nový a nejmodernější, ale čisto, uklizeno, útulno - pro nás v pohodě. Jednotlivé budovy byly spojeny skleněnými tunely, takže se člověk (třebas jen v županu, který mimo jiné půjčují za deposit 30 Eur, dostal všude velmi rychle). Ostatní vybavení hotelu bylo OK, super wellness zóna, v bazénech jsme byli úplně sami každý den, v sauna zóně bylo také velmi málo lidí. Super byla lokalita - v centru a hotelová lyžárna cca 30 m od lanovky. V sezóně je ovšem hotel prý velmi našlápnutý (cca 600 lidí) a pak to může být pěkný "hukot".
SlužbySlužby odpovídaly nabídce, bylo umocněno malou obsazeností v předsezóním termínu - takže všude volno, prázdno kdykoli, vše k dispozici okamžitě. Personál milý, ochotný, dohovoříte se několika jazyky.
ŠportZillertal máme moc rádi a rádi se sem vracíme, ať už se jedná o kterékoli středisko v zillertalském údolí. Toto středisko nijak nevybočuje z alpského standardu - snaha o upravenost sjezdovek, snaha o modernizaci vleků (již málokde naleznete staré pomalé sedačky), wc, služby pro děti (baby vleky, koberce) na vícero místech - máme 4-letou holčičku, dost horských chat a restaurací, kde je možno posedět, najíst se a odpočinout si.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.