Pro nenáročné vyhovující. Malinké pokoje. Fantastické okolí, Kaunertal je úžasný. Dovolená se nám líbila, i když z ubytování a hlavně stravování jsme byli docela rozčarovaní...
PlážOkolí hotelu je nádherné, nejbližší vodopád jen asi 200m od hotelu. Možnost jednoduchých okružních procházek. Hotel je kousek od mýtné brány na horskou cestu k ledovci (lze vyjet až do výšky 2750mnm), doporučuji koupit týdenní lístek - lze tam udělat plno výletů včetně zábavné ferraty.
StravaMěli jsme all inclusive a byli zvědaví, jak si to užijeme. Snídaně: 3 druhy salámu, 1 druh sýra, 1 druh pečiva, bílý jogurt, barevný jogurt, 2 druhy mysli a nějaké balené nutely/marmelády... toť VŠE. Na míchaná vajíčka, párky, slaninu, sladké pečivo zapomeňte. Oběd: každý den na výběr pouze čistý vývar s křupacíma kuličkama a nějaká krémová polévka s možností vzít si pečivo, nic víc. Svačina: tři druhy buchet ke kafíčku Večeře: výběr ze dvou jídel (zvolilo se u snídaně), jídlo chutné, ale porce miniaturní. Maso OK, ale 4ks bramborových kroketek nebo jeden kopeček rýže či 8 kosteček brambor...no nezlobte se na mě, ale tady si z nás fakt dělali srandu. Možnost dát si předtím polévku od oběda a zeleninový salát (každý den stejný). Dvakrát za týden jednoduchý bufet (tyrolský a italský), kdy jsme se aspoň pořádně najedli. Alespoň nápoje po celý den k dispozici, ráno džusy fakt poctivé, víno fajn, pivo nic moc. Takže shrnuto... dalo se přežít, ale tohle bylo fakt velké zklamání.
UbytovaniePokoje zrekonstruované, obložené dřevem, pěkné koupelny. Bohužel velikostně opravdu hodně na hraně. Ložnice s dvoulůžkem + doslova předsíň s rozkládacím gaučem (rozložený jsme museli podkládat odpadkovým košem, jinak se kýval). Oba prostory oddělené pouze závěsem. V ložnici kolem lůžka prostor ze dvou stran ani ne půl metru + cca 1,5m k oknu, v předsíni kolem gauče půl metru jen z jedné strany (!) a z druhé cca 3,5m ke vchodovým dveřím, toť vše. Na týdenní dovolenou s dvěma puberťáky, co museli spolu spát na gauči fakt nic moc.
Služby95% osazenstva byly rodinky s malými dětmi. My s 16 letým klukem a 13 letou slečnou tam byli jako zvláštní úkaz. Pro děti je tam fajn vnitřní herna, venku hřiště, kousek dál i lehká terénní dráha pro kola i pro odrážedla + pumptrack.
Úklid na pokojích každý den, bohužel třeba sprchový gel jsme dostali jen pár sáčků první den a pak už nic. Ručníků dost.
K dispozici kolárna/lyžárna, která se ale nezamyká (prý se jim ještě nikdy nic neztratilo). Nechat tam ale naše dvě horské kola v ceně našeho auta jen tak bez dozoru...no ještě že jsme s sebou měli aspoň zámek. Parkovacích míst pro auta dostatek.
Avizovaná Summer karta není příliš účinná, využito pouze na přírodní koupaliště v sousedním údolí. V bikeparku Serfaus-Fiss-Ladis bohužel neplatí, ani na žádnou z lanovek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate