Koala Hodnotenie: 3/5 Grécko, Rodos, Kolymbia
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Grund
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na to,že celý zájezd jsme měli od konce března zaplacený,tak očekávání bylo,že vše bude ok,ale pravda je někde jinde.Celkový pohled na areál dobrý,to ,že se muselo chodt k pláži se dalo celkem snést,že plážový servis byl jen v našem areálu ,to ,že do jednácti hodin nikdo nedostal ani vodu,tak to je mazec,i když se tam již pohybovali číšníci,my to vydrželi,ale co ty děti.
Na to,že celý zájezd jsme měli od konce března zaplacený,tak očekávání bylo,že vše bude ok,ale pravda je někde jinde.Celkový pohled na areál dobrý,to ,že se muselo chodt k pláži se dalo celkem snést,že plážový servis byl jen v našem areálu ,to ,že do jednácti hodin nikdo nedostal ani vodu,tak to je mazec,i když se tam již pohybovali číšníci,my to vydrželi,ale co ty děti.
Na pláž se chodilo přes cestu,ale dobré nebylo to daleko a dalo se jít banánovou alejí,což bylo příjemné ,s tím,že se neustále chodilo tam i zpět na oběd a pokud člověk něco chtěl na pití opět zase k hotelu,je to divné jeden majitel dvou hotelů a servis jen u svého hotelu,ale tak to se nedá ovlivnit.
StravaNo strava byla celkem uspokojivá,i když po sedmi dnech vše přišlo neustále stejné,ale to tak je jen žádný automat na kafe a bylo vždy v konvici,to by asi nebylo tak hrozné,jen jsem si pak všimla,že v plážovém servisu opět podávají stejné kafe,jen servírka ho přelévá do skleněné konvice a ohřívá,již mne přešla chut.
UbytovaniePo příjezdu jsme museli čekat na pokoje,ale to se celkem dalo vydržet,pak nás ubytovali,my dobré,jen naši kamarádi měli pokoj bez okna a balkonu,tím,že jsme byli unavení po procestované noci,tak jsme se ani neozvali,ale příští den jsme to řešili s delegátem a ouha,vše se dalo řešit,na další den jsme byli ubvytováni jinde a celkem dobré,i když za tu cenu ,co jsme platili,tak to mohlo být lepší.Ale to je Řecko už nás nemůže asi nic překvapit.
SlužbyJo služby dobré,každý den uklizeno a vytřeno,servírky příjemné a mluvili i slovensky,což vyhovovalo i nám.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Adriana Seligová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je to rodiný hotel aj tak sme sa tam cítili ako v rodine ..veľmi milí a ochotný personal ...sme veľmi spokojný...animatory z Alexandrie nam sprýjemňovali dni ...boli užasny...
Je to rodiný hotel aj tak sme sa tam cítili ako v rodine ..veľmi milí a ochotný personal ...sme veľmi spokojný...animatory z Alexandrie nam sprýjemňovali dni ...boli užasny...
Krásna ...čistá...už sme z manželom boli na Krete a Zakintose...tu to bolo najkrajšie a najčistejšie...mali sme malinke kamienky...prejdete pár metrov a pieskova pláž...no úžasne...máte na výber...
StravaVeľmi dobá...pestrá ,akurát večeru uprednosnujem ľahšiu...večer mi chýbal jogurt...ale ked som niečo poprosila z úsmevom mi doniesli...obedy v záhrade to bolo super...
Ubytovanieveľmi dobre...čistučko...každý deň čiste prádlo a uteráky a voňava izba...dakujem upratovačkam že sa tak o nás starali...
SlužbyMi sme veľmi spokojný...
Petra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel jsem si musela vyurgovat, původně nás přesunuli na jinou část ostrova do hotelu stejné kategorie, ale do oblasti, která nás nezajímala a nelíbila se nám a nechtěli slyšet na náš požadavek, 3 dny jsme to řešili a nakonec nám dali pokoj v původním hotelu.. to jediné, co nám vadilo, že ck nechtěla o tom slyšet a kdybych to neurgovala několikrát, hotel, který jsme si zaplatili ani nemáme.. bohužel
Hotel jsem si musela vyurgovat, původně nás přesunuli na jinou část ostrova do hotelu stejné kategorie, ale do oblasti, která nás nezajímala a nelíbila se nám a nechtěli slyšet na náš požadavek, 3 dny jsme to řešili a nakonec nám dali pokoj v původním hotelu.. to jediné, co nám vadilo, že ck nechtěla o tom slyšet a kdybych to neurgovala několikrát, hotel, který jsme si zaplatili ani nemáme.. bohužel