Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Dovolenka pre seniorov a osoby starší 55 let - akce a zľavy pre seniorov

Cestujte v každom veku. Pre osoby staršie ako 55 rokov máme zaujímavé zľavy zájezdů špeciálne označené "Zľava pre seniorov". Naša ponuka zahŕňa aj zájazdy s označením "Vhodné pre seniorov", ktoré sú špeciálne vybrané pre osoby staršie ako 55 rokov.

Aké výhody ponúkame pre seniorov?

Pod označením Vhodné pre seniorov máme špeciálne vybrané hotely a destinácie, aby ste si ich mohli čo najviac užiť.

  • Znižujeme ceny zájazdov označených ako "zľava pre seniorov".
  • Ponúkame služby sprievodcu a asistenciu pre seniorov, ktorí potrebujú pomoc pri cestovaní alebo rezervácii zájazdu.
  • Vyberáme destinácie a hotely, ktoré sú bezpečné a vhodné pre seniorov.
  • Robíme všetko pre to, aby sme našich klientov zbavili stresu a starostí s organizáciou dovolenky.

Rezervácia zájazdu s nami je veľmi jednoduchá. Stačí si vybrať zájazd z ponuky, ktorá je špeciálne označená pre seniorov, a potom kontaktovať našich skúsených pracovníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu s rezerváciou. Tak neváhajte a užite si zaslúženú dovolenku s nami!

Dotované zájazdy Senior 55+, teda zájazdy za zníženú cenu, sú vhodné špeciálne pre seniorov 55 rokov a viac a vznikli v spolupráci s organizáciami cestovných kancelárií a s vládami v niektorých krajinách.

Destinácia vhodná pre cestujúcich vo veku 55 rokov a viac

Bulharsko

Zlatisté piesky len dve hodiny letu z Bratislavy. Relaxujte na piesočnatých plážach, spoznávajte nové kultúry, objavujte prírodné krásy či relaxujte v bahenných kúpeloch.

Turecko

Turecko je v súčasnosti najobľúbenejšou destináciou Slovákov. Niet divu, celoročne krásne počasie, špičkové služby, športové vyžitie a nespočetné množstvo pamiatok! Rezervujte si pobyt all inclusive.

Chorvátsko

Čisté more, kamienkové pláže a ľahká dostupnosť zo Slovenskej republiky robia z tejto krajiny už roky dovolenkového kráľa. Stavte na overenú kvalitu!

Čierna Hora

Čisté jazerá, pamiatky, nádherné pláže a veľkolepé hory. A to bez davov turistov! Potešia vás aj ceny, ktoré nezruinujú vašu peňaženku. Vyskúšajte toto leto dovolenku v Čiernej Hore!

Maďarsko

Maďarsko je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú relax v termálnych kúpeľoch a chuť objavovať nové miesta. Budapešť je známa svojimi krásnymi budovami a historickými pamiatkami. Prejdite sa malebnými uličkami a objavte miestnu gastronómiu.

Rakúsko

Rakúsko je krajinou horských stredísk, ale aj kultúrnych miest a nádherných prírodných scenérií, ktoré sú ideálne pre krátke alebo dlhšie prechádzky. V zime si môžete vychutnať nezabudnuteľné zážitky na dokonale upravených zjazdovkách a v lete môžete objavovať malebné mestá, hory a jazerá.

Senegal

Senegal sa môže pochváliť 700 km krásnych piesočných pláží aj zaujímavou kultúrou. Stabilné, príjemné podnebie vytvára príjemné podmienky pre turistov z celého sveta. Dominantou sú kvalitné hotely a nízke ceny.

Spojené arabské emiráty

Užite si dovolenku v jednej z najbohatších krajín sveta. Slnko svieti po celý rok, v obchodoch dostanete všetko a v lete si tam dokonca môžete zalyžovať. A tá architektúra! SAE si zamiluje celá rodina.