PlážPísečná, dost zápachu však z ryb a rybích zbytků, slouží všude přítomným místním rybářům , kteří na pláži v chatrčích žijí a kteří několikrát zaden na pláž vytahují sítě s úlovky.
Rybáři zde žijící používají pláž i jako WC, činí pobyt na pláži často dost nechutný.
StravaSnídaně velmi jednoduchá a každý den stejná (tousty, marmeláda, vaječná omeleta, nějaké ovoce).
Večeře: výběr z několika příloh, ale kdo rád maso , tak má bohužel smůlu (nekvalitní, tak akorát dobré pro hotelové psy a kočky). Pokud byla i ryba, tak ta se jíst dala.
UbytovanieHotel je vybydlený, sociální zařízení již pomalu dosluhuje, pokoje páchnou zatuchlinou.Klimatizace dělá obrovský hluk, vodní kondenzát z něj nekontrolovaně odtéká adělá louži před vstupními dveřmi a při procházením pod ní (jelikož je nad dveřmi) Vás osprchuje. Všude v okolí je množství dotěrných havranů, kteří dělají hluk, znečištújí Vám balkon a i bazén. Bazén večer patří žábám, které Vám pod okny dělají pak hluk svým kvákáním.
V areálu hotelu jsou vždy přítomní vychtrlí psi a zbídačené kočky, které po Vás pochtívají něco k snědku.
SlužbyVeškeré žádné, asi tak pod heslem "sám se postarej se o sebe jak nejlépe umíš" !
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate