Kleopatra Sun Light Hodnotenie: 3/5 Turecko, Alanya, Alanya
Věra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Cestovní kancelář a její služby rozhodně nemohu doporučit. Komunikace s nimi byla velmi obtížná, rozumím tomu, že se jedná o německou cestovku a angličtina pro ně může být problém, i když to v dnešní době nechápu. Ale i přesto, že já jsem se snažila komunikovat v němčině, odpovědi delegátky na jakékoli dotazy byli velmi strohé a nedostatečné. Musela jsem ji psát několikrát ohledně jedné věci, telefon nebrala vůbec. Podrobnosti ohledně odjezdu z hotelu jsme se dozvěděli na poslední chvíli, a to jsem ji psala již ráno den předem. Hrůza. Navíc byli informace nedostačující. Nakonec jsme podle instrukcí čekali před hotelem ve smluvený čas na náš transfer zpět na letiště, transfer ale vůbec nepřijel, což nás dostalo do ohromného stresu, nepomohla tomu ani skutečnost, že na jejich lince opět neuměli anglicky, ale ani pořádně německy… kdyby nás nepomohl zaměstnanec hotelu, který se s nimi domlouval turecky, nevim, co bychom dělali. Nakonec jsme si museli vzít taxi z vlastní kapsy, teď čekáme na jeho proplacení, s čímž dělá cestovní kancelář opět drahoty, přestože na jejich lince i jejich delegátka nám proplacení taxi přislíbila. Hrozné chování od cestovní kanceláře, nezájem ze strany delegátky. Rozumí, že se jednalo o zájezd za dobré peníze, tomu také odpovídalo ubytování a strava, s tím problém nemám. Ale když zájem o zákazníka mi přijde jako samozřejmost, nehledě na cenu zájezdu. S cestovní kanceláři ........již nikdy cestovat nechci, pokud nám budou dále odmítat vrátit peníze za taxi, budu se soudit.
Cestovní kancelář a její služby rozhodně nemohu doporučit. Komunikace s nimi byla velmi obtížná, rozumím tomu, že se jedná o německou cestovku a angličtina pro ně může být problém, i když to v dnešní době nechápu. Ale i přesto, že já jsem se snažila komunikovat v němčině, odpovědi delegátky na jakékoli dotazy byli velmi strohé a nedostatečné. Musela jsem ji psát několikrát ohledně jedné věci, telefon nebrala vůbec. Podrobnosti ohledně odjezdu z hotelu jsme se dozvěděli na poslední chvíli, a to jsem ji psala již ráno den předem. Hrůza. Navíc byli informace nedostačující. Nakonec jsme podle instrukcí čekali před hotelem ve smluvený čas na náš transfer zpět na letiště, transfer ale vůbec nepřijel, což nás dostalo do ohromného stresu, nepomohla tomu ani skutečnost, že na jejich lince opět neuměli anglicky, ale ani pořádně německy… kdyby nás nepomohl zaměstnanec hotelu, který se s nimi domlouval turecky, nevim, co bychom dělali. Nakonec jsme si museli vzít taxi z vlastní kapsy, teď čekáme na jeho proplacení, s čímž dělá cestovní kancelář opět drahoty, přestože na jejich lince i jejich delegátka nám proplacení taxi přislíbila. Hrozné chování od cestovní kanceláře, nezájem ze strany delegátky. Rozumí, že se jednalo o zájezd za dobré peníze, tomu také odpovídalo ubytování a strava, s tím problém nemám. Ale když zájem o zákazníka mi přijde jako samozřejmost, nehledě na cenu zájezdu. S cestovní kanceláři ........již nikdy cestovat nechci, pokud nám budou dále odmítat vrátit peníze za taxi, budu se soudit.
Ewa W.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Bohužel, hotel Kleopatra Sunlight nesplnil naše očekávání. I přes protichůdné recenze jsme nečekali, že to bude tak špatné. Podmínky v hotelu byly hrozné – jak samotný hotel, tak i jídlo! Zdá se, že cestovní kanceláře by měly důkladněji ověřovat kvalitu hotelů, které nabízejí. Toto místo rozhodně nedoporučuji.
Bohužel, hotel Kleopatra Sunlight nesplnil naše očekávání. I přes protichůdné recenze jsme nečekali, že to bude tak špatné. Podmínky v hotelu byly hrozné – jak samotný hotel, tak i jídlo! Zdá se, že cestovní kanceláře by měly důkladněji ověřovat kvalitu hotelů, které nabízejí. Toto místo rozhodně nedoporučuji.
Blízko pláže
StravaVětšinou jsme jedli mimo hotel. Jedli jsme vejce a pili kávu a čaj.
UbytovaniePlusem jsou čisté povlečení, ale to je asi tak všechno. Špinavé stěny, popraskaný strop a dveře. Matrace byla katastrofa. Hotel potřebuje kompletní rekonstrukci. Je škoda, že se majitel nestará o základní potřeby, protože hotel má potenciál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 337 € za os.





































































































































