Šikovná záloha od 20 € – Zima 2017/2018

Akcia Šikovná záloha: Objednajte si zimnú dovolenku už teraz!

CA Invia ponúka pre zimnú sezónu 2017 možnosť zakúpiť si First Minute zájazd s najnižšou zálohou na trhu od 20 €. V predstihu si tak poistíte najlepšie hotely v obľúbených zimných destináciách.

Vašu zimnú dovolenku 2017 si môžete vyberať v rámci termínov s odjazdom od 1. 12. 2017 do 30. 4. 2018. Akciu Šikovná záloha môžete uplatniť na zájazdy objednané od 15. 8. do 31. 10. 2017.

Prečo na lyže alebo za exotikou na First Minute?

  • Zľavy a akcie – ponuka zimných First Minute zájazdov je plná zliav za včasný nákup, a to vrátane výhod a akcií pre deti.
  • Najlepšie lokality – nemusíte čakať, čo na vás zostane a znižovať svoje požiadavky ako u Last Minute. V rámci First Minute si môžete vyberať z kompletnej ponuky zimných zájazdov. Na ľadovce s lyžami alebo za teplom do exotiky?

Dovolenka na horách

Dovolenka v zime je pre mnohých z nás jasná – lyžovanie,
snowboarding, krásna horská chata a niečo na zahriatie

Exotická dovolenka

Ohriať sa v zime na pláži pri mori, to je sen väčšiny Európanov. Exotika u nás nie je nedostupnou lokalitou.

Ponuka zájazdov so Šikovnou zálohou>>

Ako postupovať?

  1. Vyberte si zimnú dovolenku z našej pestrej ponuky First Minute zájazdov.
  2. Po odoslaní objednávky vás bude behom niekoľkých minút kontaktovať náš predajca, ktorý vám k akcii Šikovná záloha od 20 € poskytne všetky informácie a zodpovie aj vaše prípadné otázky.
  3. Následne zaplatíte za každú osobu od 15 rokov nízku zálohu podľa podmienok daného zájazdu. Mladší cestujúci neplatí nič.
  4. Najneskôr 45 dní pred odletom uhradíte určité percento z celkové ceny zájazdu, podľa podmienok organizujúcej CK. Cena zájazdu sa musí pohybovať od 115–2 300 €.
  5. Presné znenie podmienok akcie „Šikovná záloha“ nájdete tu: https://www.invia.sk/obchodne-podmienky/

Ponuka zájazdov so Šikovnou zálohou >>

Časté otázky klientov k akcii Šikovná záloha od 20 €:

  • Prepadne mi záloha, keď nakoniec nikam nepôjdem?

Ak vznikne preplatok medzi zálohou a storno podmienkami CK organizujúcej zájazd, klientovi sa, samozrejme, preplatok vráti. Ak vznikne nedoplatok, klient doplatí chýbajúcu čiastku do realizovaného storno poplatku. Šikovná záloha od 20 € je len druh zálohy, tzn. všetky rozdiely v platbách sa musia vyrovnať z oboch strán (Invia vs. klient).

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220