Výtečné místo, hotel a především skvělý delegát. Jeho neskutečně přátelský a pohodový přístup byl jedním z největších plusů celé dovolené. Vlastní stravování je v podobných lokacích vždy zajímavější, sedm místních taveren a několik barů dokonale stačilo. Výtečná byla i místní veřejná doprava, autobus napříč ostrovem 7 x denně, zastávka prakticky před hotelem. Ostrov sám o sobě je relativně malý a zelený, 11 dní je ideální doba na procestování. Na rozdíl od jiných míst v Řecku je Skopelos překvapivě čistý, obvyklé skládky a haldy odpadků tu nenajdete.
PlážMístní městská pláž v Eliosu není špatná, zejména levá část (při pohledu do moře). Pokud přes kameny a trochu vody přejdete víc doleva, dostanete se na pláže Holovo, které jsou lepší, ovšem bez slunečníků a lehátek. Jelikož jsou pláže až na výjimky oblázkové až kamenité, lehátko se hodí. Na všech "organizovaných" plážích jsou 2 lehátka se slunečníkem k pronajmutí za 6-7 Eu na den, k dispozici je většinou i sprcha se sladkou vodou a nějaký bar. "Divoké" pláže jsou méně obsazené lidmi a často maličké a hezčí. Vstup do vody bývá relativně prudký, pár metrů od břehu už nestačíte. Šnorchlovat se dá bez potíží, ale dno většinu není příliš zajímavé. Rybek uvidíte dost, některé se chtějí i kamarádit a hledají, jestli nemáte něco k jídlu. Při lodním výletě jsme i natrefili na jedné pláží na slunícího se lachtana.
StravaV hotelu jsme se nestravovali, dali jsme přednost vlastním snídaním (doporučuji místní jogurt, ovoce, med, ořechy) a ostatní jsme řešili v tavernách po celém ostrově. V Eliosu nám nejvíc chutnalo v taverně Manolis (meatballs, lilek s fetou v tomatech, saláty atd.) a v baru u pláže, kde dělali fantastický club sendvič a malé wafle.
UbytovanieHotel je dobře umístěn, ačkoliv u silnice, díky velké a vzrostlé zahradě to ale nevadí. Bazén s čistou vodou, pečlivě opečovávaný.Tipuji, že v okolí nenajdete hezčí výhled, který má téměř každý pokoj.
SlužbyÚklid byl dostatečný, vynášení odpadků každý den, výměna ložního prádla a ručníků + úklid podlah cca každý 4. den. Jen balkon jsme si zametli sami. Personál milý, ochotný, ochotně řešili každý dotaz či prosbu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate