Fidia Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Monika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni
Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni
Ubytování bylo bez stravy,200m byla skvělá pizzeria za ceny např. 4-7eur za pizzu.Na sjezdovkách restaurací dostatek,i když kvalita nebo výběr v některých ne uplně OK.Ale najedli jsme se všude za docela dobré peníze.Potraviny 200m,skvěle zásobené včetně místních specialit( sýry,salámy...)
UbytovanieV koupelně plesnivé rohy právě z důvodu nevytopení apartmánu,protože abychom nevyvětrali alespoń tu trochu tepla,nemohli/nechtěli jsme otevřít okno.Raději jsme nevětrali,což jak bylo vidět nedělalo více hostů.
Náš apartmán byl pro 10 osob,nás v něm bylo pouze 5,takže místa / nádobí...nadbytek.Koupelny 2,tedy pro 2 rodiny super.
Celkově ubytování pěkné a příjemné.Nicméně naprostá absence VŠEHO ! Ani kapka jaru,houbička na nádobí či utěrka,chňapka,toal.papír,sáček do koše,sirky na zapálení sporáku...Vše jsme měli s sebou,vím,že Italové jsou na toto skoupí,ale většinou někde bývá alespoň zbytek jaru,zbytek nebo jedna rulička toaleťáku,nebo alespoň houbička na nádobí.Varná konvice a mikrovlnka nebyly.Lampička pouze jedna na celý apartmán.
A ještě snad ruch z ulice,dům leží přímo u hlavní,což lidem ,kteří bydlí někde o samotě může vadit.Ráno dost hluk,bydilo nás to.Ale to je věc názoru.
Nic z toho nám v podstatě zásadně nevadilo,ale pro celkový dojem uvádím.
V domě jsou dva apartmány,ten náš byl celkem pro10- 12 osob,3 ložnice,2x koupelna,2x WC,kuchyň s jídelnou a rozkl.sedačkou,velká chodba a garáž.Nicméně na tento počet osob,pokud i apartmán pod námi byl stejný(asi ano,protože v něm byly 3 rodiny,tedy měli asi stejný jako my).Ale problém byl s parkováním.Každý apart. má vlastní garáž + jedno stání před garáží.Museli jsme se proto každý den domlouvat s hosty pod námi,aby nám přeparkovali,protože mi jsme měli auto jedno v garáži,ale oni 3 a museli tedy stát i za naší garáží.Nedovedu si představit,kde by stál zbytek aut nad 4.Netuším,zda to mají ubytovatelé vyřešené někde jinde,ale lehce nás to všechny omezovalo a hostům pod námi to asi nebylo moc příjemné.Naštěstí to byli češi,takže nebyl žádný zásadní problém.
Sjezdovky perfektní,vleky většinou moderní,několik starších sedaček,které pamatujeme z minulých let,jsou již vyměněné za nové.Téměř nebyly fronty,parkoviště vždy přímo u vleku zdarma.
Pasoo Tonale bylo málo lidí,upravené sjezdovky,Marrileva a Madona di Campiglio taky super,ale zde je již více lidí,hlavně rodin s dětmi a starších ročníků.Nicméně také super.Černá sjezdovka Paradiso v Passo Tonale jako vždy bezkonkurenční.Upravená,široká,bez lidí...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi příjemná dovolená hlavně pro malé děti pozvolný vstup do moře.
Velmi příjemná dovolená hlavně pro malé děti pozvolný vstup do moře.
Pozvolný vstup do moře s písečnou pláží a spoustou adrenalinových atrakcí. Vhodné pro rodiny s malými dětmi.
StravaStravu jsme měli svoji, ale v blízkosti je spousta obchůdků a supermarket Lidl, takže se tam dá i dobře nakoupit.
UbytovanieUbytování velmi pěkné, jen postele by mohli být v kvalitnějším stavu, zejména rozkládací gauč.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré pomer ceny a kvality
Dobré pomer ceny a kvality
Výborná čistá
StravaDobrá zodpovedala cene
UbytovaniePriemerná nezodpovedala trom hviezdickam
SlužbyPriemerné
Ludmila P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za ty peníze, na které nás dovolená vyšla, tak již nikdy více. Vyžití kolem hotelu nulové. Italské siesty vám umožní si zajít koupit maximálně zmrzlinu mezi obědem a večeří, jinak je v okolních restauracích zavřeno. A nemyslím si, že by tomu bylo jinak, kdybychom na dovolenou přijeli v červenci, místo června. Výlet do Riccione za delfíny stojí za to, ale máte to prošlé za pár hodin, určitě tedy nevyužijete možnost se vrátit další den, jak lze u tohoto využít. Výlet na trhy (středa, sobota) do centra Rimini bych též zvládla oželit. Je to klasická tržnice s oblečením, žádné místní speciality zde nenajdete. Z této dovolené jsem se ponaučila, že pokud ještě někdy vyberu zájezd přes CA, tak jedině přímo na pobočce a nikoliv přes internet. Je totiž nutné si kontrolovat zájezdy s přesným popisem daného zájezdu ještě přímo u cestovní kanceláře, která zájezd zprostředkovává, jinak budete překvapeni, že all inclusive je v konečné fázi polopenze s plážovým servisem :) a Invie se v tomto případě bude odvolávat na VOP dané kanceláře, nikoliv své. Nakonec jsme rádi, že se vše vyřešilo, i když poslední týden před odjezdem to bylo dost hektické.
Za ty peníze, na které nás dovolená vyšla, tak již nikdy více. Vyžití kolem hotelu nulové. Italské siesty vám umožní si zajít koupit maximálně zmrzlinu mezi obědem a večeří, jinak je v okolních restauracích zavřeno. A nemyslím si, že by tomu bylo jinak, kdybychom na dovolenou přijeli v červenci, místo června. Výlet do Riccione za delfíny stojí za to, ale máte to prošlé za pár hodin, určitě tedy nevyužijete možnost se vrátit další den, jak lze u tohoto využít. Výlet na trhy (středa, sobota) do centra Rimini bych též zvládla oželit. Je to klasická tržnice s oblečením, žádné místní speciality zde nenajdete. Z této dovolené jsem se ponaučila, že pokud ještě někdy vyberu zájezd přes CA, tak jedině přímo na pobočce a nikoliv přes internet. Je totiž nutné si kontrolovat zájezdy s přesným popisem daného zájezdu ještě přímo u cestovní kanceláře, která zájezd zprostředkovává, jinak budete překvapeni, že all inclusive je v konečné fázi polopenze s plážovým servisem :) a Invie se v tomto případě bude odvolávat na VOP dané kanceláře, nikoliv své. Nakonec jsme rádi, že se vše vyřešilo, i když poslední týden před odjezdem to bylo dost hektické.
Pláž se nachází přímo u hotelu, kdy k hotelu ale nepatří. Je rozkouskovaná na placené úseky, kdy se platí 15 eur za 2 lehátka a 1 slunečník. U hotelu je ale kousek pláže veřejný, kam si můžete lehnout pouze na deku a nikdo po vás nich nechce. Jedná se o velmi malý kousek pláže, takže v sezóně nebude možnost ho využít. Nicméně pláž jako taková byla neudržovaná, všude byl nepořádek. Moře též není čisté, ale s tím se na severu Itálie počítá. Co mě ale zarazilo byl přístup do vody, kdy jdete asi 50 metrů a máte stále vodu po kotníky, když se zadaří, tak po kolena. Po této vzdálenosti jsou umístěny kamenné stěny za kterými by se asi plavat dalo, ale než tam člověk dojde, tak ho plavání přejde :) Jeden den bylo moře plné malých medúz, které by neměly být nebezpečné, ale dobrý pocit to ve vás nevzbudí. Takže pokud do Itálie, tak opravdu více na jih, ten sever to moře má příšerný. Lidi říkají, že v Benátkách smrdí ty jejich kanály, ale tohle vyšlo na stejno. Když vyjdete z moře ven, tak se sprchujete, ne proto, abyste smyli sůl (moře moc slané není), ale proto, abyste ze sebe smyli ten nádech rybiny.
StravaStravy jsme se z počátku báli, neboť jsme měli vybraný jiný hotel s all inclusive, kdy jsme se poté dozvěděli, že se ve skutečnosti jedná o polopenzi, neboť Itálie all inclusive neposkytuje. Otázkou tedy je, proč je to v nabídce. V hotelu Doge jsme měli plnou penzi s nápoji a za mě tedy to bohatě stačilo. Snídaně je klasicky formou bufetu, který se moc neobměňuje. Je složen z pečiva, 3 druhů salámů, plátkových sýrů, spíše jsou zde nabízené sladká jídla, jako croissanty, bábovky, buchty. Za celý pobyt byly asi jen 2x míchaná vajíčka, pak je už nedělali. Oběd i večeře byly vydatný, nejprve byl k mání zeleninový bufet, u večeře zde byly teplý předkrmy a pak vždy 1. jídlo a 2. jídlo, které bylo třeba si den předem objednat. Po večeři byl vždy nějaký sladký dezert, nebo ovoce. Za mě tedy jídlo dobré, akorát večeře v 19:30 hodin je dle mého dost pozdě.
UbytovanieHotel Doge působil dojmem asi jako nejlepší v dané lokalitě. Hezký, čistý. Pokoje nejsou zdaleka tak vybavené, ani co se velikosti týče, jako na fotkách, které jsou na stránkách ke prohlédnutí. Pokojíček byl malý, na spaní tedy stačil. Koupelna ještě menší. Nabízený výhled na moře byl leda tak ze strany, protože jsme měli pokoj přímo naproti dalšímu hotelu a balkón ihned u postele, takže pokud jste leželi v posteli a měli otevřené balkónové dveře, tak jste si mohli povídat s lidmi v hotelu naproti :) Po první noci jsme žádali výměnu matrací, neboť péra z matrace nás tlačila do všech částí těla. Žádost jsme museli řešit s delegátkou, protože místní na anglický jazyk skoro nereagují. S Němci jsou tam ale naopak velcí přátelé, takže kdo se chystá do Itálie, tak procvičte němčinu místo angličtiny. Delegátce patří naše díky.
SlužbyJedno velké plus bych vyzdvihla a to bazén, který hotel nabízí. Je asi 100 metrů od hotelu, nepatří přímo k němu, ale je zde nasmlouvané, že ho můžete využívat. Nikdo vám o tomto ale neřekne, pokud se nezeptáte :) dle mého jsme tuto informaci zjistili přímo na stránkách cestovní kanceláře, nikoliv CA. Bazén byl každý den prázdný, staral se o něj mladík, který byl přátelský. U bazénu lze využít WC, není zde žádný bar, takže pití a jídlo je třeba si vzít s sebou. Díky bohu za bazén, protože moře bylo strašný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Viktor P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo som spokojný, išli sme k moru a to bolo super. Prvý krát sme išli, vlastná doprava a vlastná strava. Ubytovanie v pohode až na tie zvieratká. Celkovo sme spokojní. 15 dní akurát. Možno by to chcelo ešte týždeň.
Celkovo som spokojný, išli sme k moru a to bolo super. Prvý krát sme išli, vlastná doprava a vlastná strava. Ubytovanie v pohode až na tie zvieratká. Celkovo sme spokojní. 15 dní akurát. Možno by to chcelo ešte týždeň.
Pláž bola super, blízko hotela. Čistá pekná, starali sa o ňu.
StravaStrava bola super pretože sme si varili sami ????. Ale bolo dobre aj v reštaurácii, len trochu drahé. Potraviny priemerné ceny no kvalita lepšia ako na Slovensku.
UbytovanieUbytovanie, no na prespanie v pohode. Až na komáre a blchy. Chyba je, že sú tam povolené zvieratá. A keď máte na balkóne prádlo a niekto nad vami práši deku plnú chlpov cez balkón tak to neni moc príjemné.
SlužbySlužby hotela sme nemali žiadne.
Milan Jareš
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pozitivní.
Velmi pozitivní.
Pěkná čistá,přímo u rezidence...
UbytovanieVelmi dobré.
SlužbyBazén super.Všude čisto...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 227 € za os.
Martin Zelený
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kvalitní residence 400m od moře s moderně zařízenými apartmány.
Kvalitní residence 400m od moře s moderně zařízenými apartmány.
široká pláž s pozvolným vstupem do moře. Písčitá pláž bez kamenů - tzn. azurovou vodu jako v Chorvatsku taky nečekejte, to prostě u písčité pláže prostě nejde - vždy bude trochu zakalená, ale je čistá a v černu byla i super teplota. Vyhrazené prostory s možností pronájmu lehátek nebo pro volné použití vlasních
StravaVlastní vaření, ale v okolí je několik restaurací a hlavně moc dobrá pizzerie v prodejní galerii za super ceny
UbytovanieNové a moderní zařízení, plně vybavená kuchyňka, chybí pouze pro nás důležitá rychlovarná konvice a mají malé sklenice na pití, takžě chlapi, co jste zvyklí na svůj "pulitr" musíte vzít sebou :-)
oplocený komplex, s perfektním bazénem, udržované prostření - ideál pro rodiny s dětmi
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Helena Michnová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Málo lidí, měla jsem strach z nedaleké psí pláže, ale pejskové opravdu koupání nenarušují, pláže čisté, udržované. Voda čistá
UbytovanieV rámci možností předpokládané cenové dostupnosti
SlužbyVýborný, celkoví dojem. Delegát ochotný, velmi vstřícný a milý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marcela F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli nespokojeni!!
Celkově jsme byli nespokojeni!!
slvělá
Stravavlastní
UbytovanieKuchyně dobrá, pokoje velmi skromně vybavené, matrace na postelích špinavé stejně jako pohovka v kuchyni, štítila jsem se na ni posadit. Čekali jsme na ubytování do 16:00 kvůli úklidu, po příchodu do apartmánu jsme se zhrozili, byla vytřená pouze podlaha a to jen kolem postelí, pod nimi nepořádek.
SlužbyDelegát se neozval za celou dobu pobytu. Nereagoval ani na zavolání.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bullová A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 648 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Helena Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ale ano, až na ty otřesné matrace a oblíbenou italskou sprchu bez sprchového koutu s následnou potopu a nemožnost si dojít na wc :-) a nic moc pláž městskou, zkalené díky vlnolamům.....ale jezdíme autem, abychom něco viděli, tak jsme jezdili jinam.
Ale ano, až na ty otřesné matrace a oblíbenou italskou sprchu bez sprchového koutu s následnou potopu a nemožnost si dojít na wc :-) a nic moc pláž městskou, zkalené díky vlnolamům.....ale jezdíme autem, abychom něco viděli, tak jsme jezdili jinam.
Pláž žádná sláva, zakalená díky vlnolamům, super byla v sousedním cca 7 km Lido de Volano nebo 15 km v Casallborseti.
UbytovanieUbytování mrňavé, sprcha ze stromu otřes, matrace proležené, a to prosím nejsme princezna na hrášku ! Jinak vše super, vybavení, poloha, křišťálový bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivana C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc se nám líbilo, byli jsme zde už po druhé. Vila je na krásném a klidném místě. Na pláž je to opravdu kousek přes borovcový háj pěkně v chládku.Pláž prostorná a čistá, toalety na pláži take čisté. Do centra je to dál, ale da se jet autobusem nebo vláčkem.
Moc se nám líbilo, byli jsme zde už po druhé. Vila je na krásném a klidném místě. Na pláž je to opravdu kousek přes borovcový háj pěkně v chládku.Pláž prostorná a čistá, toalety na pláži take čisté. Do centra je to dál, ale da se jet autobusem nebo vláčkem.
Prostorná,čistá
StravaVlastní. Ale v okolí jsou výborné restaurace za slušnou cenu. A maji vybornou zmrzlinu
UbytovaniePěkné, prostorné dobře vybavené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Smolová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení : dobré
Celkové hodnocení : dobré
Pláž byla dobře dostupná , asi 100m od místa pobytu , cesta k ní příjemným borovým parkem .
Pláž byla čistá , uvítali jsme zákaz kouření . Za hlavní nedostatek však považuji špatné údaje , které jsme obdrželi ohledně lehátka a slunečníku , který měl původně být zdarma , s čímž jsme počítali , jelikož jsme s sebou měli dítě do 1 roku , ale až na místě nám bylo řečeno , že je to sice chyba kanceláře , ale vše si musíme zaplatit .
Ubytování bylo bez stravy
UbytovaniePokoje příjemné , ale špatně umyté nádobí ! V hrnci ještě připečené těstoviny .
SlužbyVše dobré , až na neochotu při příjezdu v kanceláři , tak delegátky na telefonu ! Myslím , že v kancelářích by měl být člověk ochotný , umět naslouchat a vysvětlit cestu a né pouze strčit do ruky pofidérně vytištěnou mapu a tím to pro ni končí.Rozumět a mluvit česky když je přidělen pro Čechy . Hlavně by se měl umět usmát ! To se hned člověk cítí lépe !
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 331 € za os.
Petr V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkem dobrá dovolená,ceny trošku vyšší ale jinak pohodové čisté a poklidné městečko.Jen ty pláže,tam je dosti všudy přítomného odpadu.Ale jinak mohu doporučit.
Celkem dobrá dovolená,ceny trošku vyšší ale jinak pohodové čisté a poklidné městečko.Jen ty pláže,tam je dosti všudy přítomného odpadu.Ale jinak mohu doporučit.
Placené pláže čisté.Veřejné trošku horší.Čím dále od pláží tím větší bordel a to doslova.
StravaStrava vlastní.Párkrát v restauraci jídlo bylo dobré jen dražší a manší porce.
UbytovanieUbytování dobré,čisté jen kuchyňského vybavení bylo málo.
SlužbyV apartmánu byl pěkný čistý bazén,skvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 150 € za os.
Ludmila V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení : Dovolenou jsme si nenechali zkazit. Cesta tam byla špičková .Ubytovaní okamžité i když to nebyla povinnost mile jsme byli překvapeni. Pláž moc čistá nebyla. A cesta zpatky byla jako zlý sen. Pět hodin jsme zbírali lidi z hotelu ,což by se dalo pochopit, pak už to šlo až do Prahy celkem dobře.Po příjezdu do prahy lidi vystupovali pruběžně pár lidí mělo zřejmě problémy. My jsme se ptali řidiče zda nás zaveze tam kde nás nabrali ,bylo nám řečeno ,že jo. Když už jsme tam zustali jenom dvě tak jsme si mysleli ,že nás vezou na nádraží což se nestalo a když jsme vyjeli za Prahu tak se nás zeptali jakto ,že tam jsme.Podotýkám ,že jsme seděli u řidiče.Tak jsme jim řekli ,že jsme si mysleli že nás vezou na nádaží .Tak se na nás osočili ,že jsme jim to mohli říct.Podotýkám ,že Prahu tak dobře neznáme tak jsme nevěděli kam jedou. Nakonec se s námi dost naštvaně vratili z dálnice na Hradec a vyložili nás na metru.Takže ten konec katastrfa. Velké kufry jsme vlekli po metru ,žádná slast.
Celkové hodnocení : Dovolenou jsme si nenechali zkazit. Cesta tam byla špičková .Ubytovaní okamžité i když to nebyla povinnost mile jsme byli překvapeni. Pláž moc čistá nebyla. A cesta zpatky byla jako zlý sen. Pět hodin jsme zbírali lidi z hotelu ,což by se dalo pochopit, pak už to šlo až do Prahy celkem dobře.Po příjezdu do prahy lidi vystupovali pruběžně pár lidí mělo zřejmě problémy. My jsme se ptali řidiče zda nás zaveze tam kde nás nabrali ,bylo nám řečeno ,že jo. Když už jsme tam zustali jenom dvě tak jsme si mysleli ,že nás vezou na nádraží což se nestalo a když jsme vyjeli za Prahu tak se nás zeptali jakto ,že tam jsme.Podotýkám ,že jsme seděli u řidiče.Tak jsme jim řekli ,že jsme si mysleli že nás vezou na nádaží .Tak se na nás osočili ,že jsme jim to mohli říct.Podotýkám ,že Prahu tak dobře neznáme tak jsme nevěděli kam jedou. Nakonec se s námi dost naštvaně vratili z dálnice na Hradec a vyložili nás na metru.Takže ten konec katastrfa. Velké kufry jsme vlekli po metru ,žádná slast.
Pláž byla blízko ,pozvolná prostě krása až na tu špínu.
StravaStravu jsme měli svou . Když jsme si chtěli něco ohřát tak jsme museli vypínat karmu. Jinak nám to vyhazovalo pojistky .
UbytovanieUbytování bylo docela dobré .Nejhorší bylo ,že okolo nás byla herna kde od dopoledne do rána byla hrozně hlučná hudba a z druhé strany byla restaurace kde se zpívalo až do rána tam jsme nechtěně s nimi museli držet basu.
SlužbyNemám co k tomu dodat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi