INVIA.SK kraľuje slovenskému trhu online predaja zájazdov

Slovenská internetová cestovná agentúra INVIA.SK dosiahla v minulom roku obrat 55 miliónov korún, a zaujala tak pozíciu jednotky na slovenskom trhu online predaja zájazdov. Oproti roku 2005 sa obrat INVIA.SK zvýšil o 360 %. Podobným tempom rástol i počet spokojných zákazníkov, z 1 tisíc na 3365 odbavených klientov v roku 2006.

Dynamika, s ktorou spoločnosť poskytuje neustále aktualizované ponuky katalógových i last minute zájazdov, prispela k rozšíreniu ponúkaných služieb i o cenovo veľmi výhodné zájazdy s odletom z Rakúska alebo čím ďalej viac populárnejší predaj dovolenky na splátky.

INVIA.SK i v roku 2007 chce potvrdiť pozíciu jednotky na slovenskom trhu online predaja zájazdov a očakáva nárast obratu minimálne o 100 %.

O spoločnosti:

Spoločnosť INVIA.SK, s.r.o. je slovenská online cestovná agentúra, využívajúca kvalitný know-how svojej materskej spoločnosti INVIA.CZ. Predáva zájazdy od viac ako 200 cestovných kancelárií do celého sveta za rovnakých podmienok ako usporiadajúca cestovná kancelária, tzn. bez navýšenia ceny. Od minulého roka posobí i v Poľsku a Maďarsku ako INVIA.PL a INVIA.HU.

Novinové správy spoločnosti INVIA.SK sú k dispozícii na adrese http://press.INVIA.sk/tlacove-spravy/

Michal Tůma
marketingový manažér INVIA.SK

michal.tuma@invia.sk tel.: +420 221 411 432

Publikované: 31.05.2007