Selene Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi špatný dojem. Pár dní před odjezdem přišla zpráva, že hotel na sjezdovce kvůli kterému jsme zájezd objednávali odhlásil CK spolupráci. Byl nám navrhnut jiný hotel. Hotel přes půl Bormia. Několik zastávek Ski busem. Ski bus si jezdil celkem, jak se mu chtělo. takže velké zklamání. Po zjišťování proč jsme v jiném hotelu atd nám nikdo nechtěl odpovědět. Zjištovali jsme dále a zjistili, že to není poprvé, ale furt. Tento hotel není dobře prodejný a tak navrhují hotel přímo na sjezdovce, ale vždy těsně před odjezdem to takhle udělají. Prostě podvod na lidi. Je jasné, že skoro nikdo to nestornuje, když má vyjednanou dovolenou a těší se na hory...
Velmi špatný dojem. Pár dní před odjezdem přišla zpráva, že hotel na sjezdovce kvůli kterému jsme zájezd objednávali odhlásil CK spolupráci. Byl nám navrhnut jiný hotel. Hotel přes půl Bormia. Několik zastávek Ski busem. Ski bus si jezdil celkem, jak se mu chtělo. takže velké zklamání. Po zjišťování proč jsme v jiném hotelu atd nám nikdo nechtěl odpovědět. Zjištovali jsme dále a zjistili, že to není poprvé, ale furt. Tento hotel není dobře prodejný a tak navrhují hotel přímo na sjezdovce, ale vždy těsně před odjezdem to takhle udělají. Prostě podvod na lidi. Je jasné, že skoro nikdo to nestornuje, když má vyjednanou dovolenou a těší se na hory...
Strava celkem dobrá. Neurazí ani nenadchne. Obsluha snaživá. Velmi nás překvapilo, že k večeři jsme dostávali navíc čistou vodu. To potěšilo.
UbytovanieHotel San Anton nenadchne, ale ani neurazí. Průměr. Jen problém se Ski busem, ale možná to mohlo být tím, že už to bylo začátkem března a už je dost znát, že sezóna končí.
SlužbySlužby průměrné.
ŠportSjezdovky krásné. Ale bylo znát, že už sezóna pomalu končí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Pláž byla pěkná. Cca 30m od hotelu.
Každý den uklizena. Ale bohužel placena..
Veřejná pláž (zdarma) bohužel cca 2-3km daleko.
Komu by se chtělo chodit každý den tak daleko.
Stravu jsme řešili sami. V okolí spousta možností.
UbytovanieApartmán zařízen velmi skromně...
Dva pokoje a koupelna s Wc, balkon..
Pokoj (ložnice) funkční klimatizace a dvojpostel..se vstupem na balkon..
Pokoj (ložnice + kuchyňka) klimatizace fungovala jak chtěla...tedy spíš nechtěla. Plynový dvoj vařič po našem přijezdu nefungoval, museli jsme hlasit, že by bylo dobré opravit..To se povedlo a bylo možné si uvařit kávu.. Nefukční digestoř..ze začátku alespoň svítila..pak už se jí nechtělo vůbec..
Talířů,skleniček a příborů přesně odpočítáno na ubytované. V našem případě po 4ks..
V lednici utržená dvířka od mrazáku.takže tam byla kolem jedna velká ledová namražená koule.
Postele..rozkladací lůžko..což by nevadilo..ale prostěradla roztrhaná..a ne uplně čistá..radejí jme použili naše.. Není se co dívit, když jsme koukali na paní uklízečku z balkonu, která sundala prostěradlo a pak s nim vytřela balkon.
Koupelna..poměrně slušná..Velký sprchový kout. jen velmi slabé světlo...V umyvadle a v bidetu chybějící zátky...
A za týden parkování 70€ mi přijde trochu dost..
Jediná služba hotelu byla, že přišla paní recepční cca na dvě hodiny denně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vojtěch K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeňka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Attila Patonyi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vhodný
Vhodný
Pavel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vše bylo tak jak bylo dohodnuto, a dopadlo dle očekávání
vše bylo tak jak bylo dohodnuto, a dopadlo dle očekávání
Plážový servis byl v ceně (2x lehátko a slunečník), na pláž to bylo trošku z ruky, cca 15 minut, na pláži se daly půjčit různé nafukovací věci. Pláž čistá a opět "dog friendly" ostatně jako asi celé město - všude bylo tak nějak hodně psů :-)
StravaSnídaně chudé (dle očekávání) - v hotelu, naopak večeře skvělé a bohaté chodilo se cca 100m do jiného hotelu.
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně, základní vybavení pokoje, žádný luxus, na přespání stačilo. Snad jen postele by nemusely tolik vrzat a smrádek z odpadu ve sprše večer by mohl být menší
SlužbyPříjemný a vstřícný personál, všude bylo hodně psů, hotel byl "dog friendly" - to je dobré vědět, nám nevadilo, ale někdo může mít s neustálým štěkáním problémy :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 398 € za os.
Carmen S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prostredie bolo príjemné, pozreli sme všetko zaujímavé v Bibione, bol to veľký zážitok.
Prostredie bolo príjemné, pozreli sme všetko zaujímavé v Bibione, bol to veľký zážitok.
Čistota úplne 100%, ako aj miesto kde sme boli umiestnení, pohodlné, príjemné.
UbytovanieVšetky izby boli primerané, okrem kúpeľni, sprchovanie bolo akože nulla bodov.
Magdaléna Urmínová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nakoľko to bola naša prvá dovolenka, nemáme s čím porovnávať.Ale celkovo sme boli spokojní so všetkým. Nemáme, čo vytknúť.
Nakoľko to bola naša prvá dovolenka, nemáme s čím porovnávať.Ale celkovo sme boli spokojní so všetkým. Nemáme, čo vytknúť.
Pláž bola čistá, vždy uprataná. More čisté.
StravaDovolenku sme nemali so stravou. Ale v destinácii bolo množstvo reštaurácii a malých občerstvení, že sme si ozaj mali z čoho vyberať. Vybavenie kuchyne bolo tiež v poriadku. Snáď by som tam ešte doplnila mikrovlnku.
UbytovanieUbytovanie bolo si myslím, stredný štandard. Naša delegátka bola veľmi ústretová, milá a ochotná. Poradila nám aj v tom, čo sme sa nepýtali.
SlužbyUbytovaní sme boli v apartmáne, v ktorom sa zamykali na noc aj vonkajšie dvere, takže sa dbalo na bezpečnosť aj v noci.V cene by mohli byť aj obliečky na postele, ktoré v batožine pre päť ľudí zaberú dosť miesta.
Zdeněk P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše v pohodě, jen drobnosti
Vše v pohodě, jen drobnosti
bez stravy
UbytovanieUbytování pěkné, jen sprchový kout je velmi malý i pro štíhlé lidi a zasloužilo by si trochu doplnit nádobí v kuchyňce.
SlužbyPřihlášení bylo jinde a klíč byl přímo na chatě.
Športsjezdovky paráda, jen koupený skipas v ČR od cestovky byl k vyzvednutí oproti voucheru, ale neobdrželi jsme info, kde voucher vyměnit, takže bylo nutné volat do ČR, jinak super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 358 € za os.
Lucia Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
Ležadlá na pláži úplne v pohode. No ak ich nemáte v cene, tak si pekne zaplatíte. Je to okolo 20€ na deň, čo je dosť. More plytké a teplé, ale s tým sa ráta. :D
Musím vyzdvihnúť Pluto - psiu pláž, kde pes okrem vlastného lehátka, misky a vodítka má možnosť dať si aj psiu zmrzlinku, alebo sa zahrať v agility ihrisku. :)
Ubytovanie bolo bez stravy. Takže sme sa stravovali priamo v reštauráciach. Ceny sú všade veľmi podobné. Jediné čo mi trochu chýba je väčšia ponuka raňajkových menu.
UbytovanieCelkovo ubytovacie zariadenie bolo v pohode. Ku pláži to bolo asi 10 minút, do centra tak isto. Čo sa izieb týka, tak tie boli skutočne veľmi malinké! Menšie ako bolo očakávanie. Keď sme mali roztiahnutú posteľ, tak sa tam v podstate nedalo hýbať. Ale tak človek tam veľa času netrávi. No rozhodne by sa zišlo vymeniť matrace, lebo som sa na nich nevyspala dobre. A kto má rád vyšší vankúš, nech si určite prinesie svoj, lebo tieto boli naozaj maličké.*
SlužbyNešlo o hotel, ale o apartmány. Takže služby neboli žiadne.
Hana Hantáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Pláž čistá, k dispozici slunečník a lehátka.
StravaStravujeme se v místních restauracích, protože chceme ochutnávat italskou kuchyni, která fakt nemá chybu.
UbytovaniePokoj hezký, vybavený, v centru a blízko pláže, jediná závada je postel (spaní v rozkládacím šuplíku je jen pro otrlé).
SlužbyKladně hodnotím, že jsme měli uzavřené parkování pro auto(dvůr se zamykatelnou bránou), celkem prostorný balkon.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 227 € za os.
Martin Veselý
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Na pláž nutno doplout místní městskou hromadnou dopravou. Veřejná pláž dost zaplněná. Za poplatek možnou pronajmout domeček na placených plážích, ty nejsou zdaleka tak přecpané
StravaSnídaně stejné každý den, ale v dané cenové kategorii dostačující.
UbytovaniePokoje malé, účelně zařízené. Všude čisto,
každý den kompletně uklizeno.
Personál velmi ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Krisztina Tóthné Hári
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla shrnuta jako skvělá. Zaměstnanci místní cestovní kanceláře byli velmi přátelští a ochotní. Ještě jsme v této oblasti nebyli, takže každý den jsme měli co objevovat, zažili jsme i tropickou bouři. Překvapilo nás, kolik lidí pracuje celý den, aby bylo pobřeží čisté a krásné. S láskou vzpomínáme na dny strávené tam a přejeme si opakování :)
Naše dovolená byla shrnuta jako skvělá. Zaměstnanci místní cestovní kanceláře byli velmi přátelští a ochotní. Ještě jsme v této oblasti nebyli, takže každý den jsme měli co objevovat, zažili jsme i tropickou bouři. Překvapilo nás, kolik lidí pracuje celý den, aby bylo pobřeží čisté a krásné. S láskou vzpomínáme na dny strávené tam a přejeme si opakování :)
Pláž byla na dosah krátké procházky. Pláž byla čistá, nezaplněná, kvalita a čistota vody byla vynikající, medúzy však nebyly tak přátelské :)
StravaVlastní stravování
UbytovanieNAŠE UBYTOVÁNÍ SE NACHÁZÍ V CENTRÁLNÍ LOKALITĚ, BLÍZKO K MOŘI I DO CENTRA MĚSTA, ALE NE V NEJRUŠNĚJŠÍ ČÁSTI, TAKŽE BYLO MOŽNÉ I ODPOČÍVAT.
Služby-
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Soňa S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 503 € za os.
Iva Ambrožová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velké prostory pro 6 lidí, 2 koupelny, velká kuchyň. Trochu problémy se sporákem, ale nic, co bychom nevyřešili. Jen je vše od vedle slyšet, ale to je téměř všude. Začínající plíseň kolem oken ukazuje na špatně vyřešené zateplení domu. Není vhodné pro náročné. Vybavení starší, ale funkční. My jsme byli za tu cenu spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva Kulíková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá dovolenka, ubytovanie relativne v centre (všetky zname pamiatky max do 45 min chodze) skvela dostupnost (metro, bus), prijemný a ochotný personal hotelu.
Len ma zarazilo že sme museli po prijazde zaplatit ešte "poplatok za ubytovanie" (vraj "city tax") 18 eur - a to jedine cash - bez hociajakeho dokladu o jeho zaplateni.
Dobrá dovolenka, ubytovanie relativne v centre (všetky zname pamiatky max do 45 min chodze) skvela dostupnost (metro, bus), prijemný a ochotný personal hotelu.
Len ma zarazilo že sme museli po prijazde zaplatit ešte "poplatok za ubytovanie" (vraj "city tax") 18 eur - a to jedine cash - bez hociajakeho dokladu o jeho zaplateni.
Samotnú kuchyňu nemožem sudit kedže sme iba ranajky, a aj ked niesom nejak vyberavy , tak mi pripada že dostat na ranajky 4x suchar a k tomu džem z jednou šalkou kavy (ta bola aspon kvalitna) je trošku malo.
UbytovanieSamotne vybavenie hotelu javý znamky opotrebenia a ani o uplnej čistote sa neda hovorit (hlavne pod postelou nebolo vytrete už dlhšiu dobu). Samotne WC malo zjavný problem spravne splachnuť (vačšinou až na 3 pokus) a z tým suvisiaci zápach. O to by ani tak nešlo kedže na hotely sme stravili mininimalnu dobu ale najvaščí problem bola tepla voda. Respektive jej nedostatok kedže na celé poschodie má k dispozicii iba 80 litrový boiler (na izbe zavadzajúce info: 80 litrov pre izbu), čo znamenalo dat si rano ladovú sprchu alebo žiadnu. Personal hotelu nám to sice vysvetlil že je to sposobene odchodom jedneho "turnusu" ale ani na druhy den rano tepla voda nebola (naštastie poobede sa nam stále podarilo osprvchovat teplou). Bohužial na izbe nebola ani mala chladnička kde by sa dali skladovat zakladne potraviny či vychladit voda/vínko.
SlužbyAk vezmem do uvahy služby a ochotu personalu nemam čo vytnkunt - ranajky na izbu, rady ohladom transportu atd Plus nam personal bezplatne nechal kufre v uschove po ukončeni pobytu (mali sme let až večer pričom sme mali izbu opustit do 10:30).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
IGOR T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi