Dovolená se nám velmi líbila, ale jediné co nám celkový dojem z dovolené pokazilo, bylo jednání CK ROS.BR. První problém byl hned v den odjezdu, protože nám byl sdělen špatný čas odjezdu. Napsali nám čas 19:25 hod z Prostějova a po 15.hod nám volal řidič svozu, kde jsme, že jsme měli v 15 hod odjíždět. Nakonec se to vyřešilo tím, že pro nás přijeli až do Bohuslavic a tím už vzniklo zpoždění. Nejvíce nás naštvalo, že se nám nikdo z cestovky neozval, jak to dopadlo a ani se neomluvil. Poté nás překvapilo, že autobus do Promajny nezajíždí, vysadili nás na autobusové zastávce nad ní a sami jsme si museli volat ubytovateli, aby pro nás přijel. Nechápu, proč tam není delegát, který by toto všechno zařizoval. Ubytování bylo super, na to nemůžeme říct nic špatného. Ale v den odjezdu, kdy jsme museli v 9 hod ráno vyklidit pokoj a poté nám přišla zpráva, že odjezd je až 20:20 hod a my museli celou tu dobu čekat na chodbě vily, jelikož od rána celý den pršelo a bouřilo a nebylo se kde schovat, tak zakončení dovolené tímto způsobem jsme si vůbec nepředstavovali. Po této zkušenosti bychom tuto cestovku nikomu nedoporučili.