Milada Ž.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: Júl 2024
Hotel Romantica Hodnotenie: 3/5
Vše bylo v pořádku, Jen jsem postrádala informaci, že na ostrově nejezdí hromadná doprava a v Agia Pelagia není bankomat (ale všude šlo platit kartou, tak to nevadilo), dohledala jsem si sama před odjezdem.
Vše bylo v pořádku, Jen jsem postrádala informaci, že na ostrově nejezdí hromadná doprava a v Agia Pelagia není bankomat (ale všude šlo platit kartou, tak to nevadilo), dohledala jsem si sama před odjezdem.
Prázdné pláže, málo turistů, cena ze set slunečník 10 EUR Agia Pelagia, na jihu 12 EUR. Některé dny velké vlny.
Stravaměli jsme jen snídaně, velmi dobré a nejlepší, co jsem kdy v Řecku měla.
UbytovanieNádherné ubytování, krytá terasa s výhledem na moře. jen mi chyběla alespoň malá kuchyňka, nádobí na např. nakrájení melouna pod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



