Camping Spiaggia e Mare Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Emilia Romagna, Porto Garibaldi
Pavel H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Lokalita pěkná,
Animační programy hezké.
Večer problémy s komáry. Opravdu je jich tam hodně.
Lokalita pěkná,
Animační programy hezké.
Večer problémy s komáry. Opravdu je jich tam hodně.
Dostupnost k pláži pěkná, z kempu není daleko. Moře však co se týče čistoty průměrné.
StravaMěl jsem zaplacenou plnou penzi. Jídla chuťově byly dobré, ale malé porce. Ale zklamáním byly snídaně, kdy měly být formou bufetu. Jenže když jsme sedli ke stolu dostali talíř na stůl s trochou šunky salámu a tři plátky sýra. Nějaké to máslo a dzemiky a nutelu. A to je vše. O vajíčka si člověk musel říct. Žádné ovoce za celý pobyt. Zeleninové saláty míchané byly dobré. Malý výběr z menu na oběd a večeři. Většinou ze dvou nebo max tří jídel. Kromě těstovin občas nějaké to maso, ale tak tenké že člověk přes něj pomalu viděl na druhou stranu.
Ubytování a zařízení celkem už opotřebované.
SlužbyV popisu zájezdu bylo bazény v ceně, avšak na místě bylo třeba zaplatit poplatek, jinak by nebylo možné se k bazénu dostat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Ubytování neodpovídalo ceně a proklamované kvalitě - prostě slabota CK se zřejmě chová k České klientele jako druhořadým lidem. Ubytovali nás pomalu v TOI TOIce. malé pro 5 osob absolutně nevyhovující.
Řešíme reklamaci ale zatím se nic neděje ani po urgencích.
Cestovka se chová povýšeně až arogantně.
Příště si to zařídíme napřímo a ubytování bude i ve stejné ceně a hlavně slušné.
Již jsme si to dohodli s vedením kempu ne recepci. Tam byli slušní a divili se prož nás cestovka v 5 lidech tam ubytovala. Ještě nám narychlo dodávali jedno ložní povlečení.
Ubytování neodpovídalo ceně a proklamované kvalitě - prostě slabota CK se zřejmě chová k České klientele jako druhořadým lidem. Ubytovali nás pomalu v TOI TOIce. malé pro 5 osob absolutně nevyhovující.
Řešíme reklamaci ale zatím se nic neděje ani po urgencích.
Cestovka se chová povýšeně až arogantně.
Příště si to zařídíme napřímo a ubytování bude i ve stejné ceně a hlavně slušné.
Již jsme si to dohodli s vedením kempu ne recepci. Tam byli slušní a divili se prož nás cestovka v 5 lidech tam ubytovala. Ještě nám narychlo dodávali jedno ložní povlečení.
Na pláži opět první řada slunečníků a lehátek pro zahraniční klienty a potom ve čtvrté řadě a další Češi.
Pláž jinak čistá, uklizená a pěkná.
Slušná, kdo má rád těstoviny každý den, tak bude rád.
Velice přátelští číšníci.
Cena versus ubytování k pláči.
Spaní na rohové kuchyňské sedací soupravě opravdu nebyla plnohodnotná postel, kterou jsme zaplatili.
Pozor v ubytování nemáte nárok na toaletní papír ani na ručníky, o tom se nikde nedočtete.
V nabídce byl vnitřní bazén v ceně. Ovšem realita byla jiná, bazén byl součástí aquaparku a tudíž dovolenkáři zaplať 20 Euro za týden na osobu i za 5 leté dítě, které samotné nikam plavčík nepustí. Čemuž se nedivím.
Dospělák potom jenom chodí a dává pozor na atrakcích na svoje robě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




















