Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Lyžovanie a snowboarding v Taliansku

lyžování v Itálii

Taliansko patrí vďaka svojim prírodným podmienkam medzi svetové lyžiarske veľmoci. Zo všetkých alpských krajín má práve talianska časť pohoria ten najrozmanitejšie charakter. Podmienky pre všetky zimné športy sú v talianskych Alpách úplne ideálne.

Lyžovanie v Taliansku

Vzhľadom k pestrosti prírodných pomerov sa v Taliansku páči ako začínajúcim lyžiarom, tak aj skúseným a náročným športovcom. Samozrejmosťou je aj špičkový doplnkový servis v podobe mnohých relaxačných služieb a zábavných programov. Veľkým lákadlom, ktoré jedinečne obohatí každý pobyt v Taliansku, je ochutnávka celosvetovo preslávenej talianskej kuchyne.

Lyžiarske strediská

Medzi najnavštevovanejšie talianske zimné strediská patrí Val di Sole, Val di Fiemme, Dolomiti Superski, Cortina d'Ampezzo, Kronplatz, Alta Badia, Val Gardena - Alpe di Siusi a Val di Fassa - Carezza. Neváhajte a objednajte si Vašu zimnú dovolenku v Taliansku a okúste fantastické podmienky, ktoré ponúka.

Všetky lyžiarske a snowboardové zájazdy v Taliansku nájdete tu >>>

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Val di Sole

Val di Sole je jednou z najrozsiahlejších zimných destinácií v talianskych Alpách. Miestne strediská sa svojím vybavením zaraďujú k tomu najlepšiemu, najkvalitnejšiemu a najmodernejšiemu, čo môžete na zimnej dovolenke v Taliansku očakávať. V celosvetovom meradle je táto oblasť turisticky najrušnejšia a hovorí sa, že kto si raz zalyžuje v "Slnečnom údolí", bude mať o cieli svojej zimnej dovolenky vždy jasno.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Val di Fiemme

Snom lyžiarov je Val di Fiemme, ktoré je pravdepodobne tým najobľúbenejším cieľom všetkých slovenských lyžiarov, ktorí mieria za svojou zimnou dovolenkou do Talianska. Ponúka dlhé zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti, kvalitné bežkárske trate aj parky pre snowboarding.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Dolomiti Superski

Rozsiahly areál Dolomiti Superski je najväčším centrom lyžovania v Taliansku. Založený bol už v roku 1974 a dnes je jeho súčasťou úctyhodných 50 zimných stredísk. Ak sa chcete aspoň na nejaký čas stať právoplatným obyvateľom skutočného lyžiarskeho sveta, je pre Vás táto oblasť presne tou správnou voľbou.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Cortina d'Ampezzo

Cortina d'Ampezzo je luxusným areálom pre zimné radovánky. Stredisko sa preslávilo predovšetkým ako dejisko Zimných olympijských hier.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Kronplatz

Kronplatz je lyžiarskym strediskom s trochu komornejšou atmosférou. Vlastne sa jedná iba o jeden horský vrchol, takmer celý jeho obvod ale pokrývajú výborne upravené zjazdovky. Pobyt v tejto destinácii tak prináša netušené možnosti a celé spektrum adrenalínových zážitkov.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Alta Badia

Alta Badia patrí medzi lyžiarske strediská, ktoré si obľúbili predovšetkým náročnejší lyžiari a milovníci extrémnejších snehových podmienok.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Val Gardena

Multikultúrne centrum všetkých zimných športov vyniká veľkou pestrosťou a rozmanitosťou. Venovať sa tu môžete všetkým typom aktivít na snehu a ako bonus získate jedinečnú atmosféru letoviska s tou najlepšou medzinárodnou povesťou.

Lyžovanie v lyžiarskom stredisku Val di Fassa - Carezza

Val di Fassa - Carezza je typickým talianskym zimným strediskom so všetkým, čo k tomu patrí - s vynikajúcou kvalitou snehu, nepreplnenými svahy, zaujímavými trasami pre bežkárov aj výbornými reštauráciami pre spríjemnenie športového vyžitia.

Všetky lyžiarske a snowboardové zájazdy v Taliansku nájdete tu >>>