Clover Magic Park Side Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side
Maria Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Zrekonstruovany maly hotel v pesej dostupnosti do stareho mesta Side a k pamiatkam, vhodny skor pre nenarocnych klientov. Zodpoveda trom hviezdickam. Za mna pomer cena - kvalita super. Ak by bola priazniva ponuka pojdem opat.
Zrekonstruovany maly hotel v pesej dostupnosti do stareho mesta Side a k pamiatkam, vhodny skor pre nenarocnych klientov. Zodpoveda trom hviezdickam. Za mna pomer cena - kvalita super. Ak by bola priazniva ponuka pojdem opat.
Plaz mimo hotela. Na plaz premava bezplatny hotelovy miniautobus podla rozpisu na recepcii (cesta do 5 min).
V popise hotela bolo uvedene, ze na plazi sa daju vyuzivat sluzby sesterskeho hotela, ale nie je to pravda. Plaz je so slnecnikmi a lehatkami bez obcerstvenia, toalety. Vodu a uteraky je potrebne si vziat z hotela.
Dostatocny pocet lehatok a sknecnikov. Boli sme vsak mimo hlavnej sezony (zaciatok juna). Pochybujem vsak, ze pocet bude dostatocny za plneho obsadenia hotela.
More ciste, mierne sa zvazujuce. Plaz uz nie tak cista s cigaretovymi ohorkamu a plastom.
Pestra, mnozstvo zeleniny a ovocia. Jedla na obedy a vecere sa malokedy opakovali.
Balena voda nonstop pristupna. Napoje presladene, riedili sme s vodou. Pivo, vino, viac sme nevyuzili.
Kava len instantna z automatu, turecka kava za poplatok.
Izby novo zariadene s klimatizaciou. Plnohodnotne 3 lozka. Izby denne upratovane a uteraky denne menene.
SlužbyPersonal vzdy ochotny pomoct. Uterak na plaz na vyziadanie vo wellness. Wellness ani posilnovnu sme nevyuzili, neviem ohodnotit.
Věra R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Do Hotel jsme se vrátili už potřetí, takže jsme věděli, co očekávat. Po příjezdu nám na recepci dali klíče od pokoje a první dojem byl dobrý. Po chvíli jsme ale zjistili, že pokoj nemá balkon ani pořádné okno, takže nebylo kde sušit ručníky a plavky. Klíče jsme proto hned vrátili na recepci a požádali o výměnu. Dostali jsme jiný pokoj a s tím už jsme byli spokojeni. Měli jsme pocit, že tento typ pokoje zkoušeli nabídnout i dalším hostům, takže na to bych si dala pozor.
Jídlo bylo celkem dobré, vždy jsme si vybrali. Moře bylo krásně čisté. Pláž i lehátka by ale zasloužily lepší údržbu. Také bar u moře, kde podávali alkoholické i nealkoholické drinky, byl ve špatném stavu – pravděpodobně tam nefungovaly odpady, takže s čistotou jsme nebyli spokojeni. Jinak jsme si dovolenou užili a rádi jsme se sem znovu vrátili.
Do Hotel jsme se vrátili už potřetí, takže jsme věděli, co očekávat. Po příjezdu nám na recepci dali klíče od pokoje a první dojem byl dobrý. Po chvíli jsme ale zjistili, že pokoj nemá balkon ani pořádné okno, takže nebylo kde sušit ručníky a plavky. Klíče jsme proto hned vrátili na recepci a požádali o výměnu. Dostali jsme jiný pokoj a s tím už jsme byli spokojeni. Měli jsme pocit, že tento typ pokoje zkoušeli nabídnout i dalším hostům, takže na to bych si dala pozor.
Jídlo bylo celkem dobré, vždy jsme si vybrali. Moře bylo krásně čisté. Pláž i lehátka by ale zasloužily lepší údržbu. Také bar u moře, kde podávali alkoholické i nealkoholické drinky, byl ve špatném stavu – pravděpodobně tam nefungovaly odpady, takže s čistotou jsme nebyli spokojeni. Jinak jsme si dovolenou užili a rádi jsme se sem znovu vrátili.
od 374 € za os.































