Elios Holidays (Neo Klima) Hodnotenie: 3/5 Grécko, Skopelos, Neo Klima - Elios
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé kouzelné místo, velmi útulné a atmosférické, doporučuji
Skvělé kouzelné místo, velmi útulné a atmosférické, doporučuji
Velmi pěkná pláž, málo lidí
StravaMístní pokrmy, střídmá kuchyně, což je pro mě velké plus, protože jídlo se neplýtvalo. Mohlo by být více zeleniny, ale celkově jsme byli najedení a spokojení.
Ubytovaniestandard samozřejmě typický pro Řecko, ale pokoje čisté, nevýhodou byla sprcha, ze které tekla voda na celou koupelnu
SlužbyBez závad, pokoje jsou uklízeny často a velmi důkladně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skopelos je menší ostrov, který stojí za to navštívit. Ostrov je hodně zelený, hornatý, pláže jsou převážně kamenité. Moře krásně čisté, tyrkysové. Hotel Elios se nachází v malé vesničce asi 40 min od hlavního města. Výhodou je mnoho krásných pláží v okolí. Lze využít místní ,,mhd", autobus, který jezdí cca každé 2-3 hod k plážím a také do hlavního města. Také je zde možnost půjčit si skutr nebo auto. Lepší alespoň na dva dny.
Skopelos je menší ostrov, který stojí za to navštívit. Ostrov je hodně zelený, hornatý, pláže jsou převážně kamenité. Moře krásně čisté, tyrkysové. Hotel Elios se nachází v malé vesničce asi 40 min od hlavního města. Výhodou je mnoho krásných pláží v okolí. Lze využít místní ,,mhd", autobus, který jezdí cca každé 2-3 hod k plážím a také do hlavního města. Také je zde možnost půjčit si skutr nebo auto. Lepší alespoň na dva dny.
Pláž byla vzdálena cca 10 min od hotelu. Pláž byla čistá, kamenitá, chce to boty do vody. Jedná část byla s lehátky za poplatek, další pláž asi 10 min vzdálená s horším přístupem podél skal, kamenitý terén, ale klidnější. Moře čisté, vhodné ke šnorchlování.
StravaPro jídlo se chodilo do jídelny uvnitř budovy a než jste se usadili ke stolu venku (většina stolů venku), bylo jídlo prakticky studené. Chuťově nebylo špatné, ale člověk si tak nepochutná. Ještě na stoly dával číšník zapálenou kávu, která měla odhánět vosy, kterých na ostrově není málo :(
My brali stravu v hotelu spíše okrajově, protože jsme si chtěli prohlédnout ostrov. Výběr jídla se hodně opakoval.
Příště bych si spíše zajistila stravu sama.
Ubytování bylo dostačující, pokoj sice nebyl příliš veliký, ale na přespání to stačilo. Balkon s výhledem na bazén byl fajn. Koupelna by potřebovala zrekonstruovat. Sprchový kout byl pouze se závěsem, takže bylo v koupelně dost mokro.
SlužbyÚklid na pokoji probíhal v pořádku. Bazén byl super. U bazénu byl dostatek lehátek. Na recepci byli celkem ochotní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate




























