Alanya: Našli sme pre vás 390 hotelov

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

My Gold Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya

My Gold recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 15 ľudí)

Karolína Čásárová

Hodnotenie 2,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Čistá.

Strava

Jídlo bylo dobré,ale skoro každý druhý den to samé.

Ubytovanie

Hotel byl čistý,na velmi dobré úrovni,na krásném místě hned vedle pláže.
Od vedení hotelu,přes recepční až po pokojské byli všichni moc příjemní a sympatičtí,obzvláště číšníci v restauraci.

Služby

Výborné.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Lenka Krouliková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

hrůza.příšerný vstup do moře,takže jsme tam byla jen dvakrát.

Strava

nám chutnalo,byl velký výběr zeleniny a salátů,masa,sladkostí

Ubytovanie

Hotel menší,čistý,příjemný,pokoje parádní

Služby

příjemná zábava.Jen pan recepční byl na ránu,takhle arogantního člověka jsem dlouho neviděla,ale jeho kolegyně milá,vstřícná.Personál usměvavý,ochotný.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Dolphin Suite Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Dolphin Suite recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 18 ľudí)

Věra S.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel odpovídá popisu, k moři kousek, okolí čisté, udržované. Do centra Alanye cca 5 km, dá se dojet i místní dopravou - Dolmuší za 1 euro či 2 liry na osobu. V okolí dost restaurací, nákupní možnosti dobré (mohu srovnat - o dost levnější jak v centru Alanye). Ze střechy hotelu je krásný výhled, býval tam asi i bar a velká vířivka, škoda, že je to tam leží ladem neudržované. Bar u bazénu mimo sezonu nefungoval, ale v ledničce měli pivo a víno,nebyl problém si ho zakoupit.

Hotel odpovídá popisu, k moři kousek, okolí čisté, udržované. Do centra Alanye cca 5 km, dá se dojet i místní dopravou - Dolmuší za 1 euro či 2 liry na osobu. V okolí dost restaurací, nákupní možnosti dobré (mohu srovnat - o dost levnější jak v centru Alanye). Ze střechy hotelu je krásný výhled, býval tam asi i bar a velká vířivka, škoda, že je to tam leží ladem neudržované. Bar u bazénu mimo sezonu nefungoval, ale v ledničce měli pivo a víno,nebyl problém si ho zakoupit.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž krásná, moře čisté, na pláži slunečníky a lehátka za poplatek, my byli mimo sezonu, takže poplatek za lehátka byl 5lir, na pláži občerstvení - donesli až k lehátku. Aktuální ceny - pivo 7lir, voda 1litr 2liry, špagety, hamburger + jednodušší jídla - vše kolem 7-8lir.

Strava

Strava nám stačila, byla to jednodušší polopenze, ale hlad jsme neměli :-) . K večeři dokonce i polévka, nejsme velcí jedlíci, ani jsme jednou polévku neochutnali, bylo na výběr většinou dvě jídla, kuchyně turecká, ale dobrá. Saláty na výběr. Nápoje ke snídani i k večeři, ráno - káva, čaj, džus, mléko, k večeři - džus.

Ubytovanie

Pokoj dost velký, ložnice zvlášť, kuchyňka a sedací kout. Balkon vybaven stolečkem a dvěma plastovými židlemi. Koupelna trochu horší, dost malý proud vody, fén - součást vybavení - nebyl funkční. Lednice v kuchyni O.K., ani jsme moc nepoužili. Vybavení kuchyňky akorát pro dvě osoby. Úklid každý den.

Služby

Služby hotelu v pohodě, jak se v noci ochladilo, dostali jsme hned silnější přikrývky. Uklízelo se denně, ručníky vyměněny, WC papír vždy doplněn. Za peníze za tento zájezdy si myslím, že služby i jídlo je odpovídající ceně. Pokud je někdo náročnější, doporučuji luxusnější hotel, za který si připlatíte. Hotelový bazen - lehátka bez poplatku, bazén čistili každý den.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Martina K.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Skvělá dovolená, kousek od moře, stravování (polopenze) super, velká nabídka fakultativních výletů, moře teplé

Skvělá dovolená, kousek od moře, stravování (polopenze) super, velká nabídka fakultativních výletů, moře teplé

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž měla lehátka i slunečníky za poplatek, to jsme nevyužili.
První den, snad 10 metrů do moře bylo vody po pas. Další dny už po pár metrech byla voda skoro u krku.
Skvělé vlny, voda teplá - 28°C, moře čisté, ale poslední den, tam už plavali nějaké věci a listy.
U pláže posilovací stroje - zdarma

Strava

Stravování (polopenze) super, i když na to bylo i pár negativních recenzí, bylo na výběr každý den z něčeho jiného, obměňovali to.

Ubytovanie

POkoj 2+kk, prostorný.
Ložnice, se skříní, kosmetickým stolkem a 2 + noční stolek.
Obývák s rozkládací sedačkou, s konferenčním stolkem, TV, mini hifi věž, skříňka.
Kuchyňka - plno místa, vybavení - příbory, sklenice, talíře (vše tak po 3 - 5 ks), 2 hrnce, pánvice, cedník, varná konvice, kávovar, sporák - 2 místná sklokeramická deska, jídelní stůl s 4 židlemi.
Balkon - plastový stůl + 2 židle

Služby

Jak jsme přijeli a ten recepční (asi brigádník) vůbec nevěděl co má dělat. Potom už tam byl jiný - ochotný, usměvavý. Střídal se ještě s jedním, ale ten tam moc často nebyl.
Wifi - asi 3 dny fungovalo, poté to chtělo uživatelské jméno a heslo. Tak jsem šla na recepci a vše mi poskytl, potom už to jelo. Možná to bylo kvůli Turkům, kterých tam dost přijelo (Byli jsme tam zrovna v čase jejich největšího svátku - po Ramadánu)
Herní místnost - šachy, dáma, billiard, TV

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Renda Suite Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Renda Suite Hotel recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 9 ľudí)

Erika Strasserová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž sa nachádza asi dvesto metrov od hotela. Hotel stojí v ulici, ktorá vedie priamo na pláž a k hotelu patrí pláž č.9 na ktorej sú zadarmo lehátka a slnečníky. Je zákaz nosiť si na pláž vlastné nápoje a jedlo, pretože toto všetko sa tam dá kúpiť, ale nosili sme si vlastnú vodu a bolo to bez problémov. Na pláži sa nachádza sprcha a WC. Pláž je piesková a tesne pred vstupom do mora sa mení na kamiekovú, čím bližšie k moru, tým väčšie kamene. Pozor na dno, je takisto kamenisté, občas sú kamene veľké a ostré a môže dôjsť k zraneniu. More bolo v blízkosti pláže dosť špinavé ale o pár metrov ďalej bolo priezračné - bolo vidieť až na dno.

Strava

Mali sme zaplatené all inclusive, čo pozostávalo z raňajok, obeda a večere. Raňajky boli formou samoobsluhy, u obeda a večere roznášali pitie čašníci. Na obed a večeru bol výber z dvoch teplých jedál a prílohy a ďalej veľkého množstva zeleniny. Keď prídete na obed, alebo večeru tesne pred koncom, výber sa značne zúži. Poobede sa vždy podávali v dolnom bare pri bazéne koláčiky a taktiež celý deň nápoje, jak alkoholické (pivo, vodka, biele a červené víno), tak nealkoholické - džusy a voda z postmixu. Bol ale zákaz vynášať nápoje mimo areál hotela.

Ubytovanie

Hotel sa nachádza si dvesto metrov od pláže, je trojposchodový bez výťahu. Zaplatili sme si ubytovanie v dvojposteľových izbách, nakoniec nás ubytovali v jednom apartmáne, kde bola jedná spálňa s manželskou posteľou a v spoločenskej miestnosti, boli ešte ďalšie dve postele. Po počiatočných rozpakoch, sme nakoniec boli s ubytovaním spokojní. Súčasťou každej izby je balkón so stoličkami a stolom, klimatizácia a kúpeľňa so sprchovacím kútom, ktorý ale nie je od nej ničím oddelený.

Služby

Súčasťou hotela je hotelový bazén a detský bazén a lehátka, je potrebné si ich zabrať hneď ráno, lebo potom poväčšinu dňa sú obsadené. Hotel taktiež ponúka turecké kúpele - cenu je potrebné si dohodnúť a posedenie s vodnou fajkou, taktiež je potrebné si dohodnúť cenu. Súčasťou hotela je aj malý obchod.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Milan R.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Miami Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya

Miami Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Josef Burián

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Emir Fosse Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Emir Fosse Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 238 ľudí)

Dušan Ulicky

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

celkový dojem je výborný

celkový dojem je výborný

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

dostupnost pláže, výborná díky podchodu, lehátka a slunečníky na pláži v dezolátním stavu, bar na pláži by bolo dobré zapojit od all inclusive, klidně i za vyšší cenu, člověk na plaži byl dost otravný.

Strava

strava a její rozmanitost, byla slabší, ale přiměřené kvalitě hotelu.

Ubytovanie

ubytování průměrné a přiměřené kvalitě hotelu

Služby

služby hotelu odpovídali kvalitě hotelu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Richard Janotta

Hodnotenie 1,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Všude jen samí Rusaci katastrofa. Turecká noc trvala 20 min.a opet častuśky stále dokola asi 20 písní cely pobyt!!!Jisté jevtam krásné more a prostředí , opravdu nádhera, ale z opijejicich se rusaku mám trauma ještě teď.Už nikdy.

Všude jen samí Rusaci katastrofa. Turecká noc trvala 20 min.a opet častuśky stále dokola asi 20 písní cely pobyt!!!Jisté jevtam krásné more a prostředí , opravdu nádhera, ale z opijejicich se rusaku mám trauma ještě teď.Už nikdy.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Vypadalo to jak v uprchlickém táboře

Ubytovanie

3* moc neodpovídají je to staré obitė , ale dostačující.

Služby

O.k.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Doris Aytur Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Kargıcak

Doris Aytur recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 308 ľudí)

Anonym

Hodnotenie 1,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem nie je žiaľ dobrý. Pre dieťa nie je vhodné okolie hotela ani pláže.

Celkový dojem nie je žiaľ dobrý. Pre dieťa nie je vhodné okolie hotela ani pláže.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž bola riadne kamenistá dosť aj špinavá. Dospelý človek tam mal čo robiť aby sa dostal do mora. Všade okolo pláže boli skaly klzké. Voľný breh pláže na vstup do mora mal asi 5m šírku kde neboli po krajoch skaly. Vstup do mora aj tam bol dosť katastrofálny vo vode boli samé špicaté ostré skaly čiže ak boli troška väčšie vlny tak mal človek čo robiť aby sa rýchlo dostal do mora a dával pozor na skaly. More bolo zo začiatku čisté asi prvé 2 dni. Od stredy sa dalo v mori aj pri okolitých pláž kúpať len do obeda. Pretože plávali vedľa vás rôzne kúsky plastov a špiny.Chodievali sme asi 5min autobusom potom na inú pláž kde to bolo o trošku lepšie ten prístup ale taktiež sme tam boli len asi dva krát pretože človek keď sa tam vybral po raňajkách kým tam prišiel a kým sa zložil tak tam strávil zhruba 2hodiny a mohol ísť nazad kvôli obedu a poobede zas kvôli večeri. Nakoniec keď všade bola už špina poobede v mori tak sme trávili čas pri bazéne.

Strava

Strava bola primeraná. Väčšinou všetko chutilo rovnako mäsko a každý deň bolo to isté. Akurát to mäso spravili v inom tvare. Čo som ostal prekvapený tak čo sa týka rýb aby si človek dal aspoň raz za celú dovolenku tak 0 bodov. Väčšinou robili tak že čo zostalo z večere alebo z obedu tak Vám to dali k šalátom na raňajky v dvoch misiach studené, že môžte si aj z toho nabrať.

Ubytovanie

Ubytovanie v rámci normy. Televízor na izbe , izby sú dosť malé. Kúpeľňa priemer. Upratovačka chodila meniť uteráky každý tretí deň, aj to veľa krát zabúdala, že sme to riešili s recepčným. Wifi na izbe nedočiahla ledva na balkóne. Balkón skromný s pekným výhľadom na more a bazén.

Služby

Čo mi prišlo také dosť zaražajúce bolo že pred 18:00 vyháňali všetkých už z bazénu a už sa nemohlo kúpať lebo začali čistiť bazén a okolie bazénu, čiže vonku stále dosť teplo a už ste s deckami mohli byť na izbe lebo do bazénu už nepúšťali. Taktiež tobogán čo tam je bol za 5 dní pustený dokopy asi 2 hodiny inač stále mimo prevádzky. Čo sa týka zábavy vo večerných hodinách pre deti alebo dospelých tak 0 bodov. V tom hoteli proste po večeri zhasol život. Jedna show tam bola akože ohnivá ktorá trvala hodinu a cez deň pre deti akurát pirát s dvoma papagájmi, že môžete deti dať s nim vyfotiť aj s papagájmi a fotky si potom kúpiť akurát ich biznis. Neoplatí sa od nich ani brať izbový bar. Strašne slabo chladí tá chladnička a pustená je len v prítomnosti Vás na izbe. lebo na kľúčiku od izby máte kartu ktorú musíte vopchať do spínaču a vtedy Vám ide elektrina na izbe. Ako náhle niekam idete vypne sa aj klíma aj chladnička celkovo vlastne elektrina.

Szabó Tibor

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Kdyby to nebylo tak špatné, mohli jsme mít mnohem více zkušeností

Kdyby to nebylo tak špatné, mohli jsme mít mnohem více zkušeností

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Mořské pobřeží doporučuji jen mladým lidem!Všude je kamenité!Starší nemají šanci se dostat do hlubší části.

Strava

Služba je velmi dobrá

Ubytovanie

Ubytování je spravedlivé za cenu

Služby

Jsou tam skvělé služby

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Türkmen Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Türkmen recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 5 ľudí)

Mária Machanová

Hodnotenie 2,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

V konečnom dôsledku sme si dovolenku užila, aj keď sme nedostali služby, deklarované v ponuke CK .. manager hotela urobil naozaj všetko, čo bolo v jeho silách, aby nám nahradil chýbajúce služby.

V konečnom dôsledku sme si dovolenku užila, aj keď sme nedostali služby, deklarované v ponuke CK .. manager hotela urobil naozaj všetko, čo bolo v jeho silách, aby nám nahradil chýbajúce služby.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Užili sme si ju:-)... podchodom popod cestu z hotelového nádvoria hneď na pláž, plážový bar je platený, ako aj lehátka s matracmi, časť lehátok bez matracov je ale voľne k dispozícii, nezabudnite si ale osušku. More bolo napriek nepriaznivému počasiu skvelé, do vody sa vchádza medzi dvoma kamennými platňami, v mieste, kde sa lámu vlny sú kamienky okruhliaky, kto nie je fajnový, v pohode sa dá zvládnuť bez topánok.

Strava

V ponuke CK je uvádzané all inklusiv formou bohatých švédskych stolov, neobmedzené množstvo miestnych rozlievaných nápojov. Toto platí, ako nás iformoval neskôr manager, len v prípade, ak je viac, ako 15 hostí a údajne o tom CK mala vediet - nás ale nik neinformoval. Končili sme my štyria Slováci plus dvaja Rusi. Takže prvé dva dni - sobota, nedeľa, všetko OK, to ešte bolo dosť hostí. Bohaté švédske stoly si síce predstavujem inak.. ale dalo sa vybrať. V pondelok odstavili v bare čapované pivo a v bare aj reštaurácii automaty na džús, ako aj automat na kávu. Odvtedy sme si zalievali nesku zo zaváračkového pohára :-) horúcou vodou z automatu.V utorok odstavili aj barel na vodu v bare, zostal len v reštaurácii. V stredu už nemali kuchára, obedy aj večere boli "servírované" pomocným personálom (čo mali dovtedy na starosti odnášanie špinavých riadov a ometanie stolov od omrviniek), dojedali sme prihrievané zvyšky, čo zostali z predchádzajúcich dní. Vo štvrtok sme sa už vzbúrili, zavolala som pani delegátku aj managera hotela a vysvetlila som, ze som zaplatila za niečo iné, než čo dostávame. Delegátka uznala, manager bol nešťastný, údajne CK vedela o tom, že v prípade malého počtu hostí služby obmedzujú.
Hotel som meniť už nechcela, čakali nás posledné dva konečne slnečné dni po búrkach, daždi a mrakoch. Manager hotela nám na piatok zorganizoval grilovačku, ktorá nebola v pláne, už tam bol len chudák barman, ktorý mal v piatok v noci končiť tiež. Dovliekol v igelitkách kopu mäsa a čerstvej zeleniny, naložili nám takmer "nezjediteľné" porcie. Na sobotu, deň odletu, hoci sme nestíhali už termín obedu, nám manager sľúbil aspoň polievku, nech neodídeme hladní. Napokon zo sľúbenej polievky bol kompletný obed osobne uvarený managerom, ktorý nás osobne aj obslúžil v kuchárskej zástere, potom si prisadol a obedoval s nami.. bolo to kúzelné, milé, osobné, priateľské ... a veľká snaha o napravenie našej nespokojnosti.

Ubytovanie

Hotel má oficiálne tri hviezdičky a tomu zodpovedá aj vybavenie hotela. Skromné, izby menšie, nábytok starší a naozaj len to nevyhnutné. Personál neškolený, ale ochotný, robia čo môžu, aby boli klienti (ako asi všade väčšinou Rusi) spokojní.

Služby

Zodpovedajú tureckým trom hviezdičkám v sezóne ... len nechoďte na posledný termín:-) ... pingpongový stôl aj lehátka pri bazéne boli od stredy zbalené tiež.. zlatý barman Teo robil dievča pre všetko - balil, prenášal, odpratával ... keď som si išla na obed a večer pre pivo (už len nalievané z PET fľaše), s povzdychom - ale s úsmevom pustil z ruky, čo práve robi a išiel nás obslúžiť.

Jana Procklová

Hodnotenie 1,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Za tie peniaze čo sme zaplatili sme čakali viac. Namiesto 8 dní sme na pobyte boli len 6 a pol dňa . Nakoľko odlet zo Sliača bol vo večerných hodinách sobota, prevoz na hotel trval 4 hodiny a späť to isté, ubytovali nás v skorých ranných hodinách . Z hotela sme išli už na obed v sobotu, čo znamená že sme končili raňajkami a nik nám nedal obed a odlet bol poobede. Celkovo dúfam že ma nik skoro na takúto dovolenku nenahovorí. Akože som čakala omnoho viac. Sklamalo ma to veľmi.

Za tie peniaze čo sme zaplatili sme čakali viac. Namiesto 8 dní sme na pobyte boli len 6 a pol dňa . Nakoľko odlet zo Sliača bol vo večerných hodinách sobota, prevoz na hotel trval 4 hodiny a späť to isté, ubytovali nás v skorých ranných hodinách . Z hotela sme išli už na obed v sobotu, čo znamená že sme končili raňajkami a nik nám nedal obed a odlet bol poobede. Celkovo dúfam že ma nik skoro na takúto dovolenku nenahovorí. Akože som čakala omnoho viac. Sklamalo ma to veľmi.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Na pláži bolo málo lehátok, nestačili pre hostí hotela. Nedávali osušky na pláž. Sú tam nejaké výpusty do mora, s ktorých išla nejaká hnedá tekutina a potom s toho pálila koža, hnus. Voda ako tak v poriadku, len občas naplavovalo, jadierka s dyni, lístia a tak.

Strava

Strava slabota. Zelenina paradajky uhorky, nič dokopy viac. Ovocie len pomaranče a dyne, viac nič. Stále to bolo skoro rovnaké - jedno tvárne. Čistota stolov skoro žiadna. Koláče nechutné. Ale od hladu sme neumreli. Kde tu sa našlo aj niečo jedlé.

Ubytovanie

Celkom ušlo. Plafón síce bol zatečený nad kúpeľňou, obkladačky vitlčené, záchod zájdený ale dalo sa. Živočíchy nám tam nebehali a kde tu aj pozmívali. Hotel po rekonštrukcii ale neviem čo, keď mal pach staršieho hotela. Ale 7 dní sa dalo vydržať.

Služby

Slabé. Pitná voda sa nemohla brať na pláž a ani na izbu, ani pohár na pitie. Program slabý. Barman nenalieval toľko koľko sme chceli, vovečšine tam ani nebol a slabý výber alkoholu a nealka.

Kleopatra Sara Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya

Kleopatra Sara recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 19 ľudí)

Helena Lukasová

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Jedna velká hrůza !!! Pozor na cestovku!!!!!! objednali jsme hotel Sára na pláži Kleopatra a přemístili nás zcela jinam. Proč tedy existuje katalog, když nás bez predchozi informace a bez našeho souhlasu ubytovali v této nevhodné lokalitě ???? Nemáte žádnou šanci se bránit když vám ve dvě v noci oznámí ze proste bydlíte jinde.

Jedna velká hrůza !!! Pozor na cestovku!!!!!! objednali jsme hotel Sára na pláži Kleopatra a přemístili nás zcela jinam. Proč tedy existuje katalog, když nás bez predchozi informace a bez našeho souhlasu ubytovali v této nevhodné lokalitě ???? Nemáte žádnou šanci se bránit když vám ve dvě v noci oznámí ze proste bydlíte jinde.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Naprostá katastrofa v moři plavaly obaly od všeho, slipove i menstruační vložky odpoledne se nedalo do more vstoupit pro neuvěřitelný odpad z lodi z přístavu. Pláž sloužila místní komunitě a hoteloví hosté měli smůlu . Plavčíci nechávali místní za poplatek na úkor hotelových hostů. Vstup na plazi do moře byl cca 30 metru a to zabrali místní obyvatelky s dětmi ( hodně děti) nikdy jsme tak nepříjemný zážitek nezažili již nikdy více Invia!!! Nezarucí to co objednáte a mate ve smlouvě

Strava

Klasika

Ubytovanie

Hotel - ubytováni dobré, stravování v velkokapacitní jídelně odstrašující

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Alena B.

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Euro Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya

Euro Hotel recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 7 ľudí)

Martina M.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolenou s dětmi jsme si moc užili. Teplota kolem 50 st. Škoda, že nebylo o deset míň.

Dovolenou s dětmi jsme si moc užili. Teplota kolem 50 st. Škoda, že nebylo o deset míň.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

K pláži kousíček, jen přejít silnici. Lehátek dostatek. Moře prvních pár dnů krásně průzračné, pak se záhadně zakalilo a nebylo nic moc. Vlny menší. Pro šnorchlování nedoporučuji. V moři ani rybička, žádné mušle, jen kamínky.

Strava

Moc nám všem chutnalo. Každý z rodiny si našel to své. Spousta zeleniny na všechny možné způsoby, čerstvé ovoce i maso, spousta dortů. Na rozdíl od Chorvatska jsme nemuseli bojovat se střevními obtížemi. Jen ceny za nápoje 5x předražené.

Ubytovanie

Hotel po celkové rekonstrukci. Pokoje menší, ale čisté, moderně zařízené. Bar - lednice za poplatek. Klimatizaci bych uvítala i na chodbách a ve výtahu.

Služby

Obsluha milá a ochotná.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Martina Kartáková

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Mirage Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Mirage recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Antonín Skácel

Hodnotenie 2,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

V pořádku.

V pořádku.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž výborná.

Strava

Strava dobrá, více pokrmů obsahujících maso.

Ubytovanie

Dobré ale funkčnost pokojů by měla být lepší. (světla)

Služby

Podávání nápojů od personálu by mělo být na vyšší úrovni. (myttí rukou a sklenic, čistota za barem)

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Sefa Bey Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Sefa Bey recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Jana Babišová

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Cestovni kancelar nas okradla o 1a pul dne,podavame hromadnou stiznost.

Cestovni kancelar nas okradla o 1a pul dne,podavame hromadnou stiznost.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Velice hezka,malo lidi,super voda

Strava

Vynikajici!!!

Ubytovanie

Pokoje byly male,ale na vyspani to stačilo,cistota dobra,vymeny rucniku kazdy den

Služby

bylo to tam fajn i personal,planujeme navrat do tohoto hotelu,ale s jinou CK.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Happy Dreams Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Payallar

Happy Dreams Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 95 ľudí)

Alena B.

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nikdy víckrát bych se už na tento hotel nevrátila!

Nikdy víckrát bych se už na tento hotel nevrátila!

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

V moři cca 10m od břehu je kovová tyč na kterou se kamarád napichl a museli jsme na šití. Bar na pláži jen dva druhy pití. Nebyla s nima domluva jelikož umí pouze Turecky.

Strava

Malý výběr z jídel..

Ubytovanie

Všude špína! Vše v dezolátním stavu.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Alena N.

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Celkový dojem dobrý až na par veci a to takové po příletu do Alanye a nastoupeni do minibusu a hororove jizde kdy nam ridič ve 150km v hodine usnul a kdyby ho jeden z cestujicich neprobudil tak uz jsme tady nemuseli byt,po te co ho probral drcnutim tak strhnul rizeni a se vsema to dost otraslo no a potom nasledovalio cca 45minutove hledani hotelu.
Po přijezdu na hotel a ubytovaní jsme začali konečne trochu odpočívat.Po sobotní schuzce s delegatkou nam bylo řečeno ze se daná věc bude řešit a da nám vědět a nakonec nic.Opravdu to byl strasny zazitek,jsem nemocna a stres mi nemoc dost zhorsuje a tohle bylo velice stresujici.

Celkový dojem dobrý až na par veci a to takové po příletu do Alanye a nastoupeni do minibusu a hororove jizde kdy nam ridič ve 150km v hodine usnul a kdyby ho jeden z cestujicich neprobudil tak uz jsme tady nemuseli byt,po te co ho probral drcnutim tak strhnul rizeni a se vsema to dost otraslo no a potom nasledovalio cca 45minutove hledani hotelu.
Po přijezdu na hotel a ubytovaní jsme začali konečne trochu odpočívat.Po sobotní schuzce s delegatkou nam bylo řečeno ze se daná věc bude řešit a da nám vědět a nakonec nic.Opravdu to byl strasny zazitek,jsem nemocna a stres mi nemoc dost zhorsuje a tohle bylo velice stresujici.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Plaž kaminková vstup do moře špatný a na plaži bordel střepi a odpadky.

Strava

Na tří hvězdičkový hotel strava odpovýdajicí.

Ubytovanie

Starší vybavení hotelu špatná postel zada bolí ještě dnes.

Služby

Bazeny hotelu v pořádku skluzavky také mensi detské hřiště neudržované.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

La Finca Marina Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

La Finca Marina recenzie

Nehodnotené (hodnotil 1 človek)

Iveta K.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Sunside Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya

Sunside Beach recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 10 ľudí)

Anna G.

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Bylo to jako v ruskym tabor strasne

Bylo to jako v ruskym tabor strasne

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Plaz nebyla od hotelu daleko a byla docela pekna cista myslim nejlepsi v celem arealu

Strava

Nejsem narocky clovek ,ale strava hnus same vajicka rano na obed i vecer ovoce pouze melou kazdy den to same zadny vyber piti pouze z plastovych kelimku nechutne myslim ze neznaji co to je allclusive tento hotel by nemel byt v nabidce

Ubytovanie

Vsude spina neodpovida3☆☆☆byla jsem velice znechucena nedala bych ani 1☆ musela jsem hotel vymnenit

Služby

Zadne sluzby byla jsem tam pouze 2noci

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Eva Pešková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Blue Island (ex. Plaza) Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya

Blue Island (ex. Plaza) recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 30 ľudí)

Lucie S.

Hodnotenie 1,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Nepořádek, odporný personál, delegát CK totálně neschopný, nic nechtěl řešit, byl domluvený s celým personálem hotelu. Celý náš zájezd chtěl změnu hotelu, tvrdil nám ale, že nikde nic není volné. Pak nabídl hotel cca 15km od centra a s jídlem na stejné (odporné) úrovni. Zabili jsme s hledáním náhradního hotelu a věčnými hádkami, že nechce nic řešit půlku dovolené. Pokud nechcete mít zkaženou dovolneou jako my, tak do tohoto hotelu nikdo nejezděte!!!!!

Nepořádek, odporný personál, delegát CK totálně neschopný, nic nechtěl řešit, byl domluvený s celým personálem hotelu. Celý náš zájezd chtěl změnu hotelu, tvrdil nám ale, že nikde nic není volné. Pak nabídl hotel cca 15km od centra a s jídlem na stejné (odporné) úrovni. Zabili jsme s hledáním náhradního hotelu a věčnými hádkami, že nechce nic řešit půlku dovolené. Pokud nechcete mít zkaženou dovolneou jako my, tak do tohoto hotelu nikdo nejezděte!!!!!

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž pěkná, moře čisté a teplé. Pláž byla v podstatě jediná pozitivní věc na celé dovolené.

Strava

Strava katastrofální.To, že se opakovalo jídlo,by se dalo ještě překousnout, ale to že už po půl hodině nebylo téměř žádné jídlo a personál dělal, že nic nevidí, tak to už bylo nehorázné. Pokud nečekáte už pů hodiny před začátkem podávání jídla, tak na vás už téměř nic nezbude (možná už jen tak zelenina). Jídlo bylo studené.Maso bylo pouze 2x za týden. Hodně kořeněná jídla (po těh jsme měli zažívací potíže). Nedoporučuji pro rodiny s dětmi k vzhledem už zmíněnému kořeněnému jídlu. Dětem museli rodiče kupovat jídlo v marketu. Ovoce velká bída. denně jablka a tvrdé švestky. Meloun byl pouze párkrát. Sladké žádné během celého pobytu. All inclusive spočívalo v tom, že byla pouze snídaně, oběd a večeře. Odpolední zákusky, které bývají ve *** hotelech zvykem tu neznají. Takže jsme si všichni museli kupovat sladkosti v marketu. Co se týče večeří a obědů,tak jelikož byly vždy studené, tak se obědy a večeře skládaly pouze z 1 přílohy!!Tím pádem počítejte s tím, že budete jíst 3 dny kolínka nebo jen špagety. Personál běžně dával do oběhu jídlo, co předtím hosté vrátili. Dále snídaně - nebylo vůbec mléko, první dny ani vejce, jogurty neznají a dokonce ani máslo!! Opět jsme si museli zakoupit máslo v marketu, abychom nejedli suchou veku. Pokud chcete jíst během pobytu máslo,sladkosti,hodně ovoce, zmrzlinu, ryby, maso, jogurty a hlavně si dát ke kávě mléko (nikoliv hnusnou sušenou smetanu), tak se hotelu vyhněte velkým obloukem! Pití podávají v plastových kelímkách. Bar - KATASTROFA! Pivo téměř nikdy nebylo, víno taky jen někdy, takže jsme víceméně pili jen vodu z barelu. Prostě all inclusive za všechny prachy! Pokud čekáte plný bar, budete zklamáni. Když dovezou pití, tak jen po pár flaškách, které jsou hned pryč. Záměrně na baru nic nemají, aby vás co nejvíce mohli oškubat a namastit si pěkně kapsu.Bylo velmi zajímavé, že vše bylo na baru, až po pul 11, kdy už jsme si museli vše platit za své. Takže nebylo nic vyjímečného, že si někteří chodili kupovat i pití do obchodu. Shrnutí- Stravování neodpovídá ani * hotelu!!

Ubytovanie

Pokoje některé dobré (my jsme to ještě vyhráli-měli funkční klimatizaci, ledničku na pokoji, žádný hmyz a ještě výhled na moře (pouze nefunkční fén). Ostatní měli pokoje do rušné silnice, bez lednice, nefunkčních žárovek, klimy apod... Jelikož jsme měli ještě jeden z nejlepších pokojů, proto dávam trochu lepší ohodnocení.

Služby

Hotel nemá bazén, žádné animační programy-to by se dalo ještě nějak překousnout ale personál hotelu- PŘÍŠERNÝ! Neví co je to hygiena, slušnost, obsluhují hosty ve špinavém oblečení (nikoliv v bílé košlili ale hnusném tričku),neochotní, nebyli nám schopni ani utřít talíře, občas se našlii špinavé příbory,dělali opět že nevidí, když jsme je požádali, aby nám přinesli příbor, že už na nás nezbyl, donesli nám ušmudlané příbory v ruce, nikoliv nato určené košince-vše přehrabují rukama-čistota a hygiena tu tam opravdu nečekejte. Kuchyň odporná, máme i fotky, všude špína, sem tam i šváb. Stalo se nám běžně že jsme našli chlup a vlas personálu v jídle. Mávli nad tím rukou, asi je to normální. Síťky při vaření asi holt nepoužívají. Personál drzý,otevírali si jídelnu třeba i s půl hodinovým zpožděním. Nic tam nefubguje jak má, po chodbách položené špinavé nádobí. Dále je zcela normální, že uvidíte na chodbách naskládané nefunkční ledničky, složené postele atd. Stručně a jasně- pokud budete mít štěstí, dostanete pokoj s funkční klimou, lednicí a výhledem na moře, ti co měli méně štěstí, tak holt byli např. bez lednice, což byl zásadní problém v tom, že si nemohli uchovávat jídlo v chladu, které si nakoupili v marketu (všichni si tam kupovali totiž jídlo-máslo apod.které v hotelu neznají, tím pádem si museli dát jídlo k těm, co ledničku na pokoji měli či na chvíli strčit do ledničky u baru). Výtah hotelu- horší jsme neviděli, bylo bežné, že třeba 1-2 dny nejel, denně musel chodit údržbář. Recepce hnusná, je běžné, že vidíte chrápat na sedačce před recepcí personál, či u baru na terase. Když jsme něco chtěli s personálem řešit či na něco upozornit, normálně se nám vysmívali. Pokud chcete vidět nejhorší personál,co existuje a zažít nejhorší dovolenou v životě, tak tento hotel určitě navštivte.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Tomáš Chovanec

Hodnotenie 3,2 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Spíše zklamání servis neodpovídal Allinclusive.

Spíše zklamání servis neodpovídal Allinclusive.

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž OK, písečná.

Strava

Spíše turecké jídlo, hodně zeleniny. Možnost se najíst spíše plná penze. Alkohol docela pravidelně na baru docházel :-(.

Ubytovanie

Pokoje neobsahovaly uvedené vybavení a nebo fungovalo sporadicky.

Služby

Hotel mají pod sebou praví turci anglicky se max domluvite na baru.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate