Cassone (Cassone) Hodnotenie: 2/5 Taliansko, Lago di Garda, Malcesine
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 384 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 384 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 280 € za os.
Martin Veselý
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Příjemný malý hotel, dobrá kvalita za rozumnou cenu.
Na pláž nutno doplout místní městskou hromadnou dopravou. Veřejná pláž dost zaplněná. Za poplatek možnou pronajmout domeček na placených plážích, ty nejsou zdaleka tak přecpané
StravaSnídaně stejné každý den, ale v dané cenové kategorii dostačující.
UbytovaniePokoje malé, účelně zařízené. Všude čisto,
každý den kompletně uklizeno.
Personál velmi ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal Malák
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 675 € za os.
Robert Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miloš Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
střed, průměr,
střed, průměr,
spokojenost
Ubytovaniepodprůměrné, nenadchne
Službyžádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tatiana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla vynikající
Dovolená byla vynikající
Pláž super
StravaNeměli stravování,připravovali jídlo samostatné
UbytovanieUbytovani výborně,poloha super,přímo na pláže
SlužbyVšechno v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nikol P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Obchod trochu dal, celkove klidnejsi cast mesta. Na plazi jezdi pojizdny bar, jinak neni moznost si neco koupit. Pomer cena/vykon perfektni. Vyhled na more, velka terasa s posezenim, soukroma plaz primo pred domem, lehatka, slunecnik, pokoj neurazi-nenadchne. My byli nadseni, deti taktez.
Obchod trochu dal, celkove klidnejsi cast mesta. Na plazi jezdi pojizdny bar, jinak neni moznost si neco koupit. Pomer cena/vykon perfektni. Vyhled na more, velka terasa s posezenim, soukroma plaz primo pred domem, lehatka, slunecnik, pokoj neurazi-nenadchne. My byli nadseni, deti taktez.
Lucia Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
V podstate je to to, čo by človek za danú cenu očakával. Aj keď musím povedať, že občasný príval mravcov bol teda naozaj zlý!
Ležadlá na pláži úplne v pohode. No ak ich nemáte v cene, tak si pekne zaplatíte. Je to okolo 20€ na deň, čo je dosť. More plytké a teplé, ale s tým sa ráta. :D
Musím vyzdvihnúť Pluto - psiu pláž, kde pes okrem vlastného lehátka, misky a vodítka má možnosť dať si aj psiu zmrzlinku, alebo sa zahrať v agility ihrisku. :)
Ubytovanie bolo bez stravy. Takže sme sa stravovali priamo v reštauráciach. Ceny sú všade veľmi podobné. Jediné čo mi trochu chýba je väčšia ponuka raňajkových menu.
UbytovanieCelkovo ubytovacie zariadenie bolo v pohode. Ku pláži to bolo asi 10 minút, do centra tak isto. Čo sa izieb týka, tak tie boli skutočne veľmi malinké! Menšie ako bolo očakávanie. Keď sme mali roztiahnutú posteľ, tak sa tam v podstate nedalo hýbať. Ale tak človek tam veľa času netrávi. No rozhodne by sa zišlo vymeniť matrace, lebo som sa na nich nevyspala dobre. A kto má rád vyšší vankúš, nech si určite prinesie svoj, lebo tieto boli naozaj maličké.*
SlužbyNešlo o hotel, ale o apartmány. Takže služby neboli žiadne.
Hana Hantáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Itálie je příjemná země, dostupná vlastní dopravou, teplé a mělké moře,čistá pláž. Bibione nabízí spoustu restaurací, kde se dá dobře najíst.
Pláž čistá, k dispozici slunečník a lehátka.
StravaStravujeme se v místních restauracích, protože chceme ochutnávat italskou kuchyni, která fakt nemá chybu.
UbytovaniePokoj hezký, vybavený, v centru a blízko pláže, jediná závada je postel (spaní v rozkládacím šuplíku je jen pro otrlé).
SlužbyKladně hodnotím, že jsme měli uzavřené parkování pro auto(dvůr se zamykatelnou bránou), celkem prostorný balkon.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 227 € za os.
Jiří Hostýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkný pobyt v hezkém prostředí.
Pěkný pobyt v hezkém prostředí.
Snídaně skromnější, ale večeře bohaté -2 chody.
UbytovanieUbytování dobré pouze málo topili.
SlužbySlužby dobré, vázla trochu komunikace.
ŠportSjezdovky Folgaria střední obtížnosti, některé spíše rodinné, sedačky nekryté proti dešti, Monte Bondone cca 30 km vzdálený velmi pěkný areál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Libuše G.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestou tam jsme bloudili, když jsme volali o pomoc službu z CK, nedovolali jsme se. Jinak jsme byli celkem spokojení, za nedostatek sněhu CK nemůže.
Cestou tam jsme bloudili, když jsme volali o pomoc službu z CK, nedovolali jsme se. Jinak jsme byli celkem spokojení, za nedostatek sněhu CK nemůže.
Odpovídala ceně.
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně zájezdu.
SlužbySrdečnost a rodinný charakter hotelu.
ŠportTy se sněhem docela kvalitní, ale skibus tam nejezdil, museli jsme si je najít a byly trochu dál. Jinak jsme byli spokojení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ondřej Vaverka
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá dovolenka, ubytovanie relativne v centre (všetky zname pamiatky max do 45 min chodze) skvela dostupnost (metro, bus), prijemný a ochotný personal hotelu.
Len ma zarazilo že sme museli po prijazde zaplatit ešte "poplatok za ubytovanie" (vraj "city tax") 18 eur - a to jedine cash - bez hociajakeho dokladu o jeho zaplateni.
Dobrá dovolenka, ubytovanie relativne v centre (všetky zname pamiatky max do 45 min chodze) skvela dostupnost (metro, bus), prijemný a ochotný personal hotelu.
Len ma zarazilo že sme museli po prijazde zaplatit ešte "poplatok za ubytovanie" (vraj "city tax") 18 eur - a to jedine cash - bez hociajakeho dokladu o jeho zaplateni.
Samotnú kuchyňu nemožem sudit kedže sme iba ranajky, a aj ked niesom nejak vyberavy , tak mi pripada že dostat na ranajky 4x suchar a k tomu džem z jednou šalkou kavy (ta bola aspon kvalitna) je trošku malo.
UbytovanieSamotne vybavenie hotelu javý znamky opotrebenia a ani o uplnej čistote sa neda hovorit (hlavne pod postelou nebolo vytrete už dlhšiu dobu). Samotne WC malo zjavný problem spravne splachnuť (vačšinou až na 3 pokus) a z tým suvisiaci zápach. O to by ani tak nešlo kedže na hotely sme stravili mininimalnu dobu ale najvaščí problem bola tepla voda. Respektive jej nedostatok kedže na celé poschodie má k dispozicii iba 80 litrový boiler (na izbe zavadzajúce info: 80 litrov pre izbu), čo znamenalo dat si rano ladovú sprchu alebo žiadnu. Personal hotelu nám to sice vysvetlil že je to sposobene odchodom jedneho "turnusu" ale ani na druhy den rano tepla voda nebola (naštastie poobede sa nam stále podarilo osprvchovat teplou). Bohužial na izbe nebola ani mala chladnička kde by sa dali skladovat zakladne potraviny či vychladit voda/vínko.
SlužbyAk vezmem do uvahy služby a ochotu personalu nemam čo vytnkunt - ranajky na izbu, rady ohladom transportu atd Plus nam personal bezplatne nechal kufre v uschove po ukončeni pobytu (mali sme let až večer pričom sme mali izbu opustit do 10:30).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi