Andorra Andorra

Oficiálny názov: Andorra
Hlavné mesto: Andorra la Vella (22 400 obyv.)
Štátne zriadenie: kniežatstvo
Náboženstvo: katolícke (86 %), ostatné (14 %)
Úradný jazyk: katalánčina
Časový posun: UTC +1 hod, SEČ

Lokality

Andorra - zájazdy od 547 €

O ANDORE

Andorra je typickou tranzitnou krajinou a cieľom bezcolných nákupov. Prírodné podmienky lákajú na zimnú aj letnú dovolenku a prevádzkovanie rôznych druhov športov. Turisti by mali prispôsobiť fyzickú záťaž vlastnej fyzickej kondícii s ohľadom na vysokohorskú polohu (nepreceňovať svoje sily), mali by prijímať kaloricky výdatnejšiu stravu na doplnenie energie a mali by pamätať na pitný režim. Je nutné počítať s častými zmenami počasia. 
Na rybárčenie a lov je potrebné zakúpiť si príslušný rybársky alebo lovecký lístok.

Andorra - zájazdy od 547 €

Najnovšie recenzie Andorra

Celkom: 5 Andorra je velmi krásná země, na procházky, pěší tůry či výlety do přírody ideální. Jinak tam moc co k vidění není. Nákupy za výhodné...

  • 5,5 Ubytovanie
  • 3 Strava
  • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Andorra je velmi krásná země, na procházky, pěší tůry či výlety do přírody ideální. Jinak tam moc co k vidění není. Nákupy za výhodné cenny byly supr. Lidé příjemní, jídlo mimo hotel perfektní. Na proudloužený víkend stačí, více dní není potřeba. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování vcelku slušné. Hezký hotel, pokoje normální, není to žádný luxus ale stačí to. Snídaně pro nás byly nic moc. Klasika šunka, sýr, marmelády, jeden druh cerealií, mleko dzus a pecivo.

Strava
Strava v hotelu ani ne standard. Zato mimo hotel ve vsech kavarnach, restauracich at uz velkych neno malych bylo jidlo perfektni i za hezke penize.

Monika Ryšavá, 13.05.2015, Dátum pobytu: 7.5. - 10.5.2015
Oblasť: Andorra Andorra, Hotel: Cosmos

Bola táto recenzia užitočná? Áno (15) Nie (4)

Všetky recenzie Andorra