Orient Palace Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Alanya, Alanya
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkný moderní hotel, pláž písečná s pozvolným vstupem do moře. Personál mladý ochotný. Strava chutná, velký výběr zeleniny i ovoce.Pro děti nanuky od 11 hod do 17 hod.V hlavní sezoně hodně lidí.Tobogány i ostatní zařízení hotelu / bary, restaurace / funkční.V moři stále vlny, pro nejmenší děti nevhodné.Na pláž se dá jít pohodlně i pěšky.
Pěkný moderní hotel, pláž písečná s pozvolným vstupem do moře. Personál mladý ochotný. Strava chutná, velký výběr zeleniny i ovoce.Pro děti nanuky od 11 hod do 17 hod.V hlavní sezoně hodně lidí.Tobogány i ostatní zařízení hotelu / bary, restaurace / funkční.V moři stále vlny, pro nejmenší děti nevhodné.Na pláž se dá jít pohodlně i pěšky.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel absolutně neodpovídá 5*, ale tak 3* i přes to, že na fotkách vypadá moc dobře, k hotelovému bazénu se stejně člověk nedostane protože 90% klientů jsou Rusové..!!! a je tam málo lehátek, všechny animace a představení jsou překládány do Ruštiny i personál hovoří převážně rusky než anglicky....
Hotel absolutně neodpovídá 5*, ale tak 3* i přes to, že na fotkách vypadá moc dobře, k hotelovému bazénu se stejně člověk nedostane protože 90% klientů jsou Rusové..!!! a je tam málo lehátek, všechny animace a představení jsou překládány do Ruštiny i personál hovoří převážně rusky než anglicky....
Lehátka na hotelové pláži nikdo za celý týden neumyl, byli špinavé a hodně z nich i rozbitých
Stravaco se týká snídaně: žádný džus, jen černý čaj a káva. žádný salám. jinak celkem velký výběr
oběd a večeře výběr bohatý, ale to nám k ničemu nebylo, protože po prvních dvou dnech stravování PŘIŠLI STŘEVNÍ POTÍŽE A PO ZBYTEK POBYTU JSME SE RADĚJI JÍDLU VYHÝBALI A JEDLI JEN JEJICH CHLÉB NEBO BAGETU.. A žaludek se nám spravil až několik dnů po návratu domů... TYTO PROBLÉMY MĚLI VŠICHNI ZE ZÁJEZDU SE KTERÝMI JSME SE BAVILI A NĚKTEŘÍ SKONČILI I NA KAPAČKÁCH..!
Totální nepřipravenost personálu... mezi druhou a třetí hodinou ráno jsme přijeli na hotel a dostali jsme pokoj až v pět hodin ráno.!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




















































