Fai - Fai della Paganella Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Trentino
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel Vaněk
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd zahrnoval pouze ubytování v apartmánu, a to bylo na úrovni odpovídající ceně zájezdu, v tomto uhledu spokojenost, bez jakáchkoliv problémů. Apartmán umístěný v těsné blízkosti ulice a náměstí s atrakcemi a akcemi všeho druhu - na jednu stranu pozitivum, na drhou stranu odpovídající hluk do nočních hodin.
Zásadní nedostatek: nejbližší pláž sice v rámci deklarované hranice 300 m, ale přístupná pláž 1,5 až 2 km ostatní pláže soukromé a pro veřejnost uzavřené !!!! Toi v popisu zcela chybí, byť to je zásadní skutečnost.
Zájezd zahrnoval pouze ubytování v apartmánu, a to bylo na úrovni odpovídající ceně zájezdu, v tomto uhledu spokojenost, bez jakáchkoliv problémů. Apartmán umístěný v těsné blízkosti ulice a náměstí s atrakcemi a akcemi všeho druhu - na jednu stranu pozitivum, na drhou stranu odpovídající hluk do nočních hodin.
Zásadní nedostatek: nejbližší pláž sice v rámci deklarované hranice 300 m, ale přístupná pláž 1,5 až 2 km ostatní pláže soukromé a pro veřejnost uzavřené !!!! Toi v popisu zcela chybí, byť to je zásadní skutečnost.
od 377 € za os.
Michaela Šimánková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejhorsi dovolena co jsme kdy byli.
Nejhorsi dovolena co jsme kdy byli.
Pláže jsou obrovské.
StravaStravování celkem v pohodě, sice každy den skoro to same, ale člověk se vždy najedl. Zatímco piti bylo katastrofa. Bar pouze do 9 a to jeste z automatu. Rano zapominali zapínat a vecer vypli přesně v 9 a ani nenechali dotocit.
UbytovaniePokoj, kde se člověk pomalu ani neotáčí na místě. Neni misto vubec na nic, kor s malým dítětem.
SlužbyCo se tyče recepce či personálu, tak s komunikaci nebyl problém. Ochotni byli vsichni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ladislava Lorencová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
I přes zklamání z ubytovacích prostor dojem příznivý, díky stravě a službám hotelu, nabídka výletů také dobře organizovaná
I přes zklamání z ubytovacích prostor dojem příznivý, díky stravě a službám hotelu, nabídka výletů také dobře organizovaná
Pláž čistá, písčitá, vstup do vody hodně pozvolný se stoupající tendencí, díky písčitému podkladu nevhodné k potápění
StravaStrava uspokojující, rozmanitá, výborné zákusky, All Inclusive si ovšem představuji jinak, nápoje volně od-do, několikrát nedoplněny, káva placená, plážový servis v rámci All Inclusive zavádějící, pokud si představíte občerstvení na pláži, jedná se pouze o slunečník a lehátka
UbytovanieFotografie zavádějící, neodpovídají skutečnosti, ubytování v depandanci 2+2 nedoporučuji, nedostatek místa, výklopná lůžka vhodná maximálně pro děti, na vrchním lůžku chybí zábrana, nebezpečí pádu
SlužbyHotelová služba fungovala bez problémů, půjčení kol, ping-pong, bazén, v tomto ohledu plus
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 522 € za os.
Miloslava Jírová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
apartmán měl základní vybavení, chyběla televize, rádio, koupelna hodně malá, sprchový kout oddělen pouze igelitovým závěsem od záchodu, nebyly uklízecí prostředky, chyběl hadr na vytírání, což bylo znát na čistotě apartmánu při příjezdu - špína na zemi
apartmán měl základní vybavení, chyběla televize, rádio, koupelna hodně malá, sprchový kout oddělen pouze igelitovým závěsem od záchodu, nebyly uklízecí prostředky, chyběl hadr na vytírání, což bylo znát na čistotě apartmánu při příjezdu - špína na zemi
Alena Pajerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ľubica E.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marek G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za tie peniaze otras
Za tie peniaze otras
Plaz nastastie nepatrila hotelu,bola OK
StravaAko v nemocnici,deti mi tam nic nechceli zjest,a co sa dalo,bolo toho malo..
UbytovaniePlostice v matracoch,klima za 8€ na den doplatok,postele ako na vojne,sprchovaci kut spojemy s wc a umyvadlom-velkost2m..
SlužbyZiadne,TV na izbe bol jediny spotrebic..aj tak bol pokazeny..horor
Marie Kozlová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z dovolené je dobrý
Dojem z dovolené je dobrý
pláž byla kousek od hotelu byla dobrá
Stravajsem měla jen snídaně,které byly velice bohaté
UbytovaniePokoj byl velmi malý bez balkonu
SlužbySlužba v hotelu byla milá a ochotná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Personál výborný
Personál výborný
Přístupnost dobrá pláž čistá
StravaDobrý výběr
UbytovanieSkvělý žádný problém
SlužbyBylo výborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zbyněk C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
zájezd splnil mé očekávání.Organizace byla dobrá, jak ze strany řidičú i delegátky
zájezd splnil mé očekávání.Organizace byla dobrá, jak ze strany řidičú i delegátky
Pláže tam nebyly
StravaStrava byla velmi dobrá a plně stačila na celý den.
UbytovanieCelkově malý prostor pro 4 osoby zvláště pro lyžaře a jejich vybavení není kam si dát věci.
Také starý nábytek nebyl zrovna to nejlepší.
Hotel byl udržován čistý a uklízen byl každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zlata S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vcelku vydarený zájazd za slušnú cenu. Mojim hlavnym cielom bola lyžovačka a s tou som bola velmi spokojna. Prihlasila som sa sama a nedoplacala som za to, ze byvam sama na izbe, co velmi chvalim. Strava bola výborná a pani delegatka bola velmi prijemna a ochotna. S celkovou organizáciou zajazdu som spokojná.
Vcelku vydarený zájazd za slušnú cenu. Mojim hlavnym cielom bola lyžovačka a s tou som bola velmi spokojna. Prihlasila som sa sama a nedoplacala som za to, ze byvam sama na izbe, co velmi chvalim. Strava bola výborná a pani delegatka bola velmi prijemna a ochotna. S celkovou organizáciou zajazdu som spokojná.
Namiesto pláže sa zmienim o svahoch, pretože toto bol lyžiarsky zájazd. K svahom - lanovkám sme jazdili autobusom CK, lebo sme boli ubytovaní niekoľko km od nich, chodili aj skibusy, ale nie velmi casto, nevyužila som ich.
StravaStrava bola chutná a bolo jej dostatok, takže inú stravu som nepotrebovala, na svahoch bolo dobrým doplnkom BOMBARDINO. Ak neviete, čo to je, prihláste sa na lyžovačku do Talianska.
UbytovanieIzba, aj ked bola so 4 lôžkami (2- poschodove postele) bola velkostou tak akurat pre mňa, resp. max. pre 2osoby, aby do seba nevrážali. Predpokladam, že do nej v zime nedavaju viac ako 2 osoby. Ale kedže som v nej bola sama, bolo to fajn. Hostel bol celkom blizko centra mestečka, takže sa dal čas medzi návratom z lyžovačky a večerou využiť aj vychádzkou a návštevou obchodíkov.
SlužbyUbytovanie slušné - bol to hostel, prenajaty moravskou CK, ktory mal vlastnú kuchárku. Bol tam TV prijímač, lyžiareň, ale bez sušičky lyžiarok (kovové ohrievače), ale dali sa sušiť na radiátoroch.
Karol H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michaela J.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla perfektní po všech stránkách, ale dlouho jsme čekali na delegáta kvůli předání klíčů od apartmánů.
Dovolená byla perfektní po všech stránkách, ale dlouho jsme čekali na delegáta kvůli předání klíčů od apartmánů.
Ubytování bylo hezké, čisté a prostorné, Jen tam dost chyběla varná konvice.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dávid Gencsi
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc děkujeme za veškerou pomoc, velmi jsme si to užili a s pomocí kanceláře se nám podařilo vybrat opravdu skvělé ubytování, vše bylo perfektní!
Moc děkujeme za veškerou pomoc, velmi jsme si to užili a s pomocí kanceláře se nám podařilo vybrat opravdu skvělé ubytování, vše bylo perfektní!
Strava zahrnovala pouze snídani. Tak jsme si to přáli. Jediná poznámka je, že by nebylo špatné, kdyby bylo nějaké nakrájené maso, jinak bylo vše bezvadné.
UbytovanieUbytování bylo vzhledem k ceně lepší, než jsme očekávali, pěkné, čisté, elegantní, milí vrátní, mohu to všem jen doporučit!
SlužbyBylo to velmi v pořádku, i když jsme nevyužili příliš mnoho služeb, na oplátku poskytovali spoustu dalších služeb, byli jsme maximálně spokojeni!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Místo hezké...ale...
Rohodně nedporučuji tuto residenci...
Celkově by si tato residence zasloužila rekonstrukci...
Pláž byla pěkná. Cca 30m od hotelu.
Každý den uklizena. Ale bohužel placena..
Veřejná pláž (zdarma) bohužel cca 2-3km daleko.
Komu by se chtělo chodit každý den tak daleko.
Stravu jsme řešili sami. V okolí spousta možností.
UbytovanieApartmán zařízen velmi skromně...
Dva pokoje a koupelna s Wc, balkon..
Pokoj (ložnice) funkční klimatizace a dvojpostel..se vstupem na balkon..
Pokoj (ložnice + kuchyňka) klimatizace fungovala jak chtěla...tedy spíš nechtěla. Plynový dvoj vařič po našem přijezdu nefungoval, museli jsme hlasit, že by bylo dobré opravit..To se povedlo a bylo možné si uvařit kávu.. Nefukční digestoř..ze začátku alespoň svítila..pak už se jí nechtělo vůbec..
Talířů,skleniček a příborů přesně odpočítáno na ubytované. V našem případě po 4ks..
V lednici utržená dvířka od mrazáku.takže tam byla kolem jedna velká ledová namražená koule.
Postele..rozkladací lůžko..což by nevadilo..ale prostěradla roztrhaná..a ne uplně čistá..radejí jme použili naše.. Není se co dívit, když jsme koukali na paní uklízečku z balkonu, která sundala prostěradlo a pak s nim vytřela balkon.
Koupelna..poměrně slušná..Velký sprchový kout. jen velmi slabé světlo...V umyvadle a v bidetu chybějící zátky...
A za týden parkování 70€ mi přijde trochu dost..
Jediná služba hotelu byla, že přišla paní recepční cca na dvě hodiny denně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin Veselý
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Na pláž nutno doplout místní městskou hromadnou dopravou. Veřejná pláž dost zaplněná. Za poplatek možnou pronajmout domeček na placených plážích, ty nejsou zdaleka tak přecpané
StravaSnídaně stejné každý den, ale v dané cenové kategorii dostačující.
UbytovaniePokoje malé, účelně zařízené. Všude čisto,
každý den kompletně uklizeno.
Personál velmi ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi