Všechno bylo velmi dobré a příjemné, jen rozhodnutí po příjezdu, že po návratu budeme v karanténě, trochu poznamenalo dovolenou. Hlavně proto, že nikdo nevěděl, jak mají být testy vyřízeny, co nás doma čeká. Takže polovina dovolené byla věnována vyřizování toho po telefonu a internetu.
PlážPláž je dokonalá s vodou o teplotě 26-28 stupňů, písčitá pláž s lehátky a slunečníky před tavernami, za které se nemusí platit zvlášť, ale stačí si v dané taverně objednat za 8 eur. Dopoledne je voda jako zrcadlo, odpoledne mírný vánek s malými vlnkami, což při 35-37 stupních na začátku září není vůbec špatné!
StravaKvůli covidu říkali, že nebude ani klimatizace, ani výměna ručníků. Ale byla tam klimatizace, úklid i výměna každý den, byli skvělí.
UbytovanieUbytování bylo v pořádku, pokoj mohl být trochu větší, ale protože jsme tam stejně jen spali, nebyl to problém.
SlužbyDostali jsme jen snídani, ale byl dobrý výběr, kvůli Covidu jsme si nemohli jídlo brát sami, řekli jsme, co chceme, a oni to naservírovali na talíř a tác, ale udělali to mile a štědře, všechno bylo v pořádku. Personál byl velmi milý, velmi dbali na bezpečnost, roušky, dezinfekce rukou atd. Bylo to zde velmi příjemné, všem doporučuji!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate