Byli jsme celkově velmi spokojeni. Ubytování i jídlo skvělé,užili jsme si. Dovolenou v tomto hotelu ráda doporučuji. Jediné, co bych vytkla, je čistota veřejných WC během dne.
PlážPláž hrubý písek, v moři menší kameny. Vhodné boty do vody. Není daleko, nicméně je potřeba se na ní "zabalit", vše vzít sebou, půjčit lehátka..mi pláž moc nevyužili, podstatně komfortněji bylo u bazénu.
StravaVelký výběr všeho, každý si přijde na své. Chutnalo nám. Do jídelny nás uváděl číšník, usadil ke stolu, což udržovalo úroveň stravování i přes velký počet lidí.
UbytovanieHotel krásný, čistý, prostorný. To samé pokoj, prostorný, denně uklizený, čisté ručníky. Venkovní prostory také super.
SlužbyKaždý večer animační program pro děti i dospělé. Někdy zábavnější, někdy méně, ale bylo to příjemné. Během dne aktivity-většinou sportovní- pro dospělé i pro děti. Příjemné zpestření dne.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate