V popisu zájezdu je uvedeno, že trezor je za příplatek, ale minibar ne. Trochu mě překvapilo, když mi při odjezdu oznámili, že za používání minibaru musím zaplatit 102 eur. Strávili jsme pět nocí, takže to nebyla velká částka. Při odjezdu se nikdo nezmínil, že minibar je za příplatek.
PlážNebyl přístup na pláž
StravaMěl jsem možnost pouze se snídaní. Pět dní - každý den totéž, absolutně žádné změny v žádném z jídel, většinou nepoživatelné míchaná vejce, slanina, housky, dva druhy uzenin, sýr, salám, cereálie s mlékem, prakticky žádný výběr.
UbytovaniePokoj byl čistý a denně uklízený. I když první den nebyl sprchový gel ani mýdlo na ruce, téměř hned po druhém dni se o tom někdo dozvěděl. Pokoj byl bez poskvrnky.
SlužbyPoužíval jsem pouze bazén, který byl čistý, a okolí bylo také čisté. Nemám žádné stížnosti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate