Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni
StravaUbytování bylo bez stravy,200m byla skvělá pizzeria za ceny např. 4-7eur za pizzu.Na sjezdovkách restaurací dostatek,i když kvalita nebo výběr v některých ne uplně OK.Ale najedli jsme se všude za docela dobré peníze.Potraviny 200m,skvěle zásobené včetně místních specialit( sýry,salámy...)
UbytovanieV koupelně plesnivé rohy právě z důvodu nevytopení apartmánu,protože abychom nevyvětrali alespoń tu trochu tepla,nemohli/nechtěli jsme otevřít okno.Raději jsme nevětrali,což jak bylo vidět nedělalo více hostů.
Náš apartmán byl pro 10 osob,nás v něm bylo pouze 5,takže místa / nádobí...nadbytek.Koupelny 2,tedy pro 2 rodiny super.
SlužbyCelkově ubytování pěkné a příjemné.Nicméně naprostá absence VŠEHO ! Ani kapka jaru,houbička na nádobí či utěrka,chňapka,toal.papír,sáček do koše,sirky na zapálení sporáku...Vše jsme měli s sebou,vím,že Italové jsou na toto skoupí,ale většinou někde bývá alespoň zbytek jaru,zbytek nebo jedna rulička toaleťáku,nebo alespoň houbička na nádobí.Varná konvice a mikrovlnka nebyly.Lampička pouze jedna na celý apartmán.
A ještě snad ruch z ulice,dům leží přímo u hlavní,což lidem ,kteří bydlí někde o samotě může vadit.Ráno dost hluk,bydilo nás to.Ale to je věc názoru.
Nic z toho nám v podstatě zásadně nevadilo,ale pro celkový dojem uvádím.
V domě jsou dva apartmány,ten náš byl celkem pro10- 12 osob,3 ložnice,2x koupelna,2x WC,kuchyň s jídelnou a rozkl.sedačkou,velká chodba a garáž.Nicméně na tento počet osob,pokud i apartmán pod námi byl stejný(asi ano,protože v něm byly 3 rodiny,tedy měli asi stejný jako my).Ale problém byl s parkováním.Každý apart. má vlastní garáž + jedno stání před garáží.Museli jsme se proto každý den domlouvat s hosty pod námi,aby nám přeparkovali,protože mi jsme měli auto jedno v garáži,ale oni 3 a museli tedy stát i za naší garáží.Nedovedu si představit,kde by stál zbytek aut nad 4.Netuším,zda to mají ubytovatelé vyřešené někde jinde,ale lehce nás to všechny omezovalo a hostům pod námi to asi nebylo moc příjemné.Naštěstí to byli češi,takže nebyl žádný zásadní problém.
ŠportSjezdovky perfektní,vleky většinou moderní,několik starších sedaček,které pamatujeme z minulých let,jsou již vyměněné za nové.Téměř nebyly fronty,parkoviště vždy přímo u vleku zdarma.
Pasoo Tonale bylo málo lidí,upravené sjezdovky,Marrileva a Madona di Campiglio taky super,ale zde je již více lidí,hlavně rodin s dětmi a starších ročníků.Nicméně také super.Černá sjezdovka Paradiso v Passo Tonale jako vždy bezkonkurenční.Upravená,široká,bez lidí...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate