Klas Dom (Incekum) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Alanya, Alanya
Éva V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Povedlo se dobře. Detaily cesty byly dobře zorganizovány, tranzitní autobusy odletěly z letiště bez dlouhého čekání a vysadily nás přímo u hotelu. Maďarsky mluvící průvodce pomohl při ubytování. Cesta zpět trvala trochu déle, protože pasažéry sbírali z mnoha hotelů.
Povedlo se dobře. Detaily cesty byly dobře zorganizovány, tranzitní autobusy odletěly z letiště bez dlouhého čekání a vysadily nás přímo u hotelu. Maďarsky mluvící průvodce pomohl při ubytování. Cesta zpět trvala trochu déle, protože pasažéry sbírali z mnoha hotelů.
Blízko hotelu je třeba projít podchodem. Nad podchodem vede víceproudá silnice s velkým provozem. Na pobřeží jsou velmi krásné rostliny, palmy, oleandry. I zde byla čistota.
Lehátka jsou trochu málo, pokud jsme nepřišli do 9 hodin, nezbylo žádné. Na pláži byla pouze káva, umělé nealkoholické nápoje a voda. Občas přinesli zákusky. Za ovoce se muselo platit. Pobřeží je kamenité a štěrkové, jen na velmi úzkém místě bylo možné vstoupit do vody. Postupně se prohlubuje. Několik dní byly velké vlny, bylo obtížné se dostat do moře a ven. Voda byla velmi teplá, minimálně 26 stupňů.
Strava byla trochu jednotvárná, saláty a zákusky byly každý den stejné, na čerstvě pečené pokrmy jsme čekali 20-25 minut ve frontě. Kuře každý den, jehněčí každý druhý den, ryba jednou. Často se stávalo, že v restauraci nebylo místo, a pak jsme museli hodně čekat. Nápoje měly umělou chuť, na sklenici koly, vína nebo sprite jsme museli stát ve frontě. Ovoce nebylo chutné, v obchodě jsme koupili mnohem lepší.
UbytovanieNení to špatné. Byli jsme v šestém patře, kde nedávno zrekonstruovali pokoje. Pokoj je pohodlný, prostorný. V koupelně nefungoval odsavač pachů, mimo pokoj není klimatizace. V předsíni, na schodech a ve výtahu bylo velmi teplo. Je zde pouze jeden výtah, který byl vždy velmi přeplněný.
Každý den uklízeli, přetáhli postel a dali čisté ručníky. Chodbu i výtah několikrát během dne vytírali. Všude byla čistota.
U bazénu byly večerní programy, kterých jsme se nezúčastnili, takže je nemohu hodnotit. Na recepci se mluvilo převážně rusky, anglicky mluvila pouze jedna recepční. Byli ochotní, většinou jsme se navzájem pochopili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ferenc Stadler
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl označen jako 4hvězdičkový, ale patřil by do nižší kategorie 3hvězdičkových.
Hotel byl označen jako 4hvězdičkový, ale patřil by do nižší kategorie 3hvězdičkových.
To bylo v pořádku.
StravaStrava byla velmi špatná, hlavní jídlo byla pravidelně zmražená sekaná a kuře. Ostatní jídla byla také bez chuti a jednotvárná. Už jsme byli v 3hvězdičkovém hotelu, ale ty byly mnohem lepší.
UbytovaniePokoje jsou velmi malé, denní úklid je dost povrchní, ručníky měnili jen když jsme si řekli, vodu jsme dostali jen jednou, v noci v hotelu neustále běžel nějaký stroj, který vydával každou minutu bouchavý zvuk, kvůli kterému se nedalo usnout. Nedostali jsme žádné vysvětlení.
SlužbyBylo nutné platit za používání internetu, ale nefungoval bez problémů. Vína měla několikrát octovou vůni, což bylo způsobeno špatnou kvalitou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






















