Cayo Largo: Našli sme pre vás 3 hotely

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.
Zoradiť podľa:

Sol Pelicano Hodnotenie: 4/5 Kuba, Cayo Largo, Cayo Largo

Sol Pelicano recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 5 ľudí)

Anna Hamzová

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

pro mne bylo nejhorší tahat kufry do patra kde nebyl výtah ,Celkový dojem z dovolené byl vcelku pozityvní,ale překvapil mně kurs mněny při návštěvě Tropicana jelikož mně nikdo neupozornil a byla jsem nucena k výběru z bankomatu .

pro mne bylo nejhorší tahat kufry do patra kde nebyl výtah ,Celkový dojem z dovolené byl vcelku pozityvní,ale překvapil mně kurs mněny při návštěvě Tropicana jelikož mně nikdo neupozornil a byla jsem nucena k výběru z bankomatu .

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Krásná dlouhá pláž, nádherný písek a moře ,bohužel první 2dny pobytu se dalo ještě koupat ale další dny již byli vlny veké a prudké tak že se do moře nedalo a vlnobytí uplně celou pláž zlikvidovalo tak že jsem byla většinou u bazenu ale zase to tolik nevadilo, protože voda v bazenu je slaná.

Strava

Hotel Pelicano má několik možností výběru stravy tak že možnost výběru byla celkem dobrá bohužel mně scházelo ovoce kde kromně melounu a dosti kyselého ananasu bylo občas kompotované ovoce,

Ubytovanie

Hotel Copacabana nebyl zrovna to co jsem si představila při vstupu do recepce , neodpovídal jelikož, pokoj kde jsem ztravila prvni dva dny myslím nepatřil ani do druhé cenové skupiny . Objektyvně musím přiznat že pan Pavel se snažil sjednat nápravu a částečně se mu podařilo .Oproti tomu hotel ex sol Pelicano byl odpovídající a cítila jsem se v pokoji velmi příjemně.

Služby

Hotel Pelicano mněl velmi dobrou obslužnost a byla jsem velmi spokojena,.bohužel neumím žádný cizí jazyk a tak sem mněla velký problém se domlouvat

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Jiří V.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Sol Cayo Largo Hodnotenie: 4/5 Kuba, Cayo Largo, Cayo Largo

Sol Cayo Largo recenzie

Nehodnotené (hodnotilo 15 ľudí)

Theodor Röhrl

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Se zájezdem jsme hrubě nespokojení a jsme velmi zklamaní.Cena zájezdu v žádném případě neodpovídá realitě ani nabízeným službám.
V roce 2016 jsme absolvovali zájezd do stejné destinace a proto bohudík/bohužel můžeme srovnávat.Jde o velmi strmý úpadek jak v kvalitě hotelů , tak i v jeho službách.Totéž lze říci také o prostředí na Kubě (v Havaně) a bohužel i na ostrově Cayo Largo.
Dovolenou v této destinaci jsme se rozhodli zopakovat k našemu 30.výročí svatby ,protože jsme zde v roce 2016 prožily nejkrásnější dovolenou ze všech a o to větší zklamání to bylo.
Tento zájezd za cenu ,kterou jsme zaplatili ,rozhodně nemůžu nikomu doporučit a naopak podávám reklamaci na kompenzaci jak služeb a servisu neodpovídajícím kategorii hotelů uvedených ve smlouvě ,tak na zkrácení pobytu na ostrově Cao Largo o dva dny ,tak i na celkové zkrácení celého pobytu.Rovněž požaduju uhrazení nákladů za ubytování v hotelech do doby odletu ,které jsem musel na místě hradit ,jinak jsme s manželkou zůstali na ulici v Havaně!

Se zájezdem jsme hrubě nespokojení a jsme velmi zklamaní.Cena zájezdu v žádném případě neodpovídá realitě ani nabízeným službám.
V roce 2016 jsme absolvovali zájezd do stejné destinace a proto bohudík/bohužel můžeme srovnávat.Jde o velmi strmý úpadek jak v kvalitě hotelů , tak i v jeho službách.Totéž lze říci také o prostředí na Kubě (v Havaně) a bohužel i na ostrově Cayo Largo.
Dovolenou v této destinaci jsme se rozhodli zopakovat k našemu 30.výročí svatby ,protože jsme zde v roce 2016 prožily nejkrásnější dovolenou ze všech a o to větší zklamání to bylo.
Tento zájezd za cenu ,kterou jsme zaplatili ,rozhodně nemůžu nikomu doporučit a naopak podávám reklamaci na kompenzaci jak služeb a servisu neodpovídajícím kategorii hotelů uvedených ve smlouvě ,tak na zkrácení pobytu na ostrově Cao Largo o dva dny ,tak i na celkové zkrácení celého pobytu.Rovněž požaduju uhrazení nákladů za ubytování v hotelech do doby odletu ,které jsem musel na místě hradit ,jinak jsme s manželkou zůstali na ulici v Havaně!

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Copacabana : první přenocování ,jsme neměli čas na cokoliv ,vzhledem k odletu na Cayo Largo v 7:05 a vstávání v 02:30h.
Při druhém jsme se do bazénu nedostali ,protože jsme si zaplatili pouze přespání se snídaní....
Sol Cayo Largo : moře je nádherné a čisté ,bohužel jsme se mohli vykoupat pouze první den ,kdy byl žlutý praporek a vzhledem k větru a vlnám bylo možné koupání v moři na vlastní nebezpečí.Všecky ostatní dny pobytu byl červený praporek a tak bylo koupání v moři zakázáno!!Vítr byl trvalý ještě silnější a vlny velmi nebezpečné.
Na pláž jsme se těšili ,ale oproti roku 2016 jí větší část "zmizela" do moře a v tom zbytku bylo těžké najít místo pod zbylými slunečníky i při cca třetinové obsazenosti resortu!!Nakonec se dalo usadit mezi strmější kamennou částí břehu ,která dřív nebyla vůbec využívaná.Plážový bar,který byl dříve cca 15-20 metrů na překrásné písečné pláži nyní musel být na kůlech a i ty už omývaly vlny z moře!

Strava

Při přespání z 12.3. na 13.3.2020 v Copacabaně se předem připravená "snídaně" nedala jíst a kafe,které jediné jsme požadovali nám odmítli udělat.
Při pobytu v Sol Cyao Largo byla strava lepší ,ale dost omezená a neustále se to opakovalo a ryby nebyly vůbec a ovoce kromě melounu a občas ananasu bylo kompotované ,.....po týdnu se to již nedalo jíst a tak jsme obědy v podstatě vypustily.
Situace se ještě zhoršila v souvislosti s panikou Koronaviru ,kdy se uzavřela velká část resortu a strava se ještě omezila a zredukovala!Na většinu požadavků a objednávek byla odpověď : omlouváme se,není (např.brambory,bílé víno ,ryby atd...)
Nápoje nás úplně zklamaly!!Piňakoládu dělali z nějakého zmraženého polotovaru!!! a byla hrozná ,tak jsme si jí už vůbec nedali , a i ostatní nápoje za moc nestály.Mochito s bílím cukrem a bez limetek,které neměli k dispozici ,taky není k pití.Rum s kubánskou kolou se taky nedá nazvat Kube libre....

Ubytovanie

Hotel Copacabana neodpovídá hotelu kategorie 3 hvězdiček a ohodnotil bych to spíše jako lepší ubytovnu nebo max 1hvězda!
Hotel Sol Cayo Largo jsem dobře znal z pobytu v roce 2016 a z předchozích 4+ nyní dosahoval max kategorie 2+ hvězdiček.

Služby

Copacabana : pokoj byl cítit plísní ,klimatizace se nedala regulovat a buď šla příliš anebo vůbec ,balkon neudržovaný a silně znečištěný od výkalů ptáků , v noci netekla voda.Personál se přesto snažil a v krizové situaci kontaktoval Cubatour,aby pomohl vyřešit ubytování ,které někdo stornoval.Pomohl nakonec až konzulát CŘ,který pro nás vyjednal cenu na jednu noc.
Sol Cayo Largo : pokoj byl lépe vybavený ,ale nesvítily některé světla,protože neměly žárovky ,nešel větrák v koupelně s WC což byl problém ,protože tam bylo neotvírací okno! a tím možnost větrání jinam než do pokoje.Personál se snažil ,ale kde není co brát ,tak je to těžké zachovat aspoň nějakou úroveň.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Anonym

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5