Schütz Hodnotenie: 4/5 Rakúsko, Lungau / St. Michael
Pavel Kubita
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Pavel Kubita
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Loužecký
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel Hrbotický
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Juraj C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost cena ubytování odpovídala úrovni. Sjezdovky výborné.
Celková spokojenost cena ubytování odpovídala úrovni. Sjezdovky výborné.
Snídaně byla dostatečná, jen bych uvítala alespoň nějakou zeleninu.
UbytovanieUbytování standard. Odpovídá ceně.
ŠportVzhledem k slunečnému počasí, byly sjezdovky výborně upravené a kvalita sněhu byla vysoká.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojen
Spokojen
Jan F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marian B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ciste, priestranne pokoje. Hotel je v blizkosti viacerych zjazdoviek.
Ciste, priestranne pokoje. Hotel je v blizkosti viacerych zjazdoviek.
Petr Kučera
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S pobytem jsme byli spokojeni celkový dojem pokazila strava.
S pobytem jsme byli spokojeni celkový dojem pokazila strava.
Hotová jídla byla celkem v pořádku na náš vkus trochu slaná. Saláty k večeři byly však hrozné . Oba s manželkou jsme méli žaludeční problémy. Vypadalo to jako když saláty z několika předchozích dnů pouze domíchávali.
UbytovanieUbytování bylo čisté a útulné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radek K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezký alpský hotel s velmi dobrým stravováním. Počet hvězdiček odpovídá místní kvalitě a zvyklostem v Rakousku. Okolní prostředí nabízí spousty výletů, pro prozkoumání delších vzdáleností je však lepší auto. Parkování zajištěno bezplatně u hotelu. Hotel má pěkné welness, které však funguje pouze dva dny v týdnu.
Hezký alpský hotel s velmi dobrým stravováním. Počet hvězdiček odpovídá místní kvalitě a zvyklostem v Rakousku. Okolní prostředí nabízí spousty výletů, pro prozkoumání delších vzdáleností je však lepší auto. Parkování zajištěno bezplatně u hotelu. Hotel má pěkné welness, které však funguje pouze dva dny v týdnu.
Stravování dokonalé a vždy doplňované. Snídaně bufetového stylu, večeře - polévka, salát, výběr ze dvou menu, dezert.
UbytovanieÚtulky pokoj, který byl každý den velice pečlivě uklizen. Pro objemnější osoby by mohl být problém v koupelně, je malá, ale dostačující.
SlužbyHotel odpovídal hvězdičkam. Škoda jen, že sauna funguje pouze dva dny v týdnu...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aleš Buriánek
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborné,klidný hotel
výborné,klidný hotel
poměrně jednotvárná
Ubytovaniemalé pokoje,leč dostačující
Službybez výtahu ,ale sauna
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Věra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná rodinná dovolená, užili jsme si ji, splnila naše očekávání. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Krásná rodinná dovolená, užili jsme si ji, splnila naše očekávání. Vhodné pro rodiny s dětmi.
od 118 € za os.
Zuzana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
-------------
StravaMali sme variantu bez stravy.
UbytovaniePohodlné, priestranné, dostatočne veľký apartmán pre 5-člennú rodinu. Plusom bola umývačka, trúba. Chýbala nám rýchlovarná kanvica a hriankovač.
SlužbyOkrem wifi sme nevyužili v podstate žiadne služby. Nepáčili sa nám veľmi ani dodatočné poplatky za posteľné prádlo a upratovanie. A dosť mi znepríjemnil pobyt zážitok pár hodín po príjazde: deti sa rozbehli do vonkajšieho bazéna a dcéra majiteľov mi prišla na izbu 2x vynadať pod hrozbou vyhodenia z apartmánu, že majú okamžite vyjsť von, lebo sú strašne hlučné a bazén je vraj ich súkromný (nikde nebola žiadna tabuľka, čo by na to upozorňovala a počas pobytu som tam zazrela sa kúpať pár rôznych ľudí). Zrejme tam nemajú veľmi radi deti, aj keď pred ubytovacím zariadením sú 2 hojdačky, keď sa deti hrali s kamienkami, to im už tiež vadilo.
Pavel Živný
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Původně uvedená snídaně v nabídce se 3 dny před odjezdem ukázala jako mylná informace, další zmatek, který nepotěšil, ale žádné velké mínus.
UbytovanieS ubytováním byly trochu zmatky, protože jsme namísto zaplaceného 4-6lůžkového apartmánu dostali malý. S ohledem na to, že jsme jeli 2 to ale nevadilo, cestovka se ale prozatím na žádost o vrácení navíc zaplacených peněz nevyjádřila.
Teď k ubytování: menší sprchu jsem snad ještě neviděl, ačkoli jsem mrňous, je tam opravdu hodně těsno. Voda teče i naplno jen mírně. Se vším ostatním jsme si spokojeně vystačili, pro milovníky zeleniny by asi bylo dobré přivézt si škrabku na brambory...
Parkování je zcela v pohodě, bazén je příjemný. A nutno upozornit na mnoho velmi přítulných koček v okolí... Ale to už k ubytování nepatří.
Viz ubytování, není moc co dodat. Na místo jsme dorazili 10 minut po 6, na recepci byl patrně někdo jen do uvedených 6 hodin, klíč byl v zámku a papírek, kdo patří do jakého pokoje na dveřích. Takže bez problému, s recepční (majitelkou??) jsme se pak potkali až den před odjezdem při výběry pobytové taxi. A zde další rozdíl, taxa je 1,10 eura.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
MIchal V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimír F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Denisa J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
Alena M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Doporučuji :-)
Doporučuji :-)
V ubytovacím zařízení jsme stravu neochutnali, protože při příjezdu v sobotu nám bylo oznámeno, že mají v so a ne zavřeno a v pondělí mají nějakou akci, tak taky bylo zavřeno, což nás mrzelo. Těšili jsme se na nějakou specialitu místní kuchyně.
V úterý už jsme v restauraci nebyli, protože jsme byli celý den na sjezdovkách a vrátili jsme se až večer, tak nemohu jídlo posoudit a ve středu po snídani jsme jeli domů.
Ubytování v apartmánu pro 6 osob bylo příjemné, všude čisťounko. Měli jsme ubytování bez jídla.
V kuchyňce byla i myčka, což nás velice příjemně překvapilo :-)
Jedině co bych vytkla je, že bylo hrozně málo nádobí. Vše bylo po 6 ks a co jsem zde postrádala byly hrnky na čaj ty tam nebyly vůbec jen malé hrnečky na mokka kávu.
Tím pádem jsme myčku využily jen 3x za pobyt, protože tím, že bylo málo nádobí, tak jsme ho museli umývat, jinak bychom neměli z čeho jíst.
Určitě bych ještě do vybavení přidala mikrovlnou troubu, které na ohřev jídla chyběla.
Postrádala jsem zde lopatku se smetáčkem. Nic takového v apartmánu nebylo.
Nanosili jsme si písek do apartmánu, který byl poházený na silnici a nebylo čím ho zaméct.
A ještě jednu věc jsem postrádala a to je sušák na prádlo. Když máte 2 děti, které přijdou po celém dni vymáčené od sněhu, tak nemáte kam dát prádlo usušit. Museli jsme ho naházet na topení, protože na věšáku by nám neuschlo.
Sauna zdarma a tu jsme využili.
Jinak velká spokojenost.
Služby hotelu - každý den paní uklízela na chodbách a jinak nedokážu posoudit, protože jsme žádné služby neměli až závěrečný úklid za 50 EUR.
Sauna - zdarma
Sjezdovky upraveny, lanovky super a i když bylo hodně lidí, tak tady se ztratí :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renáta B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkový dojem celkem dobrý
celkový dojem celkem dobrý
bez stravy
UbytovanieApartmán by byl zcela vyhovující pro 3 osoby. Nás bylo 5, takže málo míst k sušení oblečení pouze 3 věšáky, 2 osoby spaly na rozkládacím gauči, což bylo zcela nevyhovující. V místnosti celou noc jela lednice. Místo pro stůl bylo malé, židle se nedaly zcela odsunout, protože za nimi byl rozložený gauč. Takže ze zadní strany se dalo přejít v předklonu pod šikminou, nebo druhou stranou přes gauč.
Športkvalita sjezdovek i dalších služeb na výbornou
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Juraj D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi