Vzhledem k tomu,ze jsem si jela odpočinout,nejsem cestovatel,ktery by hledal chyby ale chce si to uzit,tak jsme se s kamarádkou zaridily,jidlo jsme měli polopenzy takze nam tolik nevadilo,ze po šest dnu bylo stále stejne,venkovni bazen nebyl vyhrivany takze voda byla ledova,ocean také ledovy a v této době rozboureny,hotel uz mel svoje odslouzeno,personal byl uzasny mily,ochotny,bohuzel mistni zastupce cestovky se za celou dobuani neozval,den před odleztem nam nedal zadne informace o odjezdu z hotelu ani v den odjezdu,vse jsme resili s recepci par hodin před odletem.V podstate to vyslo tak,jako kdybychom si sami zajistili letenku a ubytovani na hotelu
PlážV sezone plaz asi prijemna,nemohu posoudit protože v tuto dobu jiz byla uzavrena .v celkovem hodnoceni bych asi videla jako velky nedostatek,ze nas nekontaktoval zadny delegat a nepodal zedne informace co se tykce stravovacích casu,mozne vyuziti mistni dopravy a celkove a pak vůbec o nas nevedl tento delegat ani v den odletu,natoz aby třeba nabizel fakultativni vylety cestuji často ale tento zajezd bych urcite kladne nehodnotila,presto jsem si nasla důvod k tomu,aby se mi pobyt libil a odpočinula si.Urcite bych ale netoužila po opakovani takového zajezdu
Stravastrava vzhledem k tomu,ze nejsem narocna,tak jsem si vždy vybrala ale po všech šest dnu snidane i vecere stále stejne vcetne desertu,cekala bych,kdyz toto je presentovano jako hotel trochu vice
UbytovanieHotel byl sice na plazi,ale plaz jiz byla po sezone,pokoje i zarizeni mela zakladni vybaveni ale velmi opotrebovane,pochvalit bych chtěla uklid na pokojich jeden mensi bazen venkovni pristupny pouze po vstupnim zebriku,schody zadne,takze pro hure pohbliveho člověka skoro nepristupny,nepredehrivany takze byl jen pro par odvazlivcu
Službypracovnici hotelu byli mili,ochotni,pokoje uklizeli denne,zde nebyl zedny problém směnárna na recepci fungovala 24hod krom zajisteni odvozu na letiste v den odletu jsme zadne jiné služby nepotrebovali takze nemohu posoudit jen nikde nebyl vyvesen cas jidel ,v nedeli se podavalal servirovana vecere v prostorach vedle hotelu,coz také nokde nebylo napsano ale i toto jsme nakonec nasli
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate