Hotel Apartmány Tomaselli

Taliansko, Marilleva/Folgarida

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 3.5 km
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Monika B.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni

Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Šport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Ubytování bylo bez stravy,200m byla skvělá pizzeria za ceny např. 4-7eur za pizzu.Na sjezdovkách restaurací dostatek,i když kvalita nebo výběr v některých ne uplně OK.Ale najedli jsme se všude za docela dobré peníze.Potraviny 200m,skvěle zásobené včetně místních specialit( sýry,salámy...)

Ubytovanie

V koupelně plesnivé rohy právě z důvodu nevytopení apartmánu,protože abychom nevyvětrali alespoń tu trochu tepla,nemohli/nechtěli jsme otevřít okno.Raději jsme nevětrali,což jak bylo vidět nedělalo více hostů.
Náš apartmán byl pro 10 osob,nás v něm bylo pouze 5,takže místa / nádobí...nadbytek.Koupelny 2,tedy pro 2 rodiny super.

Služby

Celkově ubytování pěkné a příjemné.Nicméně naprostá absence VŠEHO ! Ani kapka jaru,houbička na nádobí či utěrka,chňapka,toal.papír,sáček do koše,sirky na zapálení sporáku...Vše jsme měli s sebou,vím,že Italové jsou na toto skoupí,ale většinou někde bývá alespoň zbytek jaru,zbytek nebo jedna rulička toaleťáku,nebo alespoň houbička na nádobí.Varná konvice a mikrovlnka nebyly.Lampička pouze jedna na celý apartmán.
A ještě snad ruch z ulice,dům leží přímo u hlavní,což lidem ,kteří bydlí někde o samotě může vadit.Ráno dost hluk,bydilo nás to.Ale to je věc názoru.
Nic z toho nám v podstatě zásadně nevadilo,ale pro celkový dojem uvádím.
V domě jsou dva apartmány,ten náš byl celkem pro10- 12 osob,3 ložnice,2x koupelna,2x WC,kuchyň s jídelnou a rozkl.sedačkou,velká chodba a garáž.Nicméně na tento počet osob,pokud i apartmán pod námi byl stejný(asi ano,protože v něm byly 3 rodiny,tedy měli asi stejný jako my).Ale problém byl s parkováním.Každý apart. má vlastní garáž + jedno stání před garáží.Museli jsme se proto každý den domlouvat s hosty pod námi,aby nám přeparkovali,protože mi jsme měli auto jedno v garáži,ale oni 3 a museli tedy stát i za naší garáží.Nedovedu si představit,kde by stál zbytek aut nad 4.Netuším,zda to mají ubytovatelé vyřešené někde jinde,ale lehce nás to všechny omezovalo a hostům pod námi to asi nebylo moc příjemné.Naštěstí to byli češi,takže nebyl žádný zásadní problém.

Šport

Sjezdovky perfektní,vleky většinou moderní,několik starších sedaček,které pamatujeme z minulých let,jsou již vyměněné za nové.Téměř nebyly fronty,parkoviště vždy přímo u vleku zdarma.
Pasoo Tonale bylo málo lidí,upravené sjezdovky,Marrileva a Madona di Campiglio taky super,ale zde je již více lidí,hlavně rodin s dětmi a starších ročníků.Nicméně také super.Černá sjezdovka Paradiso v Passo Tonale jako vždy bezkonkurenční.Upravená,široká,bez lidí...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)

Filtrovať recenzie

Monika B.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni

Ubytování pěkné,nicméně teplá voda a topení nedostačující.Na avizovaných 22st vytopeno nebylo,což byl problém hlavně kvuli usušení věcí z lyžování.Nebyl problém se v apartmánu více obléci,ale neuschly nám boty,rukavice atd... Voda na koupání byla spíše teplá,než horká.Na srpchu to ještě šlo,ale v jedné koupelně je vana a v takto teplé vodě se koupat nedalo.Pokud jsme přijeli vymrzlí z lyžování,vanu bychom uvítali.
A malinký problém byla vypadávající elektřina jak v našem apartmánu,tak dalším hostům/čechům pod námi.Pak bylo nutné volat majiteli,aby ji nahodil. Pravděpodobně to dělala myčka spolu s jiným spotřebičem.Majitele jsem upozornili,snad to tedy bude vyřešené.
Celkově jsme byli spokojeni

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Šport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Ubytování bylo bez stravy,200m byla skvělá pizzeria za ceny např. 4-7eur za pizzu.Na sjezdovkách restaurací dostatek,i když kvalita nebo výběr v některých ne uplně OK.Ale najedli jsme se všude za docela dobré peníze.Potraviny 200m,skvěle zásobené včetně místních specialit( sýry,salámy...)

Ubytovanie

V koupelně plesnivé rohy právě z důvodu nevytopení apartmánu,protože abychom nevyvětrali alespoń tu trochu tepla,nemohli/nechtěli jsme otevřít okno.Raději jsme nevětrali,což jak bylo vidět nedělalo více hostů.
Náš apartmán byl pro 10 osob,nás v něm bylo pouze 5,takže místa / nádobí...nadbytek.Koupelny 2,tedy pro 2 rodiny super.

Služby

Celkově ubytování pěkné a příjemné.Nicméně naprostá absence VŠEHO ! Ani kapka jaru,houbička na nádobí či utěrka,chňapka,toal.papír,sáček do koše,sirky na zapálení sporáku...Vše jsme měli s sebou,vím,že Italové jsou na toto skoupí,ale většinou někde bývá alespoň zbytek jaru,zbytek nebo jedna rulička toaleťáku,nebo alespoň houbička na nádobí.Varná konvice a mikrovlnka nebyly.Lampička pouze jedna na celý apartmán.
A ještě snad ruch z ulice,dům leží přímo u hlavní,což lidem ,kteří bydlí někde o samotě může vadit.Ráno dost hluk,bydilo nás to.Ale to je věc názoru.
Nic z toho nám v podstatě zásadně nevadilo,ale pro celkový dojem uvádím.
V domě jsou dva apartmány,ten náš byl celkem pro10- 12 osob,3 ložnice,2x koupelna,2x WC,kuchyň s jídelnou a rozkl.sedačkou,velká chodba a garáž.Nicméně na tento počet osob,pokud i apartmán pod námi byl stejný(asi ano,protože v něm byly 3 rodiny,tedy měli asi stejný jako my).Ale problém byl s parkováním.Každý apart. má vlastní garáž + jedno stání před garáží.Museli jsme se proto každý den domlouvat s hosty pod námi,aby nám přeparkovali,protože mi jsme měli auto jedno v garáži,ale oni 3 a museli tedy stát i za naší garáží.Nedovedu si představit,kde by stál zbytek aut nad 4.Netuším,zda to mají ubytovatelé vyřešené někde jinde,ale lehce nás to všechny omezovalo a hostům pod námi to asi nebylo moc příjemné.Naštěstí to byli češi,takže nebyl žádný zásadní problém.

Šport

Sjezdovky perfektní,vleky většinou moderní,několik starších sedaček,které pamatujeme z minulých let,jsou již vyměněné za nové.Téměř nebyly fronty,parkoviště vždy přímo u vleku zdarma.
Pasoo Tonale bylo málo lidí,upravené sjezdovky,Marrileva a Madona di Campiglio taky super,ale zde je již více lidí,hlavně rodin s dětmi a starších ročníků.Nicméně také super.Černá sjezdovka Paradiso v Passo Tonale jako vždy bezkonkurenční.Upravená,široká,bez lidí...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451